לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2009, 11:25
  koko27 koko27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.07
חושב שעבדו עליי בנוגע ל processor thermal margin

שלום למומחים.
קניתי מחשב עם מעבד e8400. המחשב היה אצלי בערך חצי שנה עד ששמתי לב שפתאום מופיעות לי הודעות של processor thermal margin - זה הגיע ל 15 ואפילו ל9 (בעיקר שהייתי מקודד סרטים ומפעיל אפליקציות כבדות).
בכל מקרה שלחתי את המחשב לתיקון תחת האחריות שיש לי ואמרו לי שהיתה בעייה עם המאוורר של המעבד והחליפו מאוורר. באמת החליפו מאוורר, ראיתי שיש לי מאוורר חדש של אינטל.
הבעייה שלי היא שעכשיו שאני פותח את התוכנת מוניטור של אינטל אני רואה שה- processor thermal margin תקוע תמיד על 70! גם כשבדקתי ב BIOS הוא תמיד תקוע על 70 קבוע.
לא נראה לי הגיוני שהוא לא זז אפילו במעלה אחת... נראה לי שפשוט איכשהו קיבעו לי את הטמפרטורה.
מישהו יודע איך אני משחרר את זה?
תודה לעונים....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-01-2009, 11:51
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koko27 שמתחילה ב "חושב שעבדו עליי בנוגע ל processor thermal margin"

מדובר בהפרש בין הטמפרטורה הנוכחית של המעבד, לטמפרטות המקסימום התקנית המוגדרת לשבב המסויים שלך. או במילים אחרות, בכמה מעלות הטמפרטורה שלך צריכה לעלות כדי שיהיה למעבד שלך נזק.

במילים אחרות - ככל שהמספר הזה גבוה יותר, זה אומר שאתה רחוק יותר מטמפרטורת המקסימום (או במילים אחרות, שהמעבד שלך קר יותר...). אם קודם היו לך מספרים כמו 15 ו 9, זה אומר שהמעבד שלך היה מאוד חם.

עם קירור טוב מאוד, יש סיכוי טוב שהטמפרטורה תהיה יציבה לאורך זמן. כמובן, שהתשובה שלי יכולה להשתנות אם גם תחת עומס המספר הזה נשאר אותו דבר.

בכל מקרה, למה אתה מסתכל על זה, במקום על הנתון של טמפרטורת המעבד?

ישן 02-02-2009, 07:31
  koko27 koko27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.07
מבולבל עידכון...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koko27 שמתחילה ב "חושב שעבדו עליי בנוגע ל processor thermal margin"

שלום למומחים.
יש לי מחשב דיי חדש, עם מעבד E8400, לוח אם של אינטל ו2 ג'יגה זיכרון.
חודשיים שלושה אחרי שהתחלתי לעבוד איתו קיבלתי התראות מהתוכנה של intel - שיש לי בעייה ב- processor thermal margin שהערך קטן מ20.
כל פעם שהייתי מריץ משהו כבד (קידוד סרטים ומשחקים כבדים) אז התוכנה קפצה והתריעה על margin נמוך שנשאר.
שלחתי את המחשב לתיקון ואמרו לי שם שהיתה בעייה עם המאוורר של המעבד ובאמת החליפו לי אותו.
כשהגעתי פתחתי את התוכנה של אינטל ושמתי לב שה-processor thermal margin תמיד תקוע על 70 מעלות! כיאילו הם קיבעו לי את הטמפרטורה או משהו כזה.
בעצת אנשי הפורום הורדתי תוכנה בשם core temp והציעו לי לבדוק את הטמפרטורה של המעבד עצמו. שמתי לב שבאמת הטמפרטורה עולה ומגיעה ל 43 מעלות (אין לי מושג מה זה אומר) כשאני מריץ קידוד סרטים ולעומת זאת ה-themal margin בתוכנה של אינטל נשאר שוב קבוע על 70!?!
מישהו יכול להגיד לי אם הטמפרטורות האלה תקינות או שיש לי באמת בעייה רצינית
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://hwzone.co.il/community/Smileys/default/sad.gif]

ואם אתם יודעים איך משחררים את הערך של הMARGIN.
המון תודה לעונים....

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר