לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2009, 14:45
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
זהו רעיון מזהיר - אם היא תוארך גם דרומה, ניתן יהיה לחברה ישירות לרפיח המצרית...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Leopad שמתחילה ב "ברק מציע: מנהרה שתחבר בין רצועת עזה לגדה המערבית"

וכך יעברו הרקטות באופן ישיר ממצרים אל פאתי גוש דן, והמדינה כולה תהיה בטווח שלהן...

מובן שברק אינו הוגה הרעיון הזה, שהיה מטומטם כשהגו אותו שימון וחבריו, והיום, עם כל מנהרות
האמל"ח מהרצועה לסיני, הוא קובע רף חדש באיוולת - אבל ייאמר לזכותו שהוא בסה"כ רוצה להתחרות
עם אט"ד שהציעו רשת מופלאה של גשרים ומנהרות כדי להשיג את אותו יעד אצילי - חיבור ישיר בין
הרצועה לאיו"ש...

פשוט הזוי שפחות משבועיים אחרי סיומו המוקדם-מדי של מבצע (שיכול היה להצלח לולא ישבה חבורת
פוליטיקאים שאין כמותה לאופורטוניזם, והצליחה לחלץ תבוסה ממלתעות הנצחון), יושבים כל האחראים
לכשלון, ומפרסמים תכניות מדיניות שמשמעותן הוא ייבוא הבעיות של הרצועה, גם לאיו"ש...

עד היום בבוקר הנחתי שהעבודה היא הרע במיעוטו בכל הנוגע לשמאל. אני לוקח דבריי בחזרה. עדיף
לליכוד לשלם מחיר גבוה ולהקים ממשלה צרה, או לחילופין להקים ממשלה עם העבודה שבה אין לה
שום תיק מדיני-בטחוני. מסתבר שאוסלואיזם הוא מחלה חשוכת מרפא, ולכולנו עדיף שתהיה התנתקות
בין האוסלואידים לקביעת המדיניות.

עדיפה ממשלה צרה של 65, על כל החסרונות והסחטנות הגלומים בה (וש"ס וליברמן יהיו סיוט, שלא
יהיו אשליות - וגם כצל'ה עלול להגזים בדרישותיו...), על ממשלת 80 שבה יושב שר בטחון שאשכרה
נמנע מתגובה צבאית כדי לא להודות שסיום המבצע על ידו לפני שבועיים, היה טעות.
מי שמפקיר בטחון אזרחים רק מתוך שיקולי בחירות, לא יכול להיות שר בטחון. זה פשוט מסוכן מדי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-02-2009, 20:18
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני מפחיד?
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "GLSH מנסה להפחיד אותנו בקטיושות על עין סהרונים.."

אני בשביל שלום אמת מוכן לתת לערבים אפילו את חוות צל מדבר, וגם את הצינורות המוזרים האלה על שפת המכתש שאפשר לנגן עליהם!

כאשר הייתי בן 15 קיבלתי לראשונה לסחוב את הקרבין של ההורה המלווה: מאז סחבתי אותו בעשרות טיולים, אבל אני אומר היום: די! לא עוד קרבין, או לפחות לא זה בלי הקת פלסטיק המתקפלת...

כולנו גדלנו על האהבה למחנה הגדנ"ע בשדה בוקר, המזנון במרכז המבקרים והדילמה של האם לחטט אחרי חול ירקרק-כחלחל בדיוק איפה שקודם הבנות הלכו עם גליל נייר טואלט: אבל לא לנצח נאכל בייגלה מעורבב בביסלי גריל בשקית דביקה! אנו מושיטים לחי שניה לשלום לאוייבינו דאתמול.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:09

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר