לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2009, 23:16
  משתמש זכר T&T T&T אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.07
נדלקתי על ידידה...

שלום

יש מישהי בגילי שאני מכיר כ-7 שנים (מאז כיתה ג') דרך תנועת הנוער ודרך הקהילה. בתחילת השנה היא עברה לבית הספר שבו אני לומד (לכיתה שלי), ובנוסף התחלנו להדריך ביחד את אותה הקבוצה בתנועת הנוער. אז עדיין היינו ידידים (מאוד קרובים). אבל לפני כשבועיים התחלתי להרגיש אליה משהו. אני לא יודע אם לפרש את זה כאהבה, אני לא חושב שזה עד כדי כך חזק (זאת גם הסיבה שניסיתי לתת לזה לדעוך עד עכשיו - אני לא רוצה לדפוק את הידידוּת שלנו - אבל עכשיו הבנתי שזה לא ייעלם כל כך בקלות), אבל אני בהחלט מרגיש שאני, תסלחו לי על האימרה המעט שובניסטית, "רוצה אותה". יצא לי לשמוע ממנה שאני נראה ממש טוב, אבל זה לא היה מעורב בשום רגש, עד כמה שאני יודע (הידע שלי לגבי הרגשות שלה בנוי על השערות בלבד). מה אני צריך לעשות? ללכת על זה? אם כן, איך? ברור לי שמהמצב הזה, שבו אני נחשב בעיניה כידיד, יהיה לי קשה מאוד לעבור לקשר של חברוּת...

תודה רבה,
משתמש באתר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-02-2009, 19:07
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי T&T שמתחילה ב "נדלקתי על ידידה..."

כמו שחתולים אמרה, לעבור ממצב של ידידות למצב של קשר זוגי זה קשה, אבל אפשרי.

אני וחבר שלי היינו ידידים טובים במשך 3 שנים לפני שנעשנו חברים.
אבל לקח הרבה יותר משבועיים מהרגע שפיתחתי כלפיו רגשות לפני שהחלטתי שאני מעוניינת בקשר רומנטי איתו. תחשוב טוב טוב אם זה מה שאתה רוצה כי דברים כאלה הורסים ידידויות, ואם זה אכן המצב, ואתה באמת רוצה אותה ומוכן להסתכן בלאבד את הידידות בינכם תתחיל לרמוז לזה במחוות קטנות ותראה איך היא מגיבה אליהן. אם אתה רואה שהיא זורמת ולא מתנגדת תגביר את המחוות האלה ותהפוך אותן ליותר ברורות. לאט לאט, אם תראה שהיא מגיבה בחיוב לכך, משתפת פעולה ואפילו מחזירה מחוות משלה, תדבר איתה על היחסים ביניכם ועל הרגשות שלך. אם תראה שבשלב מסויים היא שוללת את זה, תבין לבד את הרמז ותוותר על קשר מעבר לידידות... זאת דעתי בכל אופן. בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:35

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר