לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-01-2010, 12:49
  nowdot nowdot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.09
אשכול נבחר תכנית 'עיר ללא אלימות' - האח הגדול בהתגלמותו מתחת לאפנו!

נתקלתי בזה כבר, אבל רק בחודשים האחרונים כשהתעמקתי, 'נפלה עלי' המשמעות וההשלכות של הפרוייקט הזה שנקרא "עיר ללא אלימות" על המדינה הקטנטנה הזאת
שבה באופן יחסי, מהיר וקל ליישם בה תוכנית שכזו באופן כלל-ארצי - וזו גם הכוונה... והיא כבר יצאה מזמן לדרך ומתקדמת בפול גז.

הרבה יותר קל להסתכל מרחוק על ארצות כמו בריטניה וארה"ב (וגם יוצאת משם הרבה יותר אינפורציה),
אני מניח שלא יחסתי לעניין חשיבות ותשומת לב מספקת עד עכשו, כנראה בגלל שלא ממש רציתי לראות את זה כאן: בישראל.

הנתונים הטכניים די ברורים מהמסמכים והעובדות בשטח, לכן
אני לא מביא פה איזושהי תיאוריה,
רק מכוון זרקור אל התכנית שאליה ניתן לשייך חלק לא קטן מהתפתחויות 'האח הגדול' להן אנו עדים בשנים האחרונות בארץ.
מה שנשאר זה לחבר את החתיכה הזאת של הפאזל לערימה שכבר יש לנו ולחדד את הראיה של התמונה הגדולה - והמקומית.

בעיקר ניסיתי לרכז כאן קישורים למידע על הפרוייקט,
אבל גם לשתף אתכם טיפה בפירושים ודעות אישיות שמתייחסות ברובן לצד העקרוני והכיוון הכללי שלדעתי הוא מוביל.

הרבה מהדיווחים בתקשורת על מלחמה באלימות, התקנת מצלמות בפאניקה אחרי כל ארוע וכדומה – מתקשרות לפרוייקט הזה, והגישה שהוא מייצג...
(פרסום שכזה או 'הכנת דעת הקהל' הוא חלק מהמדיניות שלו – ז"א, אתם לא סתם שומעים על זה)

אגב,
אני בטוח שמי ש'אנטי' או שלא ער לנושאים עליהם מדובר בפורום הזה לא בהכרח יבין את גישתי, ואינני מצפה או מבקש הסכמה, אמונה, שכנוע וכו',
רבים בוודאי יחשבו כי תוכנית כזאת היא נפלאה וברכה משמיים - כל טוב להם.
בעוד שאני מביע את דעותי כאן אני בהחלט בעד שכל אחד יגיע לדעות ומסקנות משלו .
בכל זאת, בנסיון למנוע מראש הערות ביקורות והכללות מיותרות ברצוני להבהיר:

1. אינני בעד אלימות או פשע
2. אני מבין שישנה בעיה אמיתית רצינית ומורכבת של אלימות ופשע במדינה (נתקלתי בה ונפגעתי לא פעם, אישית) .
3. אינני פוסל כאן פסילה גורפת ,ואינני אומר שאין בתוכנית הזאת גם אלמנטים שיכולים להשפיע, שהשפיעו וישפיעו בצורה חיובית ביותר
4. אני מעריך כי רבים, ואולי רוב השותפים והמגוייסים לפרוייקט הזה, תכנונו וביצועו, הם אנשים טובי לב אשר להם דאגה תמימה, איכפתיות אמיתית והם מלאים רק כוונות טובות.

אבל, כוונות טובות לא תמיד יוצאות מתוך חכמה וראיה רחבה ולא תמיד מביאות לתוצאות טובות ( אולי עצם המושג 'טוב' הוא זה הנתון כאן לחילוקי דעות )

במיוחד במקרה הנ"ל, בכדי לשמור על שיקול דעת ואיזון, חשוב ביותר לשים בצד גישה של "אם הצלחה לא מתווכחים"
ולהסתכל מעבר לסטטיסטיקה המראה כביכול על ירידה בסוגים שונים של 'מעשי אלימות' ופשיעה בעקבות יישום התוכנית,

בין היתר מכיוון שאם נוצרת חברה כה נשלטת, כה מונחית, מגודרת ומוגבלת, כך שהחיים עצמם והתכונות הטבעיות והאנושיות אינם יכולים ולהתבטא בה,
- חברה שבה מראש כל אדם נחשב אוטומטית כסכנה, כחשוד או פושע פוטנציאלי שיש צורך להשגיח עליו, לגזוז ולקצץ אותו מילדות,
אז לפחות לי זה ברור שהתוצאה היא בחזקת "הניתוח הצליח אבל החולה מת"
ולטעמי זה גם סוג של כפיה וענישה קולקטיבית.

תקדישו כמה שעות, תעברו בסבלנות על החומרים בעצמכם, ותראו שאני לא סתם שם על זה כזה דגש.
זה לא 'רק' עוד טונות של 'מצלמות בכל מקום' –ז"א זה גם זה, אבל גם הרבה מעבר לכך.

במבט ראשון התכנית הזאת נראית לכאורה תמימה ונשמעת כביטוי לרצון טוב וחיובי (אם לא 'קצת' יללני ...
)
לתשומת לבכם, נקודות משמעותיות בתוך התוכנית מקבלות מעין 'מילות-קוד' תקינות פוליטית הניתנות לפירוש רחב, היתממות והצדקה כשצריך,
בסגנון המוכר לנו כבר ממדינות אחרות
, כגון:
'אפס סובלנות', 'התנהגות אנטי-חברתית', 'טריטוריות ביטחוניות ', 'מערך שליטה ובקרה', 'מערכות תצפית ', 'מוקד רואה ','אילנות בגני ילדים', 'סוכני שינוי', 'מנחי מנחים', 'סיירת הורים' 'קומנדו חברים' ועוד שפע שכאלה..

התחושה שאני קיבלתי כשקראתי מהתוכנית הזאת היא (בין היתר) של התנשאות ושתלטנות -
כאילו מי שכתב אותה מאמין כי הוא 'מגלה את אמריקה' ותפקידו להמציא מחדש את התחום ולאגד אותו תחתיו (מעין זיהוי פוטנציאל ליצירת שוק חדש)
ולשם כך לגייס את האזרחים למטרתו, לנטוע בהם הסכמה שכנוע והתלהבות תוך ניצול המאיסה במצב הקיים ותכונות בסיסיות כמו פחד וכעס שנוצרו כתגובה אליו.
וכך למעשה מתקבלת הלגיטימציה לחרוג ולהתפרס בלי הכר ולהגדיר לנו (לפי השקפת עולם שיטחית וחסרת אמון באדם)
בעזרת שימוש ב 'לשון נקייה' -

מהי התנהגות רצויה ושאינה רצויה, וכך הלאה והלאה...

יהיה קשה אם לא בלתי אפשרי להאט את היישום של 'הפרוייקט ' הזה, אפילו אם יהיה נסיון כזה,קודם כל מכיוון שהוא כבר נפרש...
שנית מכיוון שהוא מסווה מצויין ו –
"הרי את\ה לא בעד אלימות נכון?" ו "אם כל הכבוד ל
פרטיות וחופש, בטחון הרבה יותר חשוב..."
הרבה הרבה יותר קשה מאשר למנוע משהו כמו המאגר הביומטרי (שדינו להתממשק עם הפרוייקט הזה מתישהו).
לפי דעתי הם דחפו את זה בערמומיות, מהדלת האחורית - ללא הצבעה דמוקרטית, דיון, חשיפה או ביקורת ציבורית נאותה –
בכך שזה שווק תחת לחץ פוליטי וציבורי ישירות לראשי ערים (וכך גם לראשים במשטרה, חינוך וכו'), ואלו נאלצים לחתום על 'אמנה' המיישרת קו אם עקרונות ה'פרוייקט'
ושלכאורה מחייבת אותם להיות כפופים אליו, לשתף פעולה, ולקבל ייעוץ והוראות 'מלמעלה'.

בכל מקרה, נראה שזה כבר מאוחר מדי...יש יותר מדי גורמים, גם במוקדי ניהול והשפעה וגם בציבור שכבר משוכנעים שרק זה יציל אותנו.... והם כבר מרוצים מאד מהסטטיסטיקה והגרפים היורדים....
והתקשורת שהיא גורם מרכזי כאן, ברובה משתפת פעולה, מפחידה את הציבור, ומוכרת מצוין את כל החבילה כבר במשך שנים.
הרי חצי חדשות אתה רק שומע רצח רצח רצח רצח רצח רצח – כאילו זאת תופעה חדשה שאנשים הורגים אחד את השני...
כל מעשה כזה מנופח מעבר לכל פרופורציה ובכך תורם כמובן לתחושת פחד תמידית ותירוץ להתהדקות הטבעת!

זה גורם לי לחשוב בשיא הרצינות על לעזוב את המדינה הזאת - כי הדבר הזה, באיזושהי צורה, יגיע לי צ'יק צ'אק עד הבית.
בעיני זה משתווה אם לא עוקף את אנגליה וארה"ב גם יחד, בגלל שזו מדינה קטנה,
אם כי, זה לא יקרה מחר - אלא יתהווה בהדרגה תוך מספר שנים.

התוכנית 'עיר ללא אלימות' מגדירה את עצמה כ'הוליסטית' – ואכן, היא איננה מתמקדת רק בסוג\ים מצויים ו'ידועים' של מה שנקרא אלימות,
להיפך - נראה כי היא מנסה להתרחב לחדש ולהגדיר מחדש את עצם הפירוש של המילה 'אלימות' לפירוש כמה שיותר רחב -
בעזרת סיפוח והטמעת מילים כמו התנהגות 'אנטי-חברתית', ' לא רצויה', 'לא נורמטיבית' וכו'
דומה מאד להרחבה שעשו חוקי ה'פטריוט' בארה"ב למילה 'טרוריסט'.

מרגע שאתה מתמקד בצביעות בפעולה או תכונה אנושית טבעית
(ולא רק טבעית אלא מקובלת,נתמכת ומטופחת בהגזמה נונ-סטופ ע"י אותה תרבות אנושית היסטורית ועכשווית עצמה ממנה אתה מגיע)
ומציג אותה כ'ראויה להכחדה' , מוכר את הנחיצות להביא אותה תחת בקרה וניהול ממסדי נוקשה – ובו זמנית מפיל את רוב האשם והאחריות על 'האזרח הקטן' -

הרי לך מתכון וכלי מושלם לשליטה באדם.
וזאת לפי הבנתנו היא אחת מהמטרות ושיטות הפעולה האהובות של המערכת אותה אנו מכנים NWO ובעצם זה חלק ענק ממה שקורה כאן בסגנון : בעיה-תגובה-פתרון.

מתקבל הרושם שמה שהמתכננים יאבחנו ויגדירו מעכשו כ'זן של אלימות' – צריך התיחסות מיידית ומדוקדקת ותוכנית פעולה רב שלבית משולבת (רצוי בתיבול טבלאות זרימה)
הנה כאן לדוגמא מסמך אובססיבי ממש של 40+ עמוד יגדיר לנו מהי 'הצקה' ואיך לעקור אותה מהשורש עוד מהלול.

האם מעכשו המילה 'בטחון' = 'אח-גדול', אלימות = טרור, אדם = חשוד עבריין בפוטנצייה, אכיפה = קדם-פשע (precrime)
זאת אכן הגישה.....

ה'פרוייקט' מתיימר לפעול כדי למגר כל סוג שהוא של אלימות - בכל הדרגות, מכל הגילאים, ומתגאה כי הוא מתרחב כל העת לתחומים נוספים...
ולכן לא מדובר כאן רק בהרחבת רשת האכיפה הניתור והשיטור הפיזי הקיימים,
ומעין סיפוח סמכויות מהגורמים הקיימים על ידי יצירת מה שנקרא שיטור אזרחי, שיטור עירוני או מעין צבא אזרחי בעצם.. (

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.)
שיפטרל ברחובות ב' רגישות' ודריכות וינסה לצוד עבירות ו'לשמור על הסדר' בין היתר בכדי להצדיק את קיומו (כשיטת פקחי החניה)(ובסימן ירוק בסופו של דבר)

מדובר כאן בהחלט גם על ניצנים של משטרת המחשבות וסוג של שטיפת מוח - מכיוון שהפרוייקט נכנס מזה חזק בילדים.
אותם פוליטיקאים ומהנדסים חברתיים (שכנראה שכחו שגם הם היו פעם ילדים) נטפלים לילדים שוב ושוב ומנסים לשתף אותם (או

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.) באופן פעיל בתכניותיהם.
זה לא דבר חדש אבל אותי זה תמיד מקומם!

המערכת הערכית, החברתית והכלכלית הכללית היא זו שיוצרת את אותם נערים משועממים ואלימים - לא צריך להיות 'מומחה' עם phd בשביל לראות את זה!

הרי אם רוצים, באותה מטבע רופפת אפשר להגדיר למשל את כל מערכת החינוך כאלימה -
מכיוון שהיא מכריחה את הילד לשבת שם, כשהוא מבעבע חיים, דוחפת לו מידע, על משקל פיטום אווז, ומצפה ממנו לקבל את הכל בכניעות ולהתנהג 'כמו מבוגר'.

החברה עצמה הפכה ריקנית וחסרת משמעות להרבה אנשים, ומציעה להרבה ילדים מעט מאד גירויים ועידודים בכדי להפוך לאדם הגון, מודע, רחב אופקים וחושב בפני עצמו.
כמעט כל תחום 'התרבות והבידור' רווי אלמנטים מטמטמים שטחיים ואלימים ההולכים ונהיים יותר 'אקסטרים',
ו
הילד של היום יושב מול הטלוויזיה המחשב או הטלפון יותר ויותר - לכן הם הופכים להיות מחנכיו האמיתיים...
כל שני וחמישי שומעים על פוליטיקאי מושחת שסרח, גנב, אנס וכו... ה'לא לצאת פרייר' הפכה לדת במדינה האכזרית הזאת וכל אחד דופק את השני באדישות... העוני חוגג...
ובל נשכח שהמדינה זקוקה מטפחת ומתכנתת אנשים עם יכולת אלימות גבוהה בשביל הצבא וכו' (אבל זה כנראה לא נחשב)
וכך הלאה והלאה.....

האם צריך להתפלא אם כך שרבים אינם מוצאים עצמם בתוך המערכת החולה הזאת? הרי זה נס כשזה כן קורה!
למה צריך להתפלא שילד או נער מרגיש אבוד,
משועמם או מתוסכל ומנסה 'לשכוח את עצמו' או להתמרד ולהביע את עצמו בצורה פרימיטיבית?
והאם גישות 'קוסמטיות' מהסוג הזה באמת יפתרו הבעיה האמיתית?
מנגנונים למוגנות

(בהזדמנות אולי אביא פה פוסט המתמקד רק במה שקורה בבתי ספר ובגנים בארץ ובעולם)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אוקיי,
הנה קישורים למידע הרלוונטי, כולל מהאתר הרשמי- הממשלתי עצמו, וכתבות מהעיתונות.

בתור התחלה - כתבה ( 1.1.2010 עיתון כלבו) שקבלתי ממכר בצפון, שטוען דרך אגב שכל הדבר הזה ייזנח וידעך בסופו של דבר מחוסר עניין ותקציב..
- לא נראה לי, אבל נחייה ונראה...
אפילו אם באופן רחב הפרוייקט ידעך, הוא עדיין ישאיר מאחוריו עשרות חדרי 'שליטה ובקרה' ואלפי מצלמות!)

לחץ לכתבה מלאה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

(ד"א כמובן שמישהו ידרש לממן את זה בסופו של דבר – וזה יהיה האזרח! והנה צץ לו עוד מס!
חפשו: אגרת שמירה, אגרת ביטחון, מס מצלמות וכו')

ישנם יחסית הרבה כתבות מהעיתונות העוסקות בנושא, ריכזתי חלק מדגמי מהם בקובץ html
לצפייה כאן:

https://2010-uploaded.fresh.co.il/2...4/84696552.html

וזהו עוד קובץ html עם מעט קישורים וציטוטים מייצגים ממסמכים וכתבות שחתכתי מהפוסט מטעמי מקום
לצפייה כאן:

https://2010-uploaded.fresh.co.il/2...4/37415841.html

מאתר פרוייקט "עיר ללא אלימות" הרשמי :
(מי שרוצה מוזמן לגלוש ולחפור ישירות בעצמו באתר המשרד לב"פ או דרך מנוע חיפוש ולעלות על מסמכים נוספים,
האתר לא מסודר בצורה הכי יעילה והרבה מסמכים מפוזרים בתוכו) :

דף ראשי "עיר ללא אלימות"

- עיקרי תכנית "עיר ללא אלימות"

- ועדת השרים למאבק באלימות

עיר ללא אלימות כנס אילת 4 - חלק ראשון

עיר ללא אלימות כנס אילת 4 - חלק שני

עיר ללא אלימות כנס אילת 4 - חלק שלישי

החל מינואר 2010 תפעל התכנית ב-78 רשויות בסך-הכל ברחבי הארץ" :

אופקים ● אור יהודה ● אילת ● אור עקיבא אל בטוף ● אלפי מנשה ● אריאל ● אשדוד ● אשקלון ● באר טוביה ● באר שבע ● ביר אל מכסור ● בית ג'אן ● בית שמש ● ביתר עילית ● בסמת טבעון ● בת ים ● גבעת זאב ● גדיידה-מכר ● גלבוע דבוריה ● דימונה ● דיר חנא ● דרום השרון ● זרזיר ● חבל מודיעין ● חדרה חולון ● חוף אשקלון ● חורה ● חיפה ● טבריה ● טירה ● טמרה ● יהוד מונוסון ● יקנעם עילית ● ירושלים ● כסיפה ● כפר יונה ● כפר כמא ● כפר סבא ● לוד ● מבואות ● חרמון ● מבשרת ציון ● מגאר מגדל העמק ● מודיעין-מכבים-רעות ● מעלה אדומים ● מעלה יוסף ● מעלות-תרשיחא ● נהרייה ● נס ציונה ● נצרת ● נצרת עילית ● נתיבות נתניה ● עיר כרמל ● עכו ● עמק יזרעאל ● עפולה ● עראבה ● ערערה-בנגב ● צפת ● קדומים ● קדימה-צורן ● קרית אונו ● קרית ביאליק ● קרית גת ● קרית טבעון ● קרית ים ● קרית עקרו ● ן ראש העין ● ראשון לציון ● רהט ● רמלה ● שדרות ● שוהם ● שפרעם

- שאלות נפוצות

אפשר למצוא הרבה מאד חומר נלווה כאן:
6 - 5 - 4 - 3 - 2 - 1

שיטור קהילתי - עיר ללא אלימות

קומנדו חברים
http://www.eilatmatnasim.org.il/index.php?option=com_content&task=view&id=56&Itemid=186

פרוייקט דומה 'להפליא' ל-'עיר ללא אלימות' בארה"ב:
The Safe City Program

לסיכום,
התעסקתי אם כל המידע הזה לסירוגין במשך כמה חודשים, וזה כבר התחיל לעשות לי סחרחורת, לכן הפוסט הזה בשבילי הוא ממש בגדר הוצאת קיטור...
כמה שזה עלול להשמע מוזר - נגעתי כאן בשטחיות רק בחלק קטן של הדברים - מי שרוצה צריך לעשות שיעורי בית בעצמו.
בכל אופן מקווה שתמצאו את הדברים חשובים, מועילים או לכל הפחות מענינים, נראה לי שכדי לדעת מה קורה מתחת לאף, מאחורי הקלעים או hidden in plain sight... ולדעת מאיפה זה נובע.

לחיים!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-01-2010, 13:36
  VersitasVosLiberabit VersitasVosLiberabit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nowdot שמתחילה ב "תכנית 'עיר ללא אלימות' - האח הגדול בהתגלמותו מתחת לאפנו!"

נקודה יפה ואחלה דיון.
בכדי לקדם את האג'נדה של ה"אח הגדול", ז"א מעקב בלתי מוגבל על כל אספקט של חיינו הם מתמקדים קודם כל במשך תקופה ארוכה בחדשות על נושאים כאלה, ואז מתחילים פרוייקטים כמו "עיר ללא אלימות" כדי לתרץ התקנה של מצלמות, הגדלה של אמצעי מעקב, והגדלת מימון לפרוייקטים ממשלתיים בסגנון.

הסיבה היחידה שאנשים לא שמים לב לזה זוהי הקומפרטמנטליזציה בלעז (חלוקה למחיצות) של תפקידים ואנשי מפתח, כך שאף אחד לא יודע מה השני עושה, כשבעצם האג'נדה של כל זה היא זדונית ולאף אחד אין מושג.

אני בספק שפרוייקטים כאלו נעשים בתמימות - אולי אנשי מפתח מסויימים בפרוייקטים האלו בטוחים שזה נעשה מתוך כוונה טובה ולהפחתת האלימות ולשמור על ילדינו. אבל יש לזה איזשהו אינטרס לחדור לפרטיות שלנו - בזה אני בטוח.

המטרה היא - להפוך את כולנו לאוגרים שרצים על הגלגל מרצונינו החופשי, כי אנחנו בטוחים שזוהי הדרך אל החופש, וכמו שאמרת, בעזרת מילות מפתח שהם כל כך אוהבים לזרוק בכל מקום בחדשות "אפס סובלנות" וכו'...
ומה שקורה, היא שרוב האנשים כל כך עיוורים, שכל מי שמציע את המחשבה רק שהאג'נדה שונה ממה שכולם חושבים, הוא מייד מנודה מהקבוצה ומתוייג כ"משוגע".

בכל מקרה, לדעתי אנחנו עם ישראל במצב קשה הרבה יותר מאשר מדינות כמו ארה"ב.
אמנם לנו אין את אותה כמות לדעתי של גופים רשעים כמו אצל האמריקאים, אבל אנחנו כאזרחים - רובנו - הרבה יותר רדומים מהם.
האדם הממוצע בישראל לא יודע שיטטטטטטטטט על הנושאים האלה, וחוסר הידע הזה הוא הכשלון של כולנו.

האמריקאים עוד איכשהו מתקדמים אל החופש.
(סורי על האוף טופיק מעט, אבל תראו את זה אתם תאהבו)
טוענים שאלו חבר'ה רציניים והם לא צוחקים.

-הוסר ע"י מנהל הפורום-

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 18-01-2010 בשעה 14:40. סיבה: הצגת סרטון המעודד עבירה על החוק
ישן 18-01-2010, 13:47
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי VersitasVosLiberabit שמתחילה ב "[size=3] נקודה יפה ואחלה..."

הסרטון הזה זה בדיווווווווווווווק בדיוק הדרך הבדוקה להרוס ולחרב עד היסוד את המאבק הלגיטימי
לחרות אזרחית ולמיגור התופעה העולמית הזו של חברה מעקבית, או "האח הגדול".

כל מה שצריך זה כמה אידיוטים עם נשק ומדי צבא, וכל האג'נדה הכל כך חשובה הזו
הופכת לקוריוז ולסטיגמה של קיצונים. נחשפו גם לא מעט מקרים שחלק מחברי המליציות המפגרות האלה
הם בכלל שתולים של הממשלה האמריקאית, כי כמה שיותר קיצוני ואלים, יותר טוב להם ויותר רע לנו!
אפילו האל טרנר, שהיה שדר רדיו ניאו נאצי ידוע "שהתנגד" ל NWO, התגלה כסוכן FBI, וזה נחשף רק לאחרונה.

זה בדיוק המסר שאנחנו צריכים להדוף ולסכל. וסרטונים כאלה, של אידיוטים כאלה, רק מזיקים לנו ומועילים ל NWO
ישן 18-01-2010, 14:40
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי VersitasVosLiberabit שמתחילה ב "אוקיי אז כולנו נצעד כמו צאן..."

אל תהיה נאיבי. מלחמת אחים זה התסריט האולטמטיבי לזירוז הסדר העולמי החדש,
אתה משחק לידיים של חכמים ממך. המאבק האמיתי, זה שמוציא גלובאליסטים מהכלים,
זה שבאמת מדיר שינה מעינהם, זה המאבק התודעתי, החשיפה בפורומים, בחדשות, בתחקירים דוקומנטרים,
לא כמה שמוקים עם רובה, ממש ממש לא. להיפך, זה מתנה על מגש מכסף בשבילהם.
הם רוצים שתהיה התקוממות אלימה, כדי לתת תירוץ למשטר צבאי, אתה לא קולט את זה?

בכל אופן, הסרטון הזה לא עולה בקנה אחד עם חוקי הפורום,
אנחנו לא מעודדים עבירה על החוק או קריאה לאלימות, זו לא מהות הפורום הזה,
הפורום הזה דוגל בלוחמה תודעתית! עם עובדות מבוססות שעוברות מפה לאוזן, דיונים מושכלים והוכחות קונקרטיות.

הפורום הזה לוחם למען חופש ביטוי, אולם הסרטון הזה מעודד דברים שאסורים בתקנון שנקבע,
צר לי שאתה נסחף אחרי אמוציות זולות ולא עובד עם הראש, כי זו תמיד הדרך הבטוחה להכשל ברוב פאר והדר בכל מאבק.

התלבטתי מה לעשות עם הסרטון הזה, ולבסוף אחרי מחשבה נוספת בנושא
החלטתי להסיר אותו מהסיבה שציינתי, זו לא הדרך של הפורום הזה ולא הבמה לעידוד פעילות עבריינית.
במהלך ההסטוריה דבר אחד נותר עקבי, אלה עם הנשק מתו ואלה עם העט שינו את העולם.

אני מפנה אותך שוב לתקנון שלנו, בתקווה שתפנים ותכבד אותו.
ישן 18-01-2010, 14:45

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אל תהיה נאיבי. מלחמת אחים זה..."

אני לא מאמין שדווקא בפורום הזה צונזרתי, רק כי אדם אחד לא מסכים איתי.
בטח שלא קראתי לאלימות, - דיברתי על מהפכה אמריקנית בפורום ישראלי, מהפכה שלא קשורה אלינו ואל מי שקורא פה. אני לא קורם לאלימות, אני מצדיק מהפכנות
שלבי הדמוקרטיה
From bondage to spiritual faith;
From spiritual faith to great courage;
From courage to liberty;
From liberty to abundance;
From abundance to complacency;
From complacency to apathy;
From apathy to dependence;
From dependence back into bondage.

הסיבה שאתה מוריד את זה - זה כי זה לא בקנה אחד עם דעותייך.
אתה עוד מדבר איתי על חופש הביטוי? תתבייש.
התאכזבתי.

לא אכתוב בפורום הזה יותר.

תודה וביי.

נערך לאחרונה ע"י VersitasVosLiberabit בתאריך 18-01-2010 בשעה 14:50.
ישן 18-01-2010, 15:08

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "נודאווט, אני רק אציין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
פרסום חומרי נאצה או תעמולה הקוראים או מסיתים לביצוע עבירה פלילית יוסר לאלתר מהפורום.
בנוסף לכך מפרסם ההודעה יחסם מאתר פרש ופרטיו יועברו לגורמים המתאימים להמשך טיפול.

.

וואלה? פרטיי יועברו לגורמים המתאימים להמשך טיפול?
וואי האח הגדול באמת מתחת לאפינו.

בכל מקרה, No hard feelings, אני פשוט חושב שזה לא משנה כמה אנשים מסכימים עם דעותיי, אלו עדיין דעותיי, ואין לכם זכות לצנזר אותי, במיוחד אם YouTube לא צנזר את הסרטון הזה, אין פה שום קריאה לאלימות, זוהי הודעה שאנשים במדינה אחרת שלחו לNWO
אבל כל זה לא משנה.

ATS.com (אני לא כותב את הכתובת המלאה כדי שהנהלת הפורום לא תפלוש למדינת עולם שלישי כי עברתי על חוקי הפורום) למי שמכיר יש חוקים יותר שפויים, אז אני מניח שאשאר שם.
ישן 18-01-2010, 15:26
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי VersitasVosLiberabit שמתחילה ב "[QUOTE=Lance][size=2] ..."

כן וואלה!!
אם אתה אומר יאללה בואו נשיג אקדחים ונקים מליציה, אז תהיה בטוח...

הפורום הזה הוא פורום אחראי ובוגר ששייך לאתר שומר חוק
(שלא, אני לא מבעליו או קובעי המדיניות שלו), והוא יישאר כזה כצורך קיומי!

מי שמחפש במה לקיצוניות זה לא יהיה כאן. המטרה של הפורום הזה היא להביא מידע,
להביא עובדות, להביא דיונים חשובים לסדר היום שכיום לא קיימים בו.

אם אתה לא מקבל את זה, זה לגיטימי ידידי. ביננו?.., אני גם לא בטוח
שלא יגיע היום שבו אינדבידואלים יפנו להגנה עצמית כדי לא להתפנות למחנות במקרה של משטר צבאי,
אבל אנחנו עדיין לא שם, וכשנהיה שם, לא בטוח שהאינטרנט זה מה שיאגד בין אנשים,
זה עדיין תסריט רחוק ששמור כמוצא אחרון לגמרי, אם וכאשר משהו גדול ודרמטי מאוד יקרה בעולם.
עד אז... אנחנו מתעסקים בבעיות שכבר כאן, בסוגיות שכבר מסכנות אותנו כבני אדם פרטיים,
באחריות בבגרות ותוך כדי שמירה על החוק, וחלק מזה הוא איסור על עידוד לעבירה על החוק או הסתה.
אני מבין שזו לא היתה המטרה שלך ידידי, אבל העובדה היא שכן הבאת סרטון שכזה והצגת אותו באור חיובי,
שזה לכשעצמו, מתנגש עם הסעיף שציטטתי לך - אני לא רוצה לקחת את הדיון הזה למקום אחר, כמו שאמרת בעצמך בהתחלה,
אבל תשמע, לי כמנהל שהקים את הקהילה הזו יש המון אחראיות לדאוג לך שהיא תשאר מקצועית ורלוונטית,
לא חסרים לנו מלעיזים ומקניטים מכל עבר, אז אנחנו ממש לא צריכים חומר מסית כדי ללבות את הסטיגמה ולאתגר את מעמדנו כפורום חוקי.

אני מבין שאתה כעוס, זה לא נעים להיות מצונזר, אבל אין לי ברירה ידידי,
התקנון שלנו קיים מהיום שבו עלינו לאוויר וכמעט לא השתנה מאז,
ואני שניסחתי אותו, גם אמון לקיים אותו וכך עליי לעשות.

אם תרצה לחזור לכתוב, הדלת שלנו פתוחה לפניך בכל זמן,
ואם לא, גם זה בסדר, זה שיקול שלך ואני אכבד זאת ואודה לך על הכתיבה שלך כאן.
ישן 18-01-2010, 18:34
  nowdot nowdot אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אתה יודע זה משהו מדהים... כל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
אתה יודע זה משהו מדהים... כל אחת מהכתבות האלה שהבאת, נראת בנפרד תמימה לכשעצמה,
אבל כשאתה קורא את כל הפוסט עם כל הלינקים מלמעלה למטה, זה ממש קופץ לך מול העיניים כמו מוזאיק, מדהים...

אין לך מושג כמה אני שמח שמישהו רואה את זה!
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fc02.deviantart.net/fs17/f/2007/146/7/8/Tears_of_Joy_by_Khold01.gif]

איך שהוא נתפש לי השם הזה, של התוכנית , כי הם מזכירים אותה ככה בקטן בהרבה מאד מהכתבות האלה (שכמו שאתה מבין סיגלתי לי הרגל לאתר ולשמור).
אז רציתי לברר על מה לעזזל הם מדברים?
ונכנסתי ככה כבד לכל העניין, קראתי שעות, ימים.... וכל מסמך יותר מזעזע מקודמו....
פשוט overload של אנפורמציה מסמרת שיער - שיש לה יד ורגל כמעט בכל נושא האח הגדול בארץ, כמעט בכל מקום בארץ....
לא סתם תוכנית,
תוכנית תוכנית.

את הפוסט הזה חתכתי וערכתי אולי שלוש פעמים ועדיין אני מרגיש תסכול אדיר שלא הבאתי פה
מספיק אינפורמציה נוחה לקריאה, ולא הצלחתי להעביר בצורה טובה יותר את דעותי...

הייתי די בדאון מכל הענין , כי זה היכה בי - שאם חשבתי שכאן יחסית מתון בהשוואה לארה"ב ובריטניה,
אז טעיתי בגדול, ועוד פוש קטן ואנחנו משתווים אליהם - ככה שאחד המקומות שאני בכל אופן חשבתי שיהיו 'איזי' יחסית (מבחינתנו)
התברר לי כמקום שאולי הולך להיות בין הגרועים מהבחינה הזאת (ותוסיף לזה את כל הענין הלא ברור עם אירן)

אבל בסופו של דבר אני שמח שעליתי על זה, מכיוון שעכשיו אני מבין הרבה יותר טוב (מקומית) מה קורה ולמה,
אני יודע לשייך את מה שאני קורא ושומע, ואני גם מבין שזה לא הולך להפסיק, רק להתגבר ולהתגבר.

הנה למשל טרי טרי מהיום אדוני (עוד יש את הרטיבות):

בלשים בלבוש אזרחי פשטו על בי"ס תיכון וערכו חיפוש בתיקים של עשרות תלמידים
18.01.2010
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1143369.html
ציטוט:
ל"הארץ" נודע כי השוטרים הגיעו לבית ספר המקיף בתרשיחא בחרו באופן אקראי בתלמידים שעברו בשער.
המבצע הניב ביקורת בלבד ובמשטרה טענו כי המבצע תואם עם הנהלת בית הספר.

תלמידים והורים סיפרו ל"הארץ" כי בשעות הבוקר הופתעו תלמידים לפגוש בשמונה שוטרים בלבוש אזרחי בפתח בית הספר.
השוטרים בחרו באופן אקראי בתלמידים שעברו בשער, וביקשו מהם לפתוח את תיקיהם לצורך עריכת חיפוש.
חלק מהתלמידים, שרובם לא נתקלו בעבר בשוטר בפעולה, נתקפו חרדה ובהלה.

בתום החיפוש דיווחו רבים מהתלמידים להוריהם על מה שעבר עליהם בשער הכניסה.
במשטרת מרחב גליל הבהירו כי התייצבותם של השוטרים בפתח בית הספר היתה לבקשת ההנהלה ובתיאום מלא איתה.
עם זאת, במשטרה הבהירו כי החיפוש לא העלה דבר וכי לא נמצאו חפצים חדים או אסורים בחזקת התלמידים.
חרף תחושת התלמידים והוריהם כי מדובר באירוע יוצא דופן ביותר, אמרו במשטרה כי המבצע אינו ראשון מסוגו בבתי הספר באזור הגליל המערבי, וכי בבתי ספר אחרים, יהודיים וערביים, נערכו בעבר מבצעים דומים לצורך הרתעה.

בבית הספר אישרו כי הפעולה המשטרתית נעשתה בתיאום עמם, וזאת במסגרת תוכנית כוללת למאבק באלימות.
"ביקשנו לערוך פעולה הרתעתית לתלמידים", נמסר מההנהלה,
"אנחנו מודעים לעובדה שמדובר בסוגיה רגישה, אולם שמחים שבסופו של דבר החיפוש לא העלה דבר חריג".

שר החינוך גדעון סער יוזם: לחייב תלמידים לקום לכבוד המורה בתחילת השיעור
18.01.2010
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1143382.html

ציטוט:
בשבועות האחרונים פרסם השר סער שורה של החלטות המתייחסות לענייני משמעת ואופי הלימודים, כמו גם לנושאים ערכיים,
כמו חיוב תלבושת אחידה, המלצה להשמיע רק שירים ישראליים בהפסקות, הכנסת קצינים בכירים לבתי הספר לחיזוק המוטיבציה לגיוס לצה"ל, תוכנית לימודים על 12 עולי הגרדום, ועוד. חלק מההחלטות עוררו ביקורת ציבורית.
בתחילת שנת הלימודים יזם סער פרויקט בו העבירו אנשי ציבור שונים שיעורים בבתי הספר.

"המכנה המשותף במבול ההחלטות שנופלות על בתי הספר הוא שהן לא עולות כסף ומנסות לקדם יחסי ציבור", אומרת מנהלת תיכון גדול בתל אביב,
"אנחנו לא טיפשים. מעבר לבלבול שהדבר יוצר, בכל פעם שמגיעה הוראה או הנחיה חדשה כזאת, מתעורר החשד שמדובר בספין.
יתרה מזאת, לא פותרים בעיות של משמעת באמצעות פקודות והוראות ממטה משרד החינוך".
לדברי מנהלת בית ספר יסודי, הרעיון לחייב את התלמידים לקום בתחילת כל שיעור הוא "מלאכותי ומיותר.
לא משיגים כבוד דרך כפייה, ולא זו הדרך לשקם את מעמד המורה".
ישן 18-01-2010, 22:12
צלמית המשתמש של marin
  משתמש זכר marin marin אינו מחובר  
מנהל בפורום מדע, טכנולוגיה וטבע | ☺

חבר מתאריך: 29.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nowdot שמתחילה ב "תכנית 'עיר ללא אלימות' - האח הגדול בהתגלמותו מתחת לאפנו!"

האמת,
שכבר כמה זמן שגם אני כמוך, מתעניין בנושאים הללו עד שחשבתי אפילו לכתוב על זה פוסט.
לא רק שהקדמת אותי אלא כתבת את זה בצורה מקיפה כ"כ ובצורה רהוטה כ"כ,
מסופקני אם היה עולה בידי לעלות על שכתבת - ובכל זאת מדובר כאן רק על קצה הקרחון.

לדעתי מדובר פה על ניסיון של הרשויות להגיע ל"פתרון קסם" שהוא בעצם קיצור דרך על חשבון האזרח.
במקום לטפל במניעה, שזה המכשול העיקרי = כלומר לטפל ברמת החינוך, מתעסקים ביצירת "הרתעה" לאזרח.

התמימות של מקבלי ההחלטות מדהימה אותי.
אם אינני טועה השר שהביא את הצעה לחוק המאגר הביומטרי,
אמר כי הוא מאמין שניתן לפרוץ את המאגר, אבל למה שמישהו ירצה בזה?

אם לרגע אדבר על המאגר - איך ניתן לחשוב בכלל על לשים את "כל הביצים בסל אחד" כשמדובר בפרטיות?!
ובקשר לעיר ללא אלימות -
גם מקום מגוריי, וגם מקום מגוריהם של משפחתי ללא יוצא מהכלל נמצאים ברשימה זו-
ואני לא מבין, קראו לי תמים - דווקא אצלנו שקט, ולא שומעים כמעט חדשות מקומיות כגון "רצח/אונס" וכו'.
ה"צורך" בתוכנית זו מתגמדת נוכח "חוד יסוד כבוד האדם וחירותו".

בקיצור, מדובר פה על מכלול של אמצעים שלא מצדיקים את המחיר שלהם -
הם לא נועדו לפתור בעיות אלימות - אלא למצוא את האשמים.
כולנו בני אדם - וככאלה עושים טעויות, אבל מעכשיו כל טעות תתועד וכל שגיאה תיענש?

לא,
לדעתי את כל הכסף היה צריך להזרים להשקעה בחינוך, ועל כך אפשר לכתוב גליונות על גליונות,
אבל לתת לרשות וכפועל יוצא מכך לגוף פרטי את היכולת לעקוב אחרי לכל אשר אפנה ובכל אשר אעשה?
הפלאפון הפרטי שלי כבר חודר לי יותר מידי לפרטיות...
עדיף ללכת לחיות באי בודד. (~ הוא תו המסמן סרקזם)

ומה דעתכם?

[כל האמור לעיל הוא פרי דמיוני הקודח וזה.. וזה... אין לראות בנאמר לעיל כפגיעה במי מהמוזכרים אם הוזכרו ככאלה,
אין לראות בדבריי כמציינים אמת מוחלטת, ובנוסף על כל האמור לעיל הוסף התו ~ המסמל סרקזם כלומר שניתן להוסיף לא אחד גדול בסוף]

נערך לאחרונה ע"י marin בתאריך 18-01-2010 בשעה 22:24.
ישן 19-01-2010, 16:38
  nowdot nowdot אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "האמת, שכבר כמה זמן שגם אני..."

ברובו אני מסכים איתך,
זה חלק מהענין - ליצור 'פיתרון קסם' שמבחינת ראשי הערים והפוליטיקאים - אומר ירידה במספרים סטטיסטים.
מכיוון שאז הם יכולים לזקוף את הקרדיט, ולהתגאות בזה לבוחרים.

אבל גם ברמת החינוך - שהתכנית הזאת מתעסקת בה רבות -
מוצא פיתרון שעיקרו חיצוני שטחי ומלאכותי (כפלסתר לשטף דם פנימי) ולא כזה שבאמת יביא לשינוי מהותי.

דרך אגב - בעיני ראוי יותר לקרוא לכל המערכת הזאת 'מערכת הלימוד' ולא 'מערכת החינוך'
- הרי החינוך אמור להיות נתון בידי ההורים!!
בבית הספר הילדים אמורים ללמוד לקרוא, לכתוב, מתמטיקה,היסטוריה וכו' וכו'
ובין כה וכה ערכים כמו חינוך (אמיתי) כמעט שלא מקבלים ביטוי משמעותי בבית הספר - מלבד בתחום המשמעת וההתנהגות - שהוא בסופו של דבר מלאכותי ומבוסס על הפחדת התלמיד לצייתנות
(בדומה לאסיר בבית סוהר המציית לחוקים - לא מכיוון שהוא בהכרך מקבל אותם ברמה ערכית)
(אבל זה באמת נושא מורכב ורחב מדי)

ציטוט:
גם מקום מגוריי, וגם מקום מגוריהם של משפחתי ללא יוצא מהכלל נמצאים ברשימה זו-
ואני לא מבין, קראו לי תמים - דווקא אצלנו שקט, ולא שומעים כמעט חדשות מקומיות כגון "רצח/אונס" וכו'.
ה"צורך" בתוכנית זו מתגמדת נוכח "חוד יסוד כבוד האדם וחירותו".

זה בדיוק ממה שאני מפחד, ומה שחשבתי שיהיה מתון יותר בישראל. (אולי בגלל התחושה פה ש 'כולם מכירים את כולם')

דמיין את עצמך הולך בשכונה (השקטה) בה אתה גר (מוריד את הפח או משהו)
והופ נחסמת דרכך על ידי 'סיירת' שכזו....
- מי אתה? מה אתה עושה כאן?מאיפה הגעת? לאן אתה הולך? מה יש לך בתיק? איפה אתה גר? יש לך תעודה מזהה? תשים כאן את האצבע בבקשה......

ואם אתה לא משתף פעולה בכניעות, חיש מוזנקות למקום שני ניידות, שיתחקרו אותך כמו שצריך, אם צריך בתחנה....

הרי מי ייתקל ויסבול מזה הרבה יותר? האזרח הקטן והתמים -
ולא אותם פושעים ועבריינים שלרוב שורצים במאורות שלהן, לא ככה?

יהיה אינטרס אדיר 'למצוא אשמים' מכיוון שזו מערכת שצריך להצדיק בתוצאות, וגם לייצר כסף גדול, מכל הדוחות והקנסות וכו'.
.
ישן 25-01-2010, 15:17
  nowdot nowdot אינו מחובר  

זה מלכוד 22

רק אני נתקל בכל הכתבות האלה - או שאולי רק לי זה מפריע?

המשטרה בי-ם עוצרת עשרות צעירים בשכונת רחביה ומחפשת סמים על גופם
25.01.2010
מבדיקה מדגמית שערך "הארץ" עולה שכמעט כל צעיר שמתגורר בשכונת רחביה זכה למפגש ולחיפוש גופני שנערך בידי שוטרי ירושלים

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1144940.html

ציטוט:
משטרת ירושלים עוצרת על בסיס קבע הולכי רגל תמימים, בעיקר צעירים בשנות ה-20 לחייהם,
בשכונת רחביה בעיר ומאלצת אותם להסכים לחיפוש גופני בטענה כי הם נראים חשודים - כך עולה מעדויות שהגיעו לידי "הארץ".

מבדיקה מדגמית שערך "הארץ" עולה שכמעט כל צעיר שמתגורר בשכונת רחביה זכה למפגש ולחיפוש גופני שנערך בידי שוטרי משטרת ירושלים.
בידי "הארץ" קיימים שמותיהם של 12 צעירים, כולם סטודנטים, שסיפרו סיפור דומה מאוד וכמעט כל אחד מהם מכיר אישית מקרים נוספים או שמע עליהם.
במשטרת ירושלים מודים בפעילות מוגברת בשכונה ואף מתגאים בה.
.....

"אמרתי לשוטר שלא ואז הוא התחיל לדחוף את האצבעות לכיסים של המעיל והמכנסיים שלי, אפילו לכיס הפנימי במעיל.
כשהתעשתי שאלתי אותו באיזו סמכות הוא עורך את החיפוש והוא אמר שבסמכות ההסכמה שלי.
עניתי שאני לא נותן את הסכמתי, ואז הוא ענה בצעקות שאם כך הוא מעכב אותי ולוקח אותי לתחנת המשטרה.
נבהלתי ואמרתי שאני בסך הכל הולך הביתה", מספר כץ.
.....
"זה מלחיץ לדבר עם שוטרים, וכשהם רואים שאתה נלחץ אז הם מנצלים זאת לעשות חיפושים גופניים.
אם אתה לחוץ כנראה שאתה מסתיר משהו. ואם תגיד שאתה לא מסכים אז יגידו לך לבוא איתם לחקירה. זה מלכוד 22", מוסיף א'.
.....
ממשטרת ירושלים נמסר: "במסגרת פעילות האכיפה, ההרתעה והגברת תחושת הביטחון, השוטרים עורכים סיורים רגליים ורכובים מוגברים בשכונות.
השוטרים עורכים בדיקות הן בפאבים ובמועדונים למניעת שכרות, בריונות, סחר בסמים, התפרצויות לדירה או בתי עסק והן באנשים חשודים.
במשטרה מדגישים כי הבדיקות נעשות בצנעה ולאחר הסכמה תוך שמירת כבודו של הנבדק.
במשטרה מדגישים עוד כי סיורים ובדיקות אלו יימשכו כדי לצמצם עד למינימום את תופעות הפשיעה".

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.haaretz.co.il/hasite/images/0.gif]
ישן 25-01-2010, 20:14
  nowdot nowdot אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "כמו במקסיקו, בלי צוים, בלי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
כמו במקסיקו, בלי צוים, בלי סיבה, בלי לשאול אותך

ממש!

הנה קליפ מערוץ 1 (מהתוכנית 'מכל מקום' 25.01.2010) שעשתה כתבה קצרה על אותם סטודנטים 'חשודים' מירושלים:
יכול להיות נחמד אם מישהו יעלה את זה ליוטוב :

(כ 14MB - לאחר שבוחרים free יש לחכות 60 שניות להופעת הלינק להורדה באמצע הדף)
http://www.storage.to/get/9b55dvpZ/...32690931-61.avi

וכאן עוד מציאה :

ערוץ 2
פשיטה משטרתית - בגלל דוח חנייה
21.01.2010
כך ייעשה למי שלא משלם דוח חנייה: תושב היישוב ריינה שבצפון התעורר השבוע לפנות בוקר לקולות פשיטת המשטרה על ביתו.
לא פחות מתשעה שוטרים ובלשים שפרצו עוד לפני עלות השחר לבית עצרו את האיש - שבסך הכול לא שילם דוח חנייה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://img.mako.co.il/2010/01/21/89020.jpg]

http://www.mako.co.il/news-channel2/Channel-2-Newscast/Article-6286f8e1f225621004.htm
.
ישן 02-02-2010, 14:35
  nowdot nowdot אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "מדהים כל פעם מחדש כמות ההקצנה..."

האגודה לזכויות האזרח: החיפושים ברחביה לא חוקיים
26.01.2010
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1145143.html

ציטוט:
עו"ד לילה מרגלית מהאגודה אמרה כי היא רואה את הדברים בחומרה. לדבריה, על פי פקודת הסמים ועל פי "חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו",
"חיפוש שכזה אפשרי רק אם יש לשוטר חשד סביר וספציפי כי נעברה עבירה. הטענה של המשטרה כי חיפושים נערכים בהסכמה היא מקוממת.
מהמקרים המתוארים עולה במובהק שהאזרחים לא הסכימו לחיפושים וכן ברור שכאשר אדם נדרש על ידי שוטר להסכים, אין מדובר בסיטואציה אמיתית של בחירה חופשית".
...
"ביום שישי כשאני חוזר ברגל מההורים שלי דרך רחוב עזה כמעט תמיד יש שם ניידות שמסתובבות. פעם אחת הם חסמו את התנועה כדי לעצור אותי.
החיפוש כולל את הידיים של השוטר על כל הגוף.
בפעם השלישית כבר הכרתי את החוק וסירבתי לחיפוש, השוטר אמר שהוא ייקח אותי לתחנת המשטרה.
בסוף הוא דווקא ויתר". במקרה אחר, מספר גולוב, עלו השוטרים לבית כדי לערוך חיפוש בחפציו של חבר של השותפה לדירה שחשדו כי הוא מחזיק סמים.

שי אנקורי, סטודנט הלומד בירושלים חווה את החיפוש ארבע פעמים.
בפעם האחרונה החליט שלא לוותר, "בפעמים הקודמות לא היה לי זמן, באותו יום החלטתי שאני לא שותק ואם זה יטרטר את השוטרים אז אני אשמח", הסביר.
כשסירב לחיפוש לקחו אותו לתחנת המשטרה, רק שם בנוכחות קצין ולאחר דיונים הסכים לחיפושים, "אחרי שהם ראו שאין לי כלום הם הקפיצו אותי לעבודה".
...
במשטרת ירושלים הסבירו כי החיפושים הם חלק מהמאבק בפשיעה ונועדו להגביר את הביטחון של האזרחים וכי אין בכוונתם לשנות ממדיניות זו.
ישן 08-02-2010, 16:47
  nowdot nowdot אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי nowdot שמתחילה ב "[size=3][b]האגודה לזכויות..."

מעצרים והשפלות. עדויות מהחיפושים המשטרתיים אצל עוברי אורח בשכונת רחביה בירושלים
05/02/10
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1147580.html

ציטוט:
38תלונות של תושבי רחביה, רובם סטודנטים, רובם גברים, נאספו על ידי "הארץ" בשבועיים האחרונים בלבד.

סיפוריהם דומים: שוטר אחד או שניים עוצרים אותם ומבקשים תעודת זהות, לרוב בשעות הערב או הלילה. השוטר מבקש לעשות חיפוש גופני. עם מי שמסרב מתנהל משא ומתן לא נעים, המלווה באיום שיילקח לתחנת המשטרה. בשלב הזה הרוב מוותרים ומסכימים. רבים מהמתלוננים עברו את החוויה הזאת יותר מפעם אחת.

החיפוש עצמו כולל חיטוט בכיסים ובתיקים ומישוש הבגדים. במשטרת ירושלים טוענים שהחיפושים הם חלק מהמאבק בפשיעה בשכונה, אבל מהסיפורים משתמע שהשוטרים להוטים בעיקר למצוא סמים בכליהם של "בני טובים".
...
ניצב-משנה דורון ידיד, מפקד מרחב מוריה במשטרת ירושלים, מאשר שיש עלייה חדה במספר העיכובים והחיפושים באזור רחביה.
לפי נתוני המשטרה, ב-2009 היו כ-80 אלף עיכובים כאלה, לעומת כ-41 אלף ב-2008. "המטרה היא לא ליצור עוינות אלא תחושת ביטחון", אמר ידיד.
...
ידיד מציע להשתחרר ממושגים כמו "בני טובים" ו"פרופיל של עבריין". לדבריו, "זו תפישה לא רלוונטית.
אנחנו מכירים מגוון אנשים ואוכלוסיות שעוסקים בעבריינות ורובם לא נראים כמו עבריינים. אין היום דין ואין דיין, כולם יכולים להיות גנבים, אין מאפיין מיוחד ואין ?בני טובים'".

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.haaretz.co.il/hasite/images/printed/P050210/m.0.0502.70.1.9.jpg]

שוטר בודק תעודות של עובר אורח ברחביה, בשבוע שעבר.
מספר העיכובים והחיפושים באזור גדל לכ-80 אלף בשנה שעברה
ישן 02-02-2010, 14:03
  nowdot nowdot אינו מחובר  

כתבה המשטרה לא יודעת את החוק?

כתבת חובה!

העליון יכריע: מתי למשטרה מותר לחפש ברשותו של אזרח
שופט שלום קבע כי סכין שנמצא אצל אזרח שטייל בתחנה המרכזית בת"א ב-2006 הוא ראיה פסולה כי החיפוש פגע בפרטיותו. המחוזי הפך את ההחלטה. העליון יחליט מהי הסכמה לחיפוש
31.01.2010

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1146314.html

ציטוט:
אברהם בן חיים הלך בבוקר לפני שלוש שנים וחצי ברחוב נוה שאנן בתחנה המרכזית הישנה בתל אביב, כששלושה שוטרים חמושים ברובי אם-16 ביקשו שיציג בפניהם תעודת זהות.
בירור במסוף המשטרתי העלה כי העבירה האחרונה שביצע בן חיים נעברה ב-1999 ועליה נדון למאסר על תנאי.
....
האירוע הזה, שהוליד כתב אישום על החזקת סכין, התגלגל בחודש שעבר לבית המשפט העליון
.....
בעקבות פסיקות סותרות בעניין של בתי המשפט השלום והמחוזי במשך השנים, יתבקשו השופטים לקבוע הלכה ביחס לחיפוש על גופו של אדם:
האם בהיעדר עילת חיפוש רשאית המשטרה לבקש מאזרח רשות לערוך חיפוש,
והאם הסכמה שנותן אזרח לחיפוש על גופו, מבלי שהוא יודע שהוא יכול לסרב לחיפוש, יכולה בכלל להיות הסכמה?

....
שופט השלום בתל אביב דן מור זיכה את בן חיים מהחזקת סכין לאחר שקבע כי הסכין שביקשה התביעה להציג בבית המשפט הושג תוך פגיעה בפרטיותו של בן חיים, כאשר השוטרים חורגים בביצוע החיפוש מסמכותם.
מור קבע כי לאחר הצגת תעודת הזהות והבירור שהעלה כי הוא אינו דרוש למשטרה, לא היתה לשוטרים סמכות להמשיך בעיכוב ובביצוע החיפוש.
על פי קביעתו, למשטרה סמכות חיפוש על מי שאינו עצור, רק אם לשוטרים יש יסוד סביר לחשד כי המעוכב מסתיר חפץ שאחריו מחפשים
.

מור קבע עוד כי העובדה שבן חיים לא התנגד לחיפוש הלא חוקי אלא שיתף פעולה עם השוטרים לא יכולה להיחשב הסכמה,
שכן בן חיים והשוטרים לא היו מודעים לכך שאין להם כל סמכות לבצע בו את החיפוש וכי יש לבן חיים זכות לסרב לחיפוש.
מור לא הסתפק בקביעותיו אלה והוסיף שמכיוון שהסכין הושג תוך פגיעה בפרטיות יש להכריז על פסלותו כראיה.
.....
הפרקליטות לא השלימה עם פסק הדין של מור ומיהרה לערער עליו.
המחוזי לא הכריע אם פעולת השוטרים היתה חוקית או לא אך קבע שגם בהנחה שהחיפוש לא היה חוקי יש לקבל את הסכין כראיה,
בין השאר, על סמך הפגיעה הפעוטה בזכויותיו של בן חיים ומנגד חומרתה היחסית של עבירת החזקת סכין.
....
במקרה הזה, טוענת הסנגוריה, אפילו השוטרים לא ידעו מה גבולות המותר, ואחד השוטרים העיד כי אם בן חיים היה מסרב לדרישה, היו השוטרים לוקחים אותו לתחנת המשטרה ואולי אף עוצרים אותו.
....
לדברי הד"ר יואב ספיר, השאלה היא אם מותר לשוטרים לדרוש מאזרחים לבצע חיפוש על גופם או ברכב שלהם או בבתים שלהם מבלי שהצטיידו בצו בית משפט ומבלי שיש להם כל חשד סביר.
"המשטרה", אמר, "מנסה לעקוף את המגבלות שהחוק מטיל עליה באמצעות 'הסכמה' של החשוד.
ברור שלא מדובר כאן בהסכמה אמיתית, אלא בניצול החולשה של האזרח, שאיננו מודע לזכויותיו. אנחנו מקווים שבית המשפט העליון יבהיר למשטרה שדרך זו אינה חוקית".

ברור שזאת לא רק בעיה של ידיעת החוק והסמכויות -
גם במקרים שהשוטרים יודעים ומכירים את סמכויותיהם, אין להם בעיה לגשש ולרחרח קצת את האדם העומד מולם,
ואז להשתמש בשלל טקטיקות הפחדה ואיומים כדי 'לשכנע' את האדם להסכים לחיפוש.
ברוב המקרים האדם שעוקב רוצה לסיים את העניין כמה שיותר מהר, ויסכים לכל דבר....

צריך 'להתפלל' שהעליון כאן יכריע בשפיות - מכיוון זה רק נראה כענין שולי -
אבל הוא עומד במרכז השאלה: האם זו מדינת משטרה או מדינה שמכבדת את זכויות האזרח?

אני מוסיף כאן לידע כללי -
החוק במדינת ישראל על החזקת סכין קובע כי:

ציטוט:
המחזיק אגרופן או סכין מחוץ לתחום ביתו או חצריו ולא הוכיח כי החזיקם למטרה כשרה, דינו - מאסר חמש שנים (עבירת פשע). (!)
....
מהו סכין?
על הגדרת הסכין ניתן ללמוד מסעיף 184 לחוק העונשין מגדיר סכין ככלי בעל להב או כלי אחר שסוגל לדקור או לחתוך.
גם אולר הוא סוג של סכין לאור ההגדרה בחוק העונשין הקובע כי אולריהא סכין באם הוא סכין מתקפלת שאורך להבה אינו עולה על עשרה סנטימטרים ושלא ניתן להפכה, בעזרת קפיץ או באמצעי אחר, לסכין שלהבה קבוע.

כלומר, "סכין" עפ"י החוק היא כלי שסוגל לדקור או לחתוך, בין אם קיימת בו להב בין אם לאו, ודי בכך שאותו כלי סוגל לדקור או לחתוך.
ניתן להבין שבגדר הגדרה זו כלולים כלים רבים ומגוונים שסוגלו לחתוך או לדקור, כמו מספריים, לדרמן, חולץ פקקים, מברג ועוד כלים רבים, שבנסיבות מסויימות יכולים בהחלט לענות על הגדרת סכין.
....
הנטל להוכחת כשרות החזקת הסכין הוא על כתפי הנאשם. אין די בכך שנאשם יצביע על שימוש כלשהו לא פלילי, אלא עליו להוכיח מטרה מסויימת וכשרה להחזקת הסכין.

על הנאשם בהחזקת סכין להציג ראיות ברורות למטרת החזקת הסכין.
לדוגמא, נאשם טען כי החזיק הסכין מכוח עבודתו במחסן חוטים. בית המשפט דחה את טענותיו והרשיעו היות והסבר החזקת הסכין שמסר הנאשם כרוך בהנמקה על הנמקה של מגדל הסברים שלובים, אשר רובם אינם ניתנים לבדיקה ואלו שניתן היה להוכיח בראיות, לא הוכחו על ידי הנאשם. הנאשם לא הראה חוטים ולא הראה לשוטרים בעת תפיסתו או בבית המשפט כי יש לו מחסן עם חוטים או צעצועים."

בפרשה אחרת טען המערער אמנם טען כי הכלים האמורים נדרשים לו לשם ביצוע עבודות חשמל, וכי בימים הבודדים שחלפו מאז שחרורו, ביצע עבודות שיפוץ בחנות כלשהי בעיר.
אלא שהמערער לא השכיל להציג ראיות כלשהן המוכיחות טענה זו ולכן הורשע.

מקור:
http://www.hov.what2do.co.il/%D7%94...9B%D7%99%D7%9F/

דרך אגב 'אחזקה' לא נחשבת רק על עצמך, אלא גם ברכב.
יעני אפילו סכין יפנית או מברג וכו' בארגז כלים בבגז' עלולה לגרור אחריה כתב אישום, אם 'עולים עליך'.
לדוגמא רלוונטית:
http://irrelevant.org.il/item.php/8735816842284651126

.

נערך לאחרונה ע"י nowdot בתאריך 02-02-2010 בשעה 14:10.
ישן 18-02-2010, 20:08
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי nowdot שמתחילה ב "יכול להיות נתקלת..."

עוד שוטרים ועוד מתנדבים חמושים, על גלגיליות ואופניים, על מכוניות ומסוקים,
עם בלימפים ומזל"טים, ומצלמות עם חיישני תנועה, ומיקרופוני סביבה וסורקי גוף בעירום,
ומאגרים ביומטרים, ודיווחי רכישה למאגרי מס הכנסה, ואיש אינו שם לב, ואיש אינו פוצה פה,
בשעה שהתמנון הענקי הזה חונק את מעט הפרטיות והזכויות שנותרו לנו כבני אדם (לשעבר)...

והעולם כגוש אחד, מתאחד במדיניות המעקב בשם הגלובליזציה,
היישר אל עתיד של משטר מעקב שלטוני ריבוני עולמי אחד לכולם,
ש"נבחרי" הציבור הם בעצם בתחתית שרשרת המזון שלו...

ודרך אגב "נבחרי" ציבור, הקנייתי המוסלמי ש TIME-WARNER בחרו לנשיא,
רוצה גישה לכל המידע של הניידים בארה"ב, לרבות אייפונים ובלקבריס, ללא צורך בצו בית משפט.
זה כולל סמסים, מידע על אתרי גלישה, תכנים\אפליקציות שהורדו, איכון GPS, רשימות קשר ומה לא בעצם...
http://news.cnet.com/8301-13578_3-10451518-38.html

כיף אה?
ישן 16-02-2010, 20:03
  nowdot nowdot אינו מחובר  

מגעיל מצלמות אבטחה בכנסת - איזו מדינה? איזו מדינה?

תיעוד ממסדרונות הכנסת: יחיאל חזן לוקח את מכונת ההצבעה, סופה לנדבר לוקחת עציץ מחדרה של רוחמה אברהם
16/02/10
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1150192.html

ציטוט:
הכנסת העבירה הערב (שלישי) לכלי התקשורת הקלטות של מצלמות האבטחה במשכן,
בהן מתועדים חברי כנסת החשודים בעבירות פליליות ואתיות -
זאת לאחר מאבק משפטי שהגיע לבית המשפט העליון, שבסופו החליטה הכנסת לספק את הקלטות.

חבר הכנסת דאז יחיאל חזן (ליכוד) תועד על ידי המצלמות כשהוא גונב את "מנגנון ההצבעה" ממחסן הכנסת
ושרת הקליטה סופה לנדבר (ישראל ביתנו) צולמה כשהיא גונבות עציץ ממשרדה של רוחמה אברהם (קדימה).

בניגוד לטענות ועדת האתיקה של הכנסת,
צפייה בסרטון מעלה כי לנדבר לא הבחינה בח"כ רוני בר און ואז שינתה את כיוון ההליכה שלה, אלא כלל לא ראתה אותו.

וות השופטים, בראשות נשיאת בית המשפט העליון, דורית ביניש, דן אז בערעורה של הכנסת על החלטת בית המשפט המחוזי ממאי 2008, שקבעה כיעל הכנסת לספק את הקלטות על פי חוק חופש המידע.

יו"ר הכנסת, ראובן ריבלין, ובזמנו קודמתו בתפקיד דליה איציק, מנעו עד כה למסור את הקלטות, ודליה איציק אף אמרה בשיחות פרטיות ש"כל עוד היא מכהנת כיו"ר הבית אין בכוונתה למסור את הקלטות,
וכי אם יהיה צורך תחוקק הכנסת חוק מיוחד כדי לעקוף את החלטת בית המשפט".

ציטוט:
בבניין הכנסת פועלות מאות מצלמות אבטחה שהותקנו כדי למנוע פגיעה מצד ארגוני טרור. המצלמות פועלות 24 שעות ביממה. כל החומר מוקלט ונשמר במשרדו של קצין הכנסת.
http://www.haaretz.co.il/hasite/pag...l?itemNo=725108

ואפילו אם לא היתה גניבה - תראו איך הם מתנהגים כשמבקשים מהם את הצילומים!

נערך לאחרונה ע"י nowdot בתאריך 16-02-2010 בשעה 20:13.
ישן 16-03-2010, 01:50
  nowdot nowdot אינו מחובר  

כללי עיר ללא אלימות מתקדמת - רישות הארץ במצלמות, סנסורים ומערכי שליטה, צפייה ובקרה

משרד הפנים פרסם מכרז לייעוץ וליווי פרויקט הקמת מערך טכנולוגי בכל רחבי הארץ של מצלמות, סנסורים מסוגים שונים ומערכי שליטה, צפייה ובקרה.

המכרז באתר המשרד לביטחון פנים:
http://www.mops.gov.il/BP/About+MOPS/Tenders/Tender8_10RNDtechnologicalAlignment.htm

הפרסום הוליד כותרות :

14.03.2010 - רחובות הערים בישראל ירושתו במצלמות; המשרד לביטחון פנים: "המערכת לא תפגע בצנעת הפרט"
המצלמות והסנסורים יותקנו במקומות ציבוריים: אזורי מסחר ותעשייה, אזורי מגורים, אזורי בילוי, אזורי חינוך, מוסדות ציבור, צמתים ראשיים, פארקים וגינות ציבוריים ובכל מקום אחר אשר יכול לשמש מוקד לוונדליזם, פעילות עבריינית ואלימות

14.03.2010 - דובאי זה כאן - וגם בית האח הגדול:
מצלמות נסתרות יותקנו באזורי תעשייה, שכונות מגורים, מרכזי בילוי, מוסדות חינוך, מבני ציבור, צמתים ופארקים
המשרד לבטיחון פנים פרסם מכרז להקמת מערך טכנולוגי לפרויקט אכיפה, שיהיה חלק מתוכנית "עיר ללא אלימות" ■ מטרת הפרויקט: יצירת הרתעה כנגד איומים פליליים וביטחוניים ושיפור מערכות איסוף המידע של השלטון על אזרחי ישראל

14.03.2010 - האח הגדול מתקרב הביתה: מצלמות יוצבו ברחובות הערים
המשרד לביטחון הפנים פרסם מכרז לרישות הערים במערך טכנולוגי משוכלל הכולל מצלמות, סנסורים ומוקדי שליטה. מטרות הפרויקט: יצירת הרתעה, יצירת כלי פיקוח, בקרה ואכיפה לגורמי הביטחון העירוניים ומשטרת ישראל

14.03.2010 - האח הגדול: עכשיו במציאות
המשרד לביטחון הפנים פרסם מכרז לרישות הערים ברחבי הארץ במערך טכנולוגי משוכלל הכולל מצלמות, סנסורים ומוקדי שליטה ובקרה עירוניים במטרה להתמודד עם האלימות והעבריינות בערים

15.03.2010 - בקרוב בכל רחוב: המצלמה שתעקוב אחריכם
אם חשבתם שעשרות מצלמות בתוך בית סגור זה הדבר האמיתי, תשכחו מזה. המשרד לביטחון פנים מתכוון להקים בשיתוף הרשויות המקומיות מערך מצלמות שתפקידו ליצור הרתעה

14.03.2010 - האח הגדול בגבעתיים: נתפסו מגלגלים ג'וינט בגן

08.03.2010 - המשרד לביטחון פנים משיק את אתר "עיר ללא אלימות" שפותח על יד מלם מערכות

כתבה מחדשות ערוץ 10:
עיר ללא אלימות או עיר ללא פרטיות?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://f.nau.co.il/partner48/common/images//videoplayer/ui/play_vod.png]
http://news.nana10.co.il/Article/?A...ypeid=1&sid=126
15.03.2010
מהחיסול בדובאי, דרך שוד בפיצוציה ועד תאונות בצומת. הכל מצולם היום ועכשיו מגיע השלב הבא:
ב-80 רשויות בישראל כל המרחב הציבורי יהיה מרושת במצלמות שיראו הכל.
קוראים לזה "עיר ללא אלימות", אבל אפשר גם לומר "עיר ללא פרטיות"

ציטוט:
כל אחד לוקח בחשבון היום שיכול להיות שהוא מתועד, בסופו של דבר זה דבר טוב...
לא רחוק היום שבו המוקדים האלה לא רק יצלמו אותנו אלא יקשיבו לנו וידברו אלינו,
בכמה מקומות הטכנולוגיה הזאת כבר קיימת.
(1:06)
בפעם הבאה שתצאו מהבית תקפידו לחייך למצלמה... מישהו צופה בכם.

לחצו לצפייה בכתבה

http://f.nanafiles.co.il//Upload/32010/Video/Video_2423771.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://unambig.files.wordpress.com/2009/10/cctv.jpg]

"I weep for the future"

נערך לאחרונה ע"י nowdot בתאריך 16-03-2010 בשעה 01:53.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:40

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר