לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2009, 20:35
  assafyv assafyv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.09
בעייה חוזרת בפורום - מעבר ליחידה קרבית/העלאת רובאי

גם אני, קשר שריון בסדיר (רובאי 03) , מוצב בתפקיד עורפי (חי"ר קל) אך מעוניין לתרום הרבה יותר ולעבור ליחידת חי"ר מילואים חזיתית תוך כדי הכשרה רובאית בתור היחידה.

אני נתקל בהרבה דומים לי בפורום כשהתגובה היא קצת מוזרה:
להגיש טופס 55 דךר קצינת קישור ולבקש את היחידה אליה אנו אמורים לעבור וביחידה עצמה לדאוג להכשרה.

איך אתם מצפים מאיתנו להכיר יחידות חי"ר מילואים? אין יכול להיות שאין הכשרה רובאית במילואים בדיוק כמו שיש קורס חובשים וצלפים במילואים (שלא לדבר שיש קורס קצינים במילואים).

העניין נתקל בכל המקרים במבוא סתום. החבר'ה פה, כולל אני נתקעים. בסה"כ מדובר בחבר'ה שרוצים לתרום יותר - אז מה זה כל הקשיי מעבר הללו?

רצוי שתפרסמו פה יחידות מילואים שרוצות לקלוט אנשים כמונו.
כי בדרך הצהלית הפשוטה מעבירים אותנו קשיים כאילו אנחנו מנסים להשתמט משירות מילואים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2009, 22:54
  shlomz מנהל shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי assafyv שמתחילה ב "בעייה חוזרת בפורום - מעבר ליחידה קרבית/העלאת רובאי"

מאחר ואני בד"כ עונה לשאלות הללו בפרטי...

ע"מ לעבור יחידה, אתה צריך שלושה דברים:
1. יחידה אחרת שתדרוש אותך.
2. שהיחידה שלך (כלומר מפקד היחידה) תשחרר אתך.
3. ששלישות הרמה הממונה (לרוב ברמת הפיקוד או אפילו הזרוע) תאפשר את זה

עם כל הכבוד, לא החייל קובע איפה הוא תורם הכי הרבה. מה לעשות וגם בגדודי החי"ר הקל של פקע"ר צריך לוחמים - ולוחמים טובים. הרי אין לזה סוף! אגב, בלי להיכנס לכמויות, בכל מערכות צה"ל האחרונות (חומת מגן, לבנון 2, עזה 1) לא הופעל אלא חלק קטן מהסד"כ. אז מה יותר"קרבי" - לשרת ביחידה ש"על הנייר" בולמת את האיגוף האנכי של משמרות המהפכה בואדי מבעוק, או ליחידה שאינה "סקסית", אבל מוצאת את עצמה מגויסת ל"עופרת יצוקה"?

לדעתי, אם אתה משרת כלוחם, המעבר שלך מגדוד חי"ר אחד לאחר לא משרת שום דבר מלבד את האגו שלך...

http://www.baking.co.il

ישן 29-01-2009, 12:47
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי assafyv שמתחילה ב "אני לא חושב שמדובר באגו"

אין שום בעיה. רק שהכשרות אין כמעט במילואים.
אין חובשים במילואים, אין צלפים במילואים, אין כמעט כלום - למעט תפקידים שחסרים באופן מובהק בכל המערך. אף אחד לא יעשה לך העלאת רובאי רשמית. זה פשוט לא קורה.
אם אתה רוצה לעבור יחידה, אתה צריך לפנות לאותה יחידה - ויש יחידות שעושות את זה.

מעבר לכך - יש צורך בסד"כ בכל היחידות. גם היחידה שלך שהולכת לעשות תע"מ - צריכה שיהיו מספיק אנשים בשביל לעשות את העבודה, שלא לדבר לאפשר יציאות נורמאליות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:06

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר