לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2009, 18:54
  Shpringa Shpringa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אם כבר אז השוואה, את הדבר..."

השם שלך רומז לי שלא כדאי להיגרר איתך לוויכח אבל אני אקח סיכון, הסבר ל-נו במה ביבי פשע כל כך כראש ממשלתנו שזכה בעות ה"לא ממש מוצלח". אני מניח שתמיד אפשר יותר טוב אבל הכל יחסי ובעיני הסוביקטיביות היה הר"מ היחיד שלא הפיל על מדינתנו הקטנה לפחות אסון רציני אחד (calamity) ב14 השנים האחרונות.
בתקופתו הנהיג מדיניות כלכלית אחראית שהביעה לצמיחה עד לניפוץ בועות הסטרט אפים (וגם היה בין הר"מ הבודדים שהביאו איש מקצוע - עו"ד נאמן למשרד ולא דחפו שם מינוי פוליטי)
כמו כן השכיל להתמודד עם משברים שיכלו בקלות להידרדר לאינטיפאדה 2 כבר אז ליפני שגדלו (ע"ע אירועי המערה, שנגמרו רע אבל יכלו להיגמר הרבה יותר גרוע כבר כמה שנים) ופעל לצמצום גל הטרור שגאה באותה תקופה. גילוי נאות: אני לא מחבב את ביבי באופן אישי ובחיים לא אצביע לליכוד

נערך לאחרונה ע"י Shpringa בתאריך 02-02-2009 בשעה 18:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-02-2009, 19:42
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Shpringa שמתחילה ב "השם שלך רומז לי שלא כדאי..."

לא לימדו אותך לא לקחת סיכונים ?

אני אהיה זה שלא יכנס לויכוח הזה דווקא. הדברים שלי נאמרו בתגובה לתגובה שהציגה את ברק ולבני כשני לא מוצלחים ואת ביבי כהתקווה לבחירות הקרובות.
אכן היו מספר מהלכים מוצלחים במשך כהונתו, כשם שלברק היו כמה מהלכים טובים.
לביבי היה אולי מינוי איכותי למשרד המשפטים, אבל שלושה מינויים לשרי אוצר.
התנהלותו בפרשת משעל שנוייה במחלוקת.
פרשת בר און חברון אמנם לא הסתיימה בכתב אישום אבל זה היה קרוב ואכן היתה נזיפה (את אולמרט למשל קוברים בעודו חי בטרם הוגש כתב אישום כלשהו והוא ראש ממשלה לא פחות טוב מביבי).
את מנהרת הכותל היה צריך לפתוח אבל יש דרכים לבצע, והביצוע בעיני היה מסוכן ועלה בחיי אדם.
יש פלוסים ויש מינוסים ולא נכנס למה יש יותר (מה עוד ששנינו לא הולכים להצביע עבורו) אבל כאשר מציגים אותו כאלטרנטיבה חפת משקעים לעומת לבני וברק ה"כושלים" (כדברי התגובה) עושים עוול למישהו.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 02-02-2009, 19:59
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "קשה לומר שאני מחסידיו של..."

אולמרט מושחת בינתיים על פי הכותרות בעיתונים.
בערך כמו שקצב אנס על פי כותרות העיתונים.
עד למשבר הכלכלי שפקד את כל העולם, ישראל היתה במצב די לא רע.
לגבי מלחמת לבנון השנייה, אפשר לקבל או לא לקבל את דוח ועדת החקירה.
השיתוק הפוליטי שהוטל לזירה בגלל כל החקירות והפרשיות (שבינתיים לא יצא מהן כלום) שיתק את משרת ראש הממשלה שלמרות שניסה לשדר עסקים כרגיל עד ליום האחרון, לא ממש הצליח לנהל את המדינה המקרטעת.
אז אפשר לשפוט אנשים לפי כותרות העיתונים, ואפשר לשפוט על פי מעשיהם, תוצאותיהם ומספרים ודוחות. המיקום הפוליטי שלי די ידוע כך שאף אחד מהשמות האלה לא יכולים להחשב כ"חברים" שלי.

john reese

ישן 02-02-2009, 23:39
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
איזה מזל שזיהית את המושחת זליכה, אנשים היו עלולים להתבלבל ולחשוב שהוא נקי כפיים...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "זליכה מושחת לא פחות בעיני אם..."

מצד שני, קצת קשה לקחת ברצינות את הציון הנמוך שנתת לזליכה (ולפניו לביבי) בהתחשב בכך שאתה
משווה בין ביבי לחשודי, על סמך העובדה ש"אולמרט עוד לא הורשע בכלום ולביבי היה בר-און חברון"
(פרשה שגם לו הייתה אמת טהורה, לא הייתה מתקרבת אפילו לאחת מפרשיות חשודי...).

קשה לקבוע אם חשודי הוא הגרוע בראשי הממשלה של ישראל (למעט ביבי, כל ראשי הממשלה מאז
1992 היו איומים ונוראים, וגולדה ושרת גם הם קבעו שיאי יסוד לא רעים), אבל להשוות אותו לביבי זה
אפילו לא מצחיק. כל ה"כשלים" שזקפת לחובת ביבי, נראים כבדיחה בהשוואה לחודש ממוצע אצל שאר
ראשי הממשלה שהיו לנו מאז יצחק שמיר (ראש הממשלה הטוב בתולדותינו שאתה בטח נורא שונא
כי "הוא לא קידם את השלום, וחיזק את ההתנחלויות"...).

זליכה הפך לסמל היושר בישראל ברגע שהסתבר שעצם ישיבתו בתפקיד החשכ"ל חסכה למדינה
מיליארדים שהתבזבזו ר-ק בגלל שחיתות. הוא סמל יושר כי בגללו נבדקו 100,000 התקשרויות חוזיות של
המדינה, ובגלל שבזכותו נמנע מהטייקונים לקבל מתנות בזיל הזול מהמדינה - והכי חשוב, הוא סמל היושר
כי במקום שבו כולם התקרנפו ופחדו לדבר (חשכ"לים שתקנים קיבלו ג'ובים נפלאים אצל הטייקונים
אחרי סיום תפקידם...), הוא קם וצעק.

הדיעה על זליכה היא נייר לקמוס נפלא לזיהוי תמיכה בנורמות פסולות ובשחיתות. למשל, אנשים שהתרגלו
לזכות בכל מיני מכרזים תפורים נורא שונאים אותו. הניג'ס הזה אשכרה מצפה מאנשים לעמוד
בהתחייבויות החוזיות שלהם, במקום לתקן את החוזה עימם לטובתם, אחרי סיום המכרז...
ישן 02-02-2009, 16:52
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "עימות חריף בין ברק ללבני על התגובה לירי."

היא לא מפסיקה להשתמש בנושא הנשיות.
אני חושב שהקשר שלה לנשים הוא מקרי בהחלט. היא לפחות לא נראית כמו אישה.

אז ככה. האחראים על הקמפיין שלה (אנשים טיפשים) חשבו שזה יהיה חזק ומשפיע אם הם יבליטו את נושא האישה והפמיניזם. כל תגובה של ציפיטפוט היא "דיי לשוביניזם", "תפסיק להיות שוביניסט" וכו' וכו'...

אני בטוח שכשהיא חוזרת הביתה היא דואגת יפה יפה לארוחה חמה לבעלה ולכביסה נקייה לילדיה.
שתפסיק לברבר בשכל.
נכון שזה הדבר היחידי שנשים יודעות לעשות - לדבר, אבל למה היא חייבת לפגוע במדינה עם זה?

זו בדיוק הסיבה שהיא לא צריכה להיות ראש ממשלה. היא מדברת יותר מידי. היא משתמשת בתירוצים ישנים ונדושים ובסיבות נדושות.
זה רק עניין של זמן (אם היא תהיה ראש ממשלה) עד שהיא תרים טלפון לשכנה כדי להשוויץ לה שהיא יודעת סודות מדינה והשכנה לא. מאידך, השכנה תשתחצן על הילד שהתגייס למטכ"ל - וציפי, כדי כביכול "לנצח" תספר לה גם סודות מעברה במוסד.

בקיצור - סכנה גדולה מאוד למדינה. היא יותר מידי מדברת ולא עושה. יותר מידי מברברת ומסכנת את המדינה.
ישן 02-02-2009, 17:10
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "היא לא מפסיקה להשתמש בנושא..."

התחלת יפה במשפט הראשון, וכל השאר זה בלבולי שכל, סלח לי על הציון.
מה הקשר שהיא לא נראית כמו אישה ? איך נראית אישה ?
כל עולם הדימויים ששפכת פה ממש לא לעניין.
נשים מברברות ?
נשים לא מוכשרות לכלום פרט להכין ארוחה לבעל וסנדביצ'ים לילדים ?
שיגידו תודה הנשים שאנחנו בכלל נותנים להן להצביע, לא ?

ציפי לבני הבן אדם לא מתאימה גם בעיני להיות ראש ממשלה.
אבל זה נובע מחוסר כישורים, ולא מעצם היותה אישה.
המשחק שלה עכשיו על הנשיות שלה הוא תכסיס זול אבל לא קשור להיותה אישה, אלא להיותה מורצת על ידי פרסומאים ערמומיים (כמו כל שאר הפרסומאים שמעורבים)

john reese

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:11

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר