לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2009, 13:56
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
תנוח דעתך
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אין ספק, אבל התקשורת תעשה מזה..."

כולנו חיים בעולם הזה, אבל אם תביט על הנושא במבט על המשך הארוך (ויש לי נסיון בזה) תראה שאירועים כאלה, או אף חמורים יותר, הם לא מעבר ל"תכשיט" על צווארו של מי ששונא אותך ממילא: אז נכון שהיה שמח כל יום ל"תכשיט" מחדש, אבל אל תסיק מכך שהוא בכלל צריך כאלה כדי לנגח אותך.

דוגמא קלאסית לאנטי ישראליות חולנית שאינה זקוקה לשום תמונה אני מוצא שוב ושוב בשתי תופעות מעניינות שהעיסוק בהן אינו קשור לערבים כלל ועיקר: חטיפת אייכמן ושלל פרשיות ה"נוקמים" (אותם מקרים, ויותר מהכל תוכניות ומחשבות, לנקמה בנאצים ובגרמנים אחרי מלחמת העולם ה II). נושא חטיפת אייכמן מופיע חזור ונשנה בדיונים (אפילו ללא שום קשר לישראל!) כדוגמא ומופת לפיראטיות בחסותה של מדינה - כאילו היה זה המקרה היחיד מסוגו מאז מלחמת העולם...

בעניין ה"נוקמים" העניין אפילו יותר מוזר: במסגרת הנסיון להציג את ישראל כמי שהוטמע בתוכה - מעשה כישוף - השד הפאשיסטי נאצי, חוזרים ודנים באותם סיפורי נוקמים, וכיד הדמיון הטובה דנים באותו סיפור אודות התוכנית להרעיל כ-6 מליון גרמנים כנקמה - הוכחה ניצחת להיות היישות הציונית גוף פושע מקביל לנאצים.

אלא מה? שום דבר מן התוכנית ההיא לא יצא לפועל, אז מה עושים?

יש לכך תשובה טובה: נטען כי ב"ג שמע על התוכנית ופסל אותה משום הנזק שהייתה אמורה להסב למפעל הציוני ותדמיתו.

הדוגמא הזאת קלאסית בעיקר משום שהיא מדגימה יפה את חוט השידרה האידאולוגי שמאחורי הרדיפה האובססיבית של מעשי ישראל והישראלים: גם היכן שאין שום הוכחה ממשית לשטניות, יצאו מיני הוכחות, כל מיני אנקדוטות, משאלות לב ואם אין ברירה אז יסתפקו גם ב"פשעי מחשבה" - שהרי היהודים פושעים חכמים מכדי להשאיר עקבות.

גם במקרה עזה המציאות דומה: אין שום חשיבות מיוחדת לגילוי כתובות כאלה על דעת הקהל: זה רק איפור לתמונה הכללית. גזר הדין חתום מראש הרי. אין שום סיכוי לשמוע דעה "מורכבת" כמו "זה אופיו של הצבא" משום שכישראלי אתה לא נשפט בהתאם לזמן, המקום והאירוע, אלא כ"ישראלי" שהוא במהותו חייל פוליטי אשר מייצג ברמ"ח איבריו את ה"ציונות".

מזכיר לי איך עיתונאי הולנדי ש"חקר" את התרסקות מטוס אלעל טען כי הטייסים העדיפו לרסק אותו בכוונה מאשר לנחות נחיתת אונס משום שהיו בו חומרים אסורים ו"טייסי אלעל הם כולם טייסי חי"א וככאלה נאמנים לצרכי הבטחון של ישראל גם במחיר של מוות".

זה אולי מצחיק, אבל ההתייחסות לישראלים כאל חיילים פוליטייים של ה"ציונות" מאוד מאוד נפוצה, ודווקא בקרב אנשים שיכולים בקלות לעלות על מטוס ולגלות ששני ישראלים צריכים 4 בתי כנסת...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-01-2009, 11:36
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ביתר12 שמתחילה ב "מה העולם"

טוב, נמאס לי ממך - עוד התבטאות דומה לזו ואתה נחסם. תלמד להתבטא כאן.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 30-01-2009, 13:30
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
אה אז אתה בעצם אומר שאני משקר או מסלף?
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי בגירה שמתחילה ב "הכוונה"

יודע מה אני יודע מה אני עשיתי.אני לא בא להתרברב אבל אני אומר לך,שאני פועל ע"פ המשימה שנתנו לי ולא עושה יותר ולא פחות.
כשכולם לא מדברים ערבית ולא מבינים שלוש שעות עציר שבוכה שרק הוא רוצה להשתין לא יותר.ונותנים לו בעיטה כל כמה דקות שישתוק,אז תמיד יש מישהו שיודע טיפה ויבין מה הוא רוצה.
שנכנסים לבית ומכניסים את המשפחה לחדר וקוראים לאישה בתואר שלה ולא משפילים את הסבא הזקן שהוא בן 90 אז הם מתנהגים יפה ולא נלחצים והילדים בוכים פחות כי ההורים מסבירים להם.לא הורסים כל מה שיש בבית וזהו.
להגיד לך שזה עושה אותי פחות מוכן לזה שיצא מישהו עם קלאץ' מאחד החדרים? לא,פשוט לא רוצה להרגיש רע עם עצמי שהרסתי חצי בית.
לעומת זאת הייתה לנו פעילות ברמאללה ופשטנו על ארגון צדקה של החמא"ס,הייתה הוראה להחרים הכל,להגיד לך שלא הרגשתי כמו חברת הובלות?,אבל העמסנו כל מה שהיה שם וזה מילא מגרש.
אין לי בעיה לעמוד בפקודות הצבא אבל אני עושה הכל כדי לא לחרוג מהן.לשבור ספה בבית זה לא צורך מבצעי,גם לא לחרבן להם על השטיח בסלון ולכתוב כתובות על הקירות או לאכול להם מהמקרר.

נערך לאחרונה ע"י agent_amos בתאריך 30-01-2009 בשעה 13:36.
ישן 30-01-2009, 15:33
  ilanb ilanb אינו מחובר  
אילן בן-נון. מומחה לקליעה וצליפה, מדריך ירי בכיר ומאמן קליעה ספורטיבית

חבר מתאריך: 17.03.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי whiskas2000 שמתחילה ב "[QUOTE=ביתר12]יש לערבים מזל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי whiskas2000
תכלס יש גבול, מה אנשים מצפים שהם יעשו באמצע מלחמה?? וואלה כן מוציאים אגרסיות , כל אחד יודע לבקר יפה כל עוד הוא יושב בניחותא בכורסת המחשב..
יש ערבי אחד בעזה שלא חושב בצורת "מוות ליהודים"?

בוא נאמר שכל הערבים, חושבים מוות ליהודים..................
אז מה?
אנחנו צריכים להיות כמוהם ?

לא !!!

הם רבים יותר !

ביום שנהיה כמוהם - לא נהיה !

כוחנו בהיותנו שונים ואחרים. (ושיקפוץ העולם)

על הכתובת הזו צריכה להשאל רק שאלה אחת.

האם כך אנו צריכים להראות?

אם כן אז המעשה התינוקי/דבילי הזה ראוי לכל גינוי והוקעה.

אם לא אבוי לנו.

"כי תצא" זה הפרק שראוי ללמוד לפני שיוצאים למלחמה. ברוח ישראל סבא.

חבל שגבעתי אחד טיפש קילקל לחטיבה שלמה טובה.

נדמה לי שטוב יעשו חיילי גבעתי אם יאתרו את הנגע ויקיאו אותו מקרבם.

אם צריך איןברירה הורגים אבל לא הורגים בשביל להרוג - נקודה.

לא כל מה שאני יכול לכתוב, אני רוצה לכתוב.

ישן 30-01-2009, 11:52
  VitaminC VitaminC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בגירה שמתחילה ב ""מוות לערבים". על החתום: חפ"ק מסלול גבעתי"

ואני שואל את עצמי בשביל מה זה טוב?
כל העניין עם להוציא אגרסיות בנוגע לזה, זה פסיכולוגיה בגרוש.
זאת גזענות והסתה, כן לא צריך לעשות עניין מכל דבר, אבל המגמה בהחלט לא נגמרת כאן, זה ממשיך במחסומים ודברים אחרים.

היו חיילי מילואים שהשאירו פתק התנצלות וסידרו את הבית, וכולם דיברו על כמה הומאנים אנחנו, שמקרים כאלה קורים, שמוציאים אותנו באור רע, כולם מנסים להצניע את העניין או פשוט לבטל אותו מיידית או לטאטא אותו מתחת לשטיח.
ככה לא מתקנים, ביקורת עצמית זה לא משהו שלילי אלה חיובי, וחיוני שצה"ל ייבדוק את חייליו, את רמת המשמעת שלהם ואת החינוך שהוא נותן להם.
ואולי גם החברה הישראלית צריכה לשאול את עצמה שאלות לגבי חינוך בנייה.
ישן 30-01-2009, 13:06
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי בגירה שמתחילה ב "לא! רק את הפועל ירושלים. יאללה בית"ר אימפריה"

הוא כבר לא יכול לאמר כלום - ולא יוכל בשבועות הקרובים.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 30-01-2009, 13:35

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי VitaminC שמתחילה ב "ואני שואל את עצמי בשביל מה זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי VitaminC
ואני שואל את עצמי בשביל מה זה טוב?
כל העניין עם להוציא אגרסיות בנוגע לזה, זה פסיכולוגיה בגרוש.
זאת גזענות והסתה, כן לא צריך לעשות עניין מכל דבר, אבל המגמה בהחלט לא נגמרת כאן, זה ממשיך במחסומים ודברים אחרים.

היו חיילי מילואים שהשאירו פתק התנצלות וסידרו את הבית, וכולם דיברו על כמה הומאנים אנחנו, שמקרים כאלה קורים, שמוציאים אותנו באור רע, כולם מנסים להצניע את העניין או פשוט לבטל אותו מיידית או לטאטא אותו מתחת לשטיח.
ככה לא מתקנים, ביקורת עצמית זה לא משהו שלילי אלה חיובי, וחיוני שצה"ל ייבדוק את חייליו, את רמת המשמעת שלהם ואת החינוך שהוא נותן להם.
ואולי גם החברה הישראלית צריכה לשאול את עצמה שאלות לגבי חינוך בנייה.

לא הגזמת קצת? שאלות על חינוך בניה בגלל גרפיטי? מי שישמע אותך יחשוב שחיילי צה"ל אמורים להיות איזה מסדר אבירים והאם הישראלית אמורה להעביר את בנה "גיבוש" מפרך לפני יציאתו לחיים.

דיבורים כמו אלה שבשבועות האחרונים את מטפטף ללא הפסקה - ותמיד תוך התממות - הם בסופו של דבר אחד מכלי הנשק היעילים ביותר של היודופובים:

"היהודים צריכים או להיות בריות אידאליות, או שאין להם זכות קיום לאומית".

צא מההיסטריה! גם בנות יפות מפליצות וגם חיילי צה"ל הם לפעמים מכוערים. בוקר טוב. לא שורפים את הבסטיליה בגלל גרפיטי ולא פונים למשכב זכר בגלל איזה פוק של אהובתך.

ישן 30-01-2009, 20:55
  VitaminC VitaminC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.08
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "[QUOTE=VitaminC]ואני שואל את..."

לגבי השטיות של "היודופובים", אל תמעיט בערכי ותצמצם אותי לסטריאוטיפ תרבותי עלוב
שמדבר על חוסר לגיטימציה של מדינה יהודית בארץ ישראל, תתבייש בעצמך - אין קשר בין הדברים שאמרתי לבין הפוסט המושג העלוב הזה - שנועד לסתום את פי יותר מכל דבר אחר.
ביקורת עצמית היא חיונית לחברה שלנו, לדמוקרטיה שלנו, ובטח ובטח לצבא שלנו.
אין שחור ולבן.

אף אחד לא מושלם, אבל תמיד צריך לשאוף לאידיאל, ובטח שכך זה בחינוך לערכים ועקרונות.
כמו שאמרתי אין צורך לעשות עניין מהגרפיטי עצמו, אבל גם לא לטאטא את הנעשה., כי זהו אידיקאטור הרבה יותר עמוק שמלמד לדעתי על חלק מהחברה הישראלית והצבא.
ועל זה בדיוק דיברתי, ולא רק על הגרפיטי, מעשה קטנוני,
אלא על תופעה יותר נרחבת שהיא חלק ממנה בהחלט.
התעללות בפלסטינים במחסומים הינו משהו תדיר, במיוחד שאני שומע את זה מהרבה מאוד לוחמים.
יותר גרוע זה ששמעתי חיילים אחרי מבזק חדשות שדרוזי נהרג אומרים "חיות הרגו חיות", זאת גישה רקובה לגמריי, ואני לא חושב שאני צריך להסביר למה. - כן יש אנשים כאלו בחברה שלנו.
גישה רקובה שיש לעקור מהשורש כי היא תעלה לנו ביוקר, והעניין הוא בחינוך,
וכשיש אנשים בחברה שלנו שמתנהגים כך - יש חובה שאחרים סביבו יעירו לו ויחזירו אותו לדרך הישר לפי חינוכם - וכאן נאוצה הבעיה - שאין מישהו שעשה את זה במקרה הזה ומקרים אחרים שהייתי עד להם.

אנא ממך אם אתה גולש לפוליטיקה, תפתח נושא בפורום פוליטיקה אני אשמח לדון איתך על העניין
והעיקר לא להמשיך אותו כאן.
ישן 31-01-2009, 08:35

ואו אפשר לשמוע אותך מתנשף מהתרגשות עד רישון
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי VitaminC שמתחילה ב "לגבי השטיות של "היודופובים",..."

אתה רישוני, או פשוט ממש לחוץ?

רוצה לכתוב על פוליטיקה? הדרך פתוחה. אתה לא צריך אותי - הנה הכתובת:

http://www.fresh.co.il/vBulletin/forumdisplay.php?f=13

ובאת ראוי שתחדול מכתיבה על פוליטיקה כאן בפורום, גם אם בצורה מוסווית תוך כוונה שהתגובות אליך יגררו את הדיון לפוליטיקה.

לגבי חלוקת תארים להודעות שלי וכו'... לקחתי לתשומת ליבי ושקלתי - לא חוזר מדברי: חזר להודעה הראשונה שלי באשכול זה וראה איך אני מתייחס ל"עובדות" שאתה מביא ("דרוזי=חיה"). אתה כנראה צריך לבחור את הסביבה שלך טוב יותר, או לקחת בפרופורציה נכונה אירועים מסויימים ותדירות הופעתם, או להפסיק לקבל תחמושת ממקורות "מידע" מוטים. יש הבדל בין התחושה שיש לתקן דברים ובין היסטריה רבתי, גלגול עיניים לשמיים והתייפחויות בסגנון תשעה באב.

דרכם של היודופובים היא להציג אירועים המופיעים בתדירות "נורמאלית", לכל היותר, בחברה הישראלית, לשים עליהם עשר זרקורים ולהגיד "הנה, היהודים כולם חארות".

זה בדיוק מה שאתה עושה וכל העשן שתפזר לא יסייע בדבר. יש סביבך אנשים שהם בורים גזענים? בוקר טוב: חרא של דבר המין האנושי (לפעמים). שום קשר לאמא הישראלית - רק קשר לאמא האנושית.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 31-01-2009 בשעה 08:38.
ישן 30-01-2009, 17:36
צלמית המשתמש של סמוראי
  סמוראי סמוראי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.05
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי אמיר ג. שמתחילה ב "סליחה על שאני מסרב להזדעזע. ..."

מכיר את המושג "מדרון חלקלק"?

כשיציע שלהם של אוהדי בית"ר צועק "מוות לערבים" זה גועל נפש, אבל אותם אולי אפשר לפסול בכך שהם רק "רוצים לפרוק קצת".
כשחיילים שנמצאים בסיטואציות שהם בהחלט יכולים להביא את הקריאה הזאת לכדי מימוש כותבים "מוות לערבים", אז במקרה כזה צריכה להידלק נורה אדומה.

האשכול שננעל ונמחק לפני שבוע, גם אם הוא לא מייצג וגם אם הביסוס העובדתי שלו מפוקפק, מראה שדברים כאלו כן יכולים להתרחש, ושצריך להיות רגישים גם לסתם "כמה שירבוטים על הקיר".

אגב, הנזק התדמיתי שמדברים עליו הוא לדעתי האספקט הכי פחות מעניין בסיפור הזה. מי שחושב שכמה כתובות נאצה זה מה שישנה את התדמית של ישראל בעולם, לא מודע לכמה המצב שלנו גרוע גם ככה.

ישן 30-01-2009, 20:30

זה לא גרפיטי: זה גרפיטי שנכתב ע"י עם סגולה!
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי אמיר ג. שמתחילה ב "סליחה על שאני מסרב להזדעזע. ..."

שהרי מי שהיום כותב גרפיטי, מחר גם יממש...

מה שמזכיר לי לא לבקר בת"א בזמן הקרוב שכן "בגלגול הבא לא בא לי לצרוח במשחטה" וגם לא ממש לפגוש את "סמירה, 56, מח' פליטים בית לחם - היא חוזרת. לא שמעתה?".

אני מניח שאני לא היחיד שמריח ריח מאוד חזק של צביעות מכל ה"אוי-אוי-אוי".

די צפוי שעוד מעט יקום הטמבל שיעשה את ההשוואה לקרון הרכבת ב 1939 ועליו כתוב "אנו נוסעים לפולין להכות ביהודים".

תמיד קם טמבל כזה. למען האמת הקריקטורה אצלו בראש כבר שנים: הוא פשוט מחכה לטריגר התורן. בדיוק כמו ה"תיקים" שמחזיקים במערכות עיתונים על כל איש ציבור קשיש, או חולה סופני.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 30-01-2009 בשעה 20:33.
ישן 30-01-2009, 21:30
  sh_woll sh_woll אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.06
המציאות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בגירה שמתחילה ב ""מוות לערבים". על החתום: חפ"ק מסלול גבעתי"

לפני שנים התנוססה במשך שבועות הכתובת 'מוות לערבים' עם אותיות בגודל מטר,על קיר בית תנועת נוער, בסמוך מאד לבית כנסת, במרכז העיר פרדס חנה,
פניתי למשטרה, עיריה,ראשי תנועת הנוער ועוד....,והכתובת נשארה,אחרי זמן רב, עיתונאי שפניתי אליו ניצל קשריו בעיריה, והביא למחיקת הכתובת,
כמובן שהייתי גם יכול לקחת צבע ולמחוק,
אך מה שעשיתי היה קשור לאובססיה שלי להכיר את עצמנו והמציאות פה.
מסקנתי ארוכת השנים היא: גם עם תופעה כזו אין לנו קושי לחיות.
אך נחטא לאמת אם נגדיר את העם היושב בציון כאטום לכתובות לא נחמדות,
זוהי הרי תופעת קצה של התיחסות אנשים למציאות,ואם לא נפחד מהאמת , יש לומר:הרגלי חשיבה.
הרגלי חשיבה [ונעזוב את הגנים] הם המיחדים את האנשים המתגוררים פה,
הרגלי חשיבה הם המקשים עלינו להבין המציאות,להכיר את עצמנו, לזהות את בעיותנו...,
כתובות כאילו לא מפריעות לנו,זוהי עובדה שקשה לנו לקבל,
אין לנו האומץ היושר והחכמה, להגדיר עצמנו, והקורה פה,
כשמצלמה מצלמת רוכב אופנוע מוטל על הכביש, ואנשים חולפים לידו בלי לעזור,
מתראינים אנשים בתקשורת ואומרים כי זה איום,והם לא מבינים זאת,הם היו נוהגים אחרת, המציאות שהמצלמה הראתה זה דבר אחד, והתיחסות המרואינים עולם אחר.
האם יש לנו האומץ להשיר מבט למראה?
יש לי תשובה,אבל גם הרגשה של התפרצות לדלת סגורה, ולכן אקצר, שבת שלום.
ישן 30-01-2009, 23:15
צלמית המשתמש של gps
  gps gps אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
Facebook profile

האמת שאין לי אפשרות להדביק לכמה הודעות נפרדות כאן תגובה אישית אז הנה התמצות...

חוסר הבנה בסיסית בהלכות התרבות העזתית וקצת שאריות ממועדון האבירים הלא מחוברים גורם לפעמים לפרץ של "אני מאשים" הפוך.

בתרבות הפלסטינית ובעזה בפרט הגרפיטי הוא בעל חשיבות גדולה יותר אפילו מהפשקוולים של מאה שערים.

עד שהם יעבירו את ערוצי התעמולה שלהם למסכי לדים ברחבי מחנות הפליטים המידע בשלב זה מונצח על קירות הבתים.גרפיטי משמשים לעידוד מצב הרוח לפיתוח פטריוטיות וגם כרקע לצילומי שאהידים (כדגם צ'ה),אם אתה רוצה להעביר מסר בוטא ומאיים תשאיר להם אותו מרוח על קיר מרכזי.

זה עבד ותעיד על-כך כמות הטקסט שנישפך כאן ובעוד מקומות בעולם...אגב העזתים הם אלו שעוררו את תשומת הלב לכתובות הללו,משמע זה מטריד אותם.

מצ"ב גלרית גרפיטי עזתית מקורית.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

זה כבר גרפיטי קרקע בבסיס שריון סורי - (ניראה לי שהוא כוון לאסד אבא בשמיים)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:24

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר