לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2009, 00:43
  חרוב 04 חרוב 04 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי droogie שמתחילה ב "מכוני הערכה ???"

אני הייתי במצב דומה לשלך. אם אני זוכר נכון מכון הדסה ממוקם בירושלים. אני אישית עשיתי את האבחון המקצועי במכון "אדם מילוא" בת"א". זה היה פרוס על כמה ימים.
מפגש ראשון- פגשית היכרות. פגישה ראשונה עם הפסיכולוג/ית התעסוקתי/ת, מתן פרטים אישיים, הסדרי תשלום וכדומה.
מפגש שני- יום מבחנים. רוב המבחנים הם אישיים, היו 2 מבחניים בקבוצה. כולל גם מבחנים סטייל "מבדקים" בצבא, אם אתה מכיר (צייר לנו עץ, תכתוב סיפור לתמונה וכדומה). יום ארוך יחסית. לי זה בא לא הרבה אחרי שעשיתי פסיכומטרי ככה שלא סבלתי. כולל גם שאלות של תחומי עניין.
מפגש שלישי- פגישת משוב. הפסיכולוג יעבור איתך על נקודות חוזק וחולשה. כמו כן הוא ימליץ לך על כיוונים שלפי דעתו מתאימים לך ושיש להם ביקוש בשוק. בסופו של יום הוא ישלח אותך הביתה עם "שיעורי בית" של לברר מידע על כל מה שהוא המליץ (איפה לומדים, תנאי קבלה, מה זה בדיוק וכך הלאה).
מפגש רביעי- פגישת סיכום. מה לדעתך הכיוון שתבחר, משוב וכדומה.

* ניתן לחבר את המפגש הראשון והשני (יום מבחנים לוקח בד"כ 6-7 שעות).
*למקומות האלה יש מערכת ממוחשבת עם פרטי מידע על הרבה מאוד מקצועות. הגישה אליהן חופשית. אתה יותר ממוזמן להעזר בהם.
*לי כחייל משוחרר (השתחחרתי בנוב' 07) הייתה הנחה, אחרי ההנחה זה עלה 1,200. את התהליך איתם עשיתי לקראת סוף 2008.
סה"כ, הפסיכולוגית שעבדה איתי הייתה מאוד נחמדה ושידרה אכפתיות. אם אתה לא קצר מבחינה כלכלית בהחלט כדאי לך לשקול זאת בחיוב, לדעתי.

את מכון הדסה אני לא ממש מכיר. אם אני לא טועה, אחותי עברה אצלם אבחון מקצועי והיא הופנתה על ידם לכיוון שדי קלע בול (קלינאות תקשורת). סה"כ שני המכונים הנ"ל נחשבים לטובים והם מהמובילים בארץ.

אני חושב שבינתיים זה מספיק. בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י חרוב 04 בתאריך 22-01-2009 בשעה 00:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:45

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר