לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2009, 19:45
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
לא מצליח להבין את ההגיון והראש האיראני הזה!... בחיי...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי s0ulj4h שמתחילה ב "..."

אני לא יודע אם הם מנסים לעבוד על עצמם על העם האיראני או על העולם כולו !
כשאני מסתכל על היצירה החדשה הזו אני לא יכל להתעלם ממבנה המגן הקדמי של הפלא שמשום מה מאוד מזכיר לי חלק זהה בתותח שקיים כבר כמה עשורים וסלחו לי שאינני זוכר כרגע את הדגם והיצרן( D 44 אולי?.)....
כל כך היה צפוי לגלות שמה שהם בעצם עשו כאן זה לקחת פלטפורמה של תותח קיים ולשדך לה מערכת מכ"ם (בהנחה ובכך בכלל מדובר) קיימת .

מה שאני לא ממש מצליח להבין הוא איך התותח הזה שהוא על בסיס נגרר מצליח להצתודד כדי לעקוב אחרי המטרה?...

בגדול - עוד פלא פרי התעשייה הצבאית האיראנית בשילוב משרד התעמולה הממשלתי.
שאלו יהיו הצרות שלנו.

מה שיותר מסקרן כרגע הוא לראות מה יהיה האמל"ח שיוצג בסדרת המצעדים הצבאיים המתוכננים לשבוע הבא במסגרת חגיגות ה 30 למהפיכה האיסלאמית .

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 31-01-2009 בשעה 19:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2009, 20:04
  double_o double_o מחובר עכשיו  

חבר מתאריך: 30.09.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "לא מצליח להבין את ההגיון והראש האיראני הזה!... בחיי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
כשאני מסתכל על היצירה החדשה הזו אני לא יכל להתעלם ממבנה המגן הקדמי של הפלא שמשום מה מאוד מזכיר לי חלק זהה בתותח שקיים כבר כמה עשורים וסלחו לי שאינני זוכר כרגע את הדגם והיצרן( D 44 אולי?.)....

KS-19 אולי?
ציטוט:
כל כך היה צפוי לגלות שמה שהם בעצם עשו כאן זה לקחת פלטפורמה של תותח קיים ולשדך לה מערכת מכ"ם (בהנחה ובכך בכלל מדובר) קיימת .

מה שאני לא ממש מצליח להבין הוא איך התותח הזה שהוא על בסיס נגרר מצליח להצתודד כדי לעקוב אחרי המטרה?...

זה יותר מסתם תוספת מכ"ם, לפי הסרטון שפורסם הפעילות של התותח היא אוטומטית. כלומר גם הטעינה וגם הצידוד והירי מבוצעים כולם ללא מגע יד אדם כשהם נשלטים מרחוק.

הסרטון:http://rs450.rapidshare.com/files/1...52_cdb4a7c0.wmv

נערך לאחרונה ע"י double_o בתאריך 31-01-2009 בשעה 20:22.
ישן 31-01-2009, 21:13
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "כן... עכשיו שמתי לב שהוספת את הסרטון...."

אני חושב שזה בהחלט סוג של KS-19 משופר. קודם כל, יש לו מחסנית של 4 פגזים ואני רואה שהוא משתמש בסוללה של בערך 4 כלים בכדי אולי לייצר קצב אש שניתן להתייחס אליו כאיום. איך תשרשר לכל אחד מהם מספיק פגזים כך שיוכלו לירות על יותר ממטרה אחת מבלי שיצטרכו לגשת אליהם ולהתחיל להטעין עליהם פגזים אחרי כל מטח על מטרה?
מלבד זה, הארפי אחד והסוללה הזו מושבתת
אגב, מה יכול להיות טווח של פגז כזה?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 31-01-2009, 20:15
  double_o double_o מחובר עכשיו  

חבר מתאריך: 30.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s0ulj4h שמתחילה ב "Iran produces smart anti-aircraft gun"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
אני לא יודע אם הם מנסים לעבוד על עצמם על העם האיראני או על העולם כולו !
...

מה שיותר מסקרן כרגע הוא לראות מה יהיה האמל"ח שיוצג בסדרת המצעדים הצבאיים המתוכננים לשבוע הבא במסגרת חגיגות ה 30 למהפיכה האיסלאמית .

אולי את המטוס החמקן שלהם שאמור להיכנס לייצור במהלך השנה ואת הטיל אוויר אוויר מונחה חום לטווח של 100 ק"מ שמסוגל להפיל טילי אוויר אוויר של האוייב.

חושבים שאני צוחק? תקראו את זה:
ציטוט:
IRIAF manufactures Iran’s first radar-evading fighter plane

Tehran, Jan 30, IRNA – Prototype of first Islamic Republic of Iran Air Force (IRIAF) radar evading fighter jet was test-flied here Friday, according to IRIAF Commander Brigadier General Pilot, Hassan Shahsafi.

According to Public Relations of the IRIAF, Brigadier General Shahsafi said after the successful test flight of the plane, “In line with Supreme Leader’s nomination of the current Iranian year as the Year for Innovations and Blossoming, we successfully passed the last stage of our first radar evading fighter jet, and are testing a new air-to-air missile to be mounted on it.”
He added, “After a few more tests the radar evading plane project would enter its mass production phase, which would be in early new Iranian year (beginning on March 20th, 2009).”
Shahsafi said that earlier last month the smaller scale model of the same radar evading plane was successfully test-flied, new on which was broadcasted then.
Focusing on the new Iranian made “thermal air-to-air missile”, which has also been tested, he said, “This is one of our thermal air-to-air missiles, fully designed and manufactured at IRIAF industries, whose test was completed at one of the military fields of the country.”
He added, “The thermal missile would be fired by a fighter plane and pursue the fired missile of another plane.”
The final range of the new air-to-air thermal missile is 100 kilometers, according to Brigadier General Shahsafi, that can be further improved for higher altitude flights.
The IRIAF Commander was asked about the measures adopted to deal with the new era wars, particularly after the US invasion against Iraq, and the probability of countering such situations.
He replied, “The air force is a rapid reaction force whose superiority greatly is in the focus of attention in the world today.”
Shahsafi said, “Our air force, due to the strategic importance of the Middle East, and particularly the Persian Gulf region, and our national interests in this region, as well as the West’s need to the existing energy resources here, has adopted an independent doctrine, in which self sufficiency and reliance on own capabilities are our top priorities, based on which we have to the best of our capabilities equipped both our attack and our defense sites with equivalents of world’s most advanced systems.”
Focusing on the present and future perspectives of the IRIAF, he said, “Today, we are capable of 120 sorties of flights at a short period, conducting unprecedented tests, carrying out innovative new missions with various planes, and flying long distances as far as 2,000 kilometers, which is proof for high combat readiness of the IRIAF, which is a necessity keeping in mind the very sensitive conditions we are at.”
He said that the entire productions and trainings of the air force are done inside the country today, based on high level scientific research work, whose result has been quite satisfactory, adding, “We have the Martyr Sattari Air Force University today, where the works of our young scientists and air force students are merged with the achievements of the other similar universities throughout Iran, and scientific model taking is practiced there quite successfully.”

http://www5.irna.ir/En/View/FullSto...92&IdLanguage=3

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:45

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר