לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2009, 19:08
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי noa4545 שמתחילה ב "[font=Verdana]מה זה המטען הזה..."

תראי, את לא חייבת מטען לסטיקלייט, זה פשוט שימושי (ומקבלים את זה מתנה בבנק טפחות).
ואני לא חושב שיש טעם לבקש כרטיס בשביל 50 שקל (כי אחרי שתוציאי אותם, אז מה הלאה?), אבל כל אחד ומה שעושה לו את זה. לכי לסניף ובקשי כרטיס - והם ינפיקו לך. רק תשימי לב על מה את חותמת, כדי שלא תמצאי עצמך משלמת על עמלות עבור שירותים שבכלל לא רצית (כמו טלפון לוויני, תיק השקעות בחברות לייצור אבקת חשמל וכו').

וכן, בסופו של דבר, כשאת כותבת "שוב" עם 20 'ב', אז זה גורם לכך שדגי אנשובי ישתלטו על העולם. תני לי להדגים:
בעוד כמה שנים מעכשיו, תהי אמא. יהיו לך ילדים והם יכתבו כמוך. עכשיו, אחד מהם, בחופש הגדול יעבוד בפיצריה. יתנו לו מתכון לפיצה עם אנשובי, אבל הוא יכתוב 100000000000000000000000000000000000 קופסאות אנשובי, במקום קופסא אחת וכאשר הוא יקבל הזמנה, הוא ירשום 20000000000000000000 מגשי פיצה. לכן, איזה ברנש מסכן ימצא את עצמו עם עודף דגים, מגשים, וכמות מלח בדם שאני לא מאחל לאף אחד. דגי האנשובי, שלא הספיקו להיאפות בגלל הכמות שלהם על הפיצה, יתעוררו לחיים בקיבה של הברנש, ירצחו אותו, ויצאו דרך הפה שלו. לאחר מכן, הם יסתדרו בטורים מסודרים, ויפרצו למרכול השכונתי ושיחררו את אחיהם מהמקררים.
יחד, הם יתאגדו תחת גוף אחד, המונה אלפי דגי אנשובי. הם יכנסו לכל מקווי המים המתוקים בעולם, יסתמו את הצינורות ויגרמו להכחדת האנושות כתוצאה ממחסור במים. לאחר מכן, הם יכוננו משטר מונרכי-קונסטיטוציוני-פרלמנטרי, ישימו סוף לבעיות הרעב, אפקט החממה ונשק אטומי; הם יפתרו את בעיות המיסים, הזיהום והבניה המאסיבית בערים. לאחר מכן, הם יפרשו בנחת לחוות דגים נוחה בים התיכון ויחיו את חייהם בשימחה.

מקווה שהייתי ברור.

נערך לאחרונה ע"י metooshelah בתאריך 27-01-2009 בשעה 19:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:28

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר