לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2009, 21:30
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
זייטגייסט-שאלות לאחר הצפייה

שלום, רציתי לשאול מספר שאלות שעלו בראשי לאחר צפייה בזייטגייסט אתמול והיום:
1, השאלה שלי קשורה לעיניין של הפחדה לשם ליכוד העם כנגד אויב חיצוני (הופיע בזייטגייסט), האם אתם חושבים שמה שקורה לנו אצלנו בישראל הוא זהה? כלומר שנניח כל מה שאנחנו שומעים מאירן ועל האיסלאם הקיצוני זה דברים שפשוט נועדו להפחיד אותנו? או שפשוט הסרט דיבר על התוכנית שלהם(עשירי העולם-nwo)להתחיל רק בארה"ב ולכן זה לא כל כך רלוונטי לנו(מבחינת ההפחדה לצורך ליכוד)? כי בכל זאת ניתן לראות חוקים שמנסים להעביר כמו המאגר הביומטרי ואחיו(מקווה שירדתם לסוף דעתי, אם לא אני אשמח להבאיר או לחדד את הנקודה).

2, בהנחה שהאיום האיראני הוא אמיתי וממשי עלינו כישראלים, לפי הסרט, ארה"ב רוצה להשתלט גם על איזור אירן,(ואם זה יקרה אז זה בטח יקרה בטענה למלחמה בטרור\בגרעין האירני) אז זה אומר שאנחנו בעצם צריכים פחות לדאוג? כי הם במיילה "יטפלו" בהם מסיבותיהם?

3, רציתי לדעת עד כמה הסרט(זייטגייסט) וסרטים שדומים לו אמינים מבחינת עובדות היסטוריות, כי כל החלק הראשון דיבר על דת ועל עובדות היסטוריות שקשורות לדת(בקשר לתרבויות ולסיפורים על אלים) האם צריך לקחת את הכל בעירבון מוגבל?

4, אם התוכנית היא לשלוט עלינו, אז למה האמריקאים דואגים כל כך לסעיף בחוקה המרשה לכל אחד לשאת נשק, זה לא יפריע להם כשהם ינסו להפעיל את ההשתלטות?

תודה רבה מראש..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2009, 00:38
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
- תשובות -
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "זייטגייסט-שאלות לאחר הצפייה"

קודם כל, אני ממליץ לכולם להכנס לאשכול ההמלצות כדי לקבל עוד מקורות לסרטים תעודיים או סרטוני מידע,
את אשכול ההמלצות אפשר למצוא במפתח הפורום שמעוגן.

ועכשיו לתשובות:

1.קודם כל התשובה היא בהחלט כן. מחקרים פסיכולוגים הוכיחו שפחד הוא כלי שכנוע מאוד חזק,
ברגע שאוכלוסייה מרגישה מאויימת היא נוטה להתלכד בצייטנות תחת סמכות השלטון ולהנמיך את חסמיה,
לכן אחרי 11 בספטמבר, ג'ורג' בוש, אולי הנשיא העילג בהיסטורית ארה"ב, זכה לתמיכה של 90 אחוז.
לכן גם עבר "חוק הפטריוטיות" הדרקוני והשערורייתי. חוק שאף פעם לא היה עובר בנסיבות אחרות.

בישראל הפחד תמיד היה כלי לעגן את העם לממשל, ישנם שמועות די אפלות בעולם הקונספירציות
שישראל מביימת מזה שנים פיגועי טרור, ושהיא עומדת מאחורי ארגוני טרור מוסלמיים.
אישית, זו תיבת פנדורה שאני בחרתי מראש לא להכנס אליה - אני מעדיף להאמין שזה קשקוש מוחלט.
הפעם היחידה שכן חקרתי את הנושא, זה כשאלכס ג'ונס אמר בתכניתו על זה שהארץ מפרסם
שישראל הקימה ארגוני טרור פיקטיביים והיא אחראית לפיגועים בישראל,
מה שהתברר מקריאת הכתבה היא שהכתבה בהארץ ציטטה פובליציסט פלסטיני שטען את הטענות, יחי ההבדל הקטן.

לסיכום, אני מקווה מאוד שזה לא המצב - אם יום אחד יתברר לנו אחרת, זה יפרק את המדינה הזו לדעתי.

2. יש משהו מאוד מוזר בהתרסה המוגזמת של אחמדיניג'ד בהשוואה לקודמו המתון,
ויש סוברים שהוא בובה של ה CIA שנועדה כדי לשמש תירוץ לפלוש לאיראן.
כידוע האיסלם מצווה את העולם לחיות כ"דר אל איסלם" ולא כ NWO, אז אולי זה קשור, אולי לא,
מה שבטוח זה שאחמדיניג'ד יצא מגדרו יותר מכל מנהיג איראני אחר, כדי לעורר פרובוקציות - וזה בהחלט מעלה תהיות...

3, כל דבר בחיים צריך לקחת בערבון מוגבל. צריך לזכור שאין אמת אחת, וכל אמת של אחד היא שקר של אחר,
הכי טוב זה לבצע מחקר עצמאי, מה שאהבתי בזייטגייסט זה שהאתר שלהם מספק ביבלוגרפיה של המקורות שהשתמשו בהם בסרט
וזה כדי שתוכל לחקור ולהשוות את העובדות בעצמך, וזוהי בסופו של יום העצה הכי טובה.

העולם שלנו עומד להחרב, אך ורק בגלל שאנשים כבר לא קוראים כתבות, הם קוראים כותרות
הם לא שומעים ראיונות, הם זוכרים סיסמאות - ולכן, לקחת את הזמן לחקור, להשוות,
זה גם עוזר לך לוודא את האמת, וגם נותן וואחד תחושת סיפוק גם לאמת וגם להפריך טענות שמוצגות לך (מנסיון!)

4. בוא נעשה סדר, התכנית לשלוט בנו היא לא אמריקאית, היא גלובליסטית.
ה NWO היא תכנית של תאגידים, של הבנקים העולמיים, של אלה שרוצים לנהל את בני האדם
כמו שבני האדם מנהלים את חיות המחמד שלהם, בלי יותר מדי כאב ראש ומאמץ, ואם אפשר במתחמי מחיה מקובעים.

את החוקה ניסחו "האבות המייסדים" שברחו ממשטר עריצות באנגליה לטובת עולם חדש וחופשי באמריקה,
ולכן החוקה קבעה חוקים נוקשים לגבי פרטיות, שוויון, הזכות להתחמשות וכו'..
העם האמריקאי יהיה קורבן בדיוק כמו העם הבריטי או הישראלי - מאחורי ה NWO לא עומדת מדינה,
אלא עומדת קבוצה מצומצמת של אנשים בעלי כח בלתי מוגבל, וזו "שעת הכושר" שאותה תכננו וחיכו לה בקפידה - לדאבוננו הרב.

אבל כמו שכתבתי פה בפורום, התיקון ה 2 לחוקה שמתיר התחמשות, עומד בפני חיסול ממוקד,
ממשל אובאמה הולך כנראה לייצר כל כך הרבה הגבלים - שהאוכלוסיה החמושה באופן חוקי כמעט ותכחד, מה שכבר מתחיל לקרות.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 08-02-2009 בשעה 00:45.
ישן 08-02-2009, 16:35
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "- תשובות -"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
קודם כל, אני ממליץ לכולם להכנס לאשכול ההמלצות כדי לקבל עוד מקורות לסרטים תעודיים או סרטוני מידע,
את אשכול ההמלצות אפשר למצוא במפתח הפורום שמעוגן.
בעקבות מה שעורר אצלי זייטגייסט לקחתי על עצמי לראות עכשיו עוד ועוד כדי לדעת יותר ולהבין אז תודה על זה.

ועכשיו לתשובות:

1.אישית, זו תיבת פנדורה שאני בחרתי מראש לא להכנס אליה - אני מעדיף להאמין שזה קשקוש מוחלט.
אני גם מעדיף להאמין שזה קשקוש כי אם לא, אז כמו שאמרת זה יקרע את הארץ. מצד שני, אני גם מעדיף להאמין ששום דבר ממה שכותבים פה בפורום לא באמת יקרה לפתוח טלוויזיה, לראות הישרדות, לסגור את העיניים ולשכוח את מה שראיתי בסרט. אבל זה לא יכול לקרות...

3, כל דבר בחיים צריך לקחת בערבון מוגבל. צריך לזכור שאין אמת אחת, וכל אמת של אחד היא שקר של אחר,
הכי טוב זה לבצע מחקר עצמאי, מה שאהבתי בזייטגייסט זה שהאתר שלהם מספק ביבלוגרפיה של המקורות שהשתמשו בהם בסרט
וזה כדי שתוכל לחקור ולהשוות את העובדות בעצמך, וזוהי בסופו של יום העצה הכי טובה.

העולם שלנו עומד להחרב, אך ורק בגלל שאנשים כבר לא קוראים כתבות, הם קוראים כותרות
הם לא שומעים ראיונות, הם זוכרים סיסמאות - ולכן, לקחת את הזמן לחקור, להשוות,
זה גם עוזר לך לוודא את האמת, וגם נותן וואחד תחושת סיפוק גם לאמת וגם להפריך טענות שמוצגות לך (מנסיון!)
תודה על הקישור למקורות, אתה מוצא את הסרטים האלה-(זייטגייסט, in plant site ודומיהם) אמינים יחסית?
4. בוא נעשה סדר, התכנית לשלוט בנו היא לא אמריקאית, היא גלובליסטית.
ה NWO היא תכנית של תאגידים, של הבנקים העולמיים, של אלה שרוצים לנהל את בני האדם
כמו שבני האדם מנהלים את חיות המחמד שלהם, בלי יותר מדי כאב ראש ומאמץ, ואם אפשר במתחמי מחיה מקובעים.
היא גלובליסטית, אבל זה נכון לומר שזה יתחיל בארה"ב? או אנחנו יכולים לקוות שעד שזה יגיע לפה אנשים כבר יראו את מה שקורה בארה"ב ואולי יתעוררו לפני שזה יקרה גם פה?
את החוקה ניסחו "האבות המייסדים" שברחו ממשטר עריצות באנגליה לטובת עולם חדש וחופשי באמריקה,
ולכן החוקה קבעה חוקים נוקשים לגבי פרטיות, שוויון, הזכות להתחמשות וכו'..
העם האמריקאי יהיה קורבן בדיוק כמו העם הבריטי או הישראלי - מאחורי ה NWO לא עומדת מדינה,
אלא עומדת קבוצה מצומצמת של אנשים בעלי כח בלתי מוגבל, וזו "שעת הכושר" שאותה תכננו וחיכו לה בקפידה - לדאבוננו הרב.

אבל כמו שכתבתי פה בפורום, התיקון ה 2 לחוקה שמתיר התחמשות, עומד בפני חיסול ממוקד,
ממשל אובאמה הולך כנראה לייצר כל כך הרבה הגבלים - שהאוכלוסיה החמושה באופן חוקי כמעט ותכחד, מה שכבר מתחיל לקרות.

תודה על התשובות-הרבה חומר למחשבה..

ישן 08-02-2009, 20:26
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "- תשובות -"

ציטוט:
מאחורי ה NWO לא עומדת מדינה,

טוב נו, קבוצה קטנה אולי אבל מאורגנת היטב ויכולה לקנות כל אחד שחושב שונה מהם או פשוט לנטרלו...
זה בעצם אומר שגם אם יקומו קבוצות התנגדות מאורגנות, יוצאי צבא והיחידות המיוחדות שכאלו, עם קצינים שפווים וריאליים שמתנגדים לNWO וינסו להלחם נגדם ראש בראש ואפילו לצוד את "הקבוצה המצומצמת" הזו לאט לאט,
עדיין הסיכויים יהיו לרעתם, כי הם יהיו קבוצה קטנה, בקלות יחשיבו אותם כטרוריסטים, כי לאנשי הNWO יש את המאבטחים ואנשי השירות החשאי הטובים בעולם (שבטח עוברים שטיפות מוח ע"ב קבוע) ובסופו של דבר כמו תמיד הקבוצה הגדולה מנצחת את הקטנה.
ישן 08-02-2009, 20:38
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "[QUOTE]מאחורי ה NWO לא עומדת..."

הדרך היחידה והבטוחה לנצח ולעצור את התהליכים האלה זה רק אם יותר ויותר אנשים ידעו שהם תחת מתקפה,
ויפסיקו לשתות מי ברז, יפסיקו לשתות ולאכול מוצרים עם אספרטיים, ילחמו במדיניות "האח הגדול" המתעצמת ובגזילת זכויות היסוד שלהם,
וזה אפשר להשיג רק בדרך אחת, וזה מלחמת מידע - לכן אלכס ג'ונס קורא לאתר הדגל שלו "info wars"
כי מדובר במלחמת מידע, מידע שמוצנע, מידע שמתוייג כבדיחה, כקונספירציה, כשטות של הזויים,
ורק שאתה מתיישב ולומד, ומצליב מידעים, וחוקר - רק אז אתה משתכנע.

אני אדם מאוד ראציונל, נכנסתי לעולם ה"קונספירציות" מתוך שעשוע,
כל תוכניות "הקונספירציה" היו בעיניי עניין בידורי ולא יותר מזה. הבעיה העיקרית שלי היא שאני סקרן מטבעי,
ויום אחד פשוט הייתי חייב להבין מאיפה מגיעים כל הרעיונות המוזרים האלה, ו"השטויות" האלה, אולי זו היתה הטעות שלי בדיעבד

בקיצור, כאדם ראציונל המטרה העיקרית שלי היתה להפריך! כשראיתי את הסרט "In plane site" שעורר אותי ל 11 בספטמבר,
די התקוממתי מהדברים שהוצגו שם ורצתי מיד להוכיח לעצמי שזה קשקוש, וככה זה מאז,
מאז אני רק מחפש הוכחות שאין לדברים אחיזה במציאות, ומאז אני רק שוקע יותר עמוק ויותר עמוק במידע מחריד ובלתי נתפס, סיוט בשביל כל ראציונליסט כמוני.

ואין מה לעשות, רק המידע - רק ההוכחות, הן הכלי הטוב ביותר לעורר את האנשים להבין שהם מותקפים מבלי לדעת,
ועכשיו האמת יש מגמת עליה מאוד חזקה של תודעה, במיוחד בארה"ב, אנשים כבר לא מלגלגים על זה כמו פעם,
המידע עובר באינטרנט כמו אש בשדה קוצים, בפורומים כמו שלנו, באתרי מידע - ומי יודע אולי זו התקווה האחרונה שלנו לשפיות...

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 08-02-2009 בשעה 20:42.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר