לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2009, 12:45
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
השאיפה של הNWO:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lomez שמתחילה ב "האם המשבר הכלכלי והחשש ממגה פיגוע בארה"ב הם רק חלק מהפזל ?"

זה לשמור על % מסויים מכלל האוכלוסיה מתחת לאדמה (500 מליון), בעוד אלה שישארו "למעלה", סביר להניח ימותו אחרי כל שנות התופת.

בהרצאה המפורסמת של ד"ר ויליאם דיגל הוא מסביר שלארה"ב ורוסיה יש חיילי על שהונדסו גנטית כבר לפני עשרות שנים, שבעצם מסוגלים להלחם גם בתנאים הקשים ביותר (טמפ' קיצונית,קרינה וכ'ו).

בנוסף הוא מציין כי ארה"ב פיתחה הכלאה של קוף מסוכן מאוד, שמסוגל לרוץ במהירות של למעלה מ70קמ"ש, ולקפוץ לגובה רב, והכי מסוכן - הוא מסוגל לחסל בן אדם בפחות מ3 שניות.

יכול להיות שכל אותם "פיתוחים" נועדו בשביל להשמיד גם את האוכלוסיה ששרדה את התופת על הקרקע.

אני מקווה מאוד שכולנו טועים, ושום דבר מזה לא יקרה.

אבל בנתיים כל הסימנים מובילים לזה.

צריך רק טיפה הגיון, בשביל להבין שכל מחנות הריכוז שנבנו בארה"ב לא נועדו ל"מקרה של פיגוע ביולוגי".

ושארה"ב לא סתם חופרת תעלות תת קרקעיות בקנה מידה עצום כבר 30 שנה.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-02-2009, 20:15
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "השאיפה של הNWO:"

לגבי כל "חיילי העל" שהזכרת, יש סיכוי גדול שבהחלט יש הינדוסים גנטיים כאלו ואחרים, אחרי הכל ברוב הצבאות בעולם מנדבים חיילים לניסויים חשאיים
בסודיות מאוד גבוהה, אפילו בצה"ל היו כמה פרשיות שראינו בעובדה, כמו הקטע עם האנתרקס וכל הכתבות של אילנה דיין. אז אני לא אתפלא אם צבאות 2 המעצמות
הגדולות בעולם ערכו ניסויים כאלו בחייליהם שלהם, יש שמועות שהניסויים של הצבא הנאצי ושל ד"ר מנגלה נועדו ע"מ ליצור חיילי מוטציה שיהיו חיילי העל של הצבא הנאצי!
כמו הרבה דברים מסתוריים שהצבא הנאצי עסק בהם בנייהם שמועות על מקרי עב"מים כאלו ואחרים, וגם ניסיונות שלהם לפתח כלי טיס אליפטי בסגנון צלחת מעופפת
בשם VERIL1 אם אני זוכר נכון, אומרים שכשהצבא האמריקאי והצבא הרוסי כבשו והביסו את הנאצים לבסוף המון מדענים ואנשים מפתח נצאים נחטפו ע"י הרוסים
והאמריקאים ע"מ להמשיך את הפיתוחים האלו! לכו תדעו מה התוצאות, מאז עברו 60 שנים! אין לדעת מה שני הצבאות האלו יצרו בסודי סודות בחדרי חדרים (בונקרים)
שלהם מתחת לאדמה, אין לנו שום מושג קלוש איזה נשקי "יום הדין" הם מסתירים מהעולם, נכון שבסופו של דבר גם אם מדובר בחיילי על כאלו ואחרים או גורילות
מהונדסות גנטית עם יכולות הריגה מרשימות (פי יאלה 3 שניות זה פאקין מטורף) אבל עדיין כל צבא התנגדות, מחתרת או כל גוף התנגדותי אחר שיקום ל2 המעצמות האלו
יצליחו לאט לאט להסתגל, לגלות נקודות תורפה (כי לכל יצור חי באשר הוא גם אם הוא מהונדס גנטית) יש נקודות תורפה! אפילו לרובוטים, או חיילים מכנים
אפשר למצוא נקודות תורפה, כל הדיון הזה מזכיר לי מאוד את HULK - הענק הירוק מהקומיקס שנכתב עוד לפני כמה עשורים, מעניין אם הרעיון לקומיקס מבוסס
על משהו אמיתי או סתם פרי דימיונו של הסופר?

לגבי התעלות - זה בונקרים? אולי הם באמת מתכוננים לסוג של חיים מתחת לאדמה? זה הפתרון האידיאלי היחיד שיכול לגרום לבני האדם לשרוד מצבים כמו התחממות גלובלית
או אסונות טבע, נפילט מטאורים ושטפונות מים.. השאלה כיצד יהיה להתקיים בערים תת קרקעיות לטווח רחב? מרתק ומפחיד כאחד, אולי גם אנחנו צריכים לנהוג כך
ולהתחיל לבנות בונקרים כבר עכשיו?
ישן 07-02-2009, 13:35
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lomez שמתחילה ב "האם המשבר הכלכלי והחשש ממגה פיגוע בארה"ב הם רק חלק מהפזל ?"

דילול אוכלוסיית העולם מתוכנן להתקיים ב 2 מישורים.
המישור האחד שמתקיים כבר שנים ונקרא "soft killing",
שזה בעיקר אומר שנתונים מלפני 20 ו 30 שנה של 1 מתוך 30 איש שחולה בסרטן
נמצאים היום כבר על 1 מתוך 3 שחולה או חלה בסרטן, והצפי הוא שזה יצטמצם ל 1 מתוך 2.
כמובן שתורמים לכך תאגידי ירקות ענקיים, שלמעשה חונקים את החוואים הפרטיים כדי לספק
ירקות מהונדסים גנטית, ומלאים בפתוגנים שונים וכל מה שרע לבני אדם,
תורמים לכך גם "פטנטים" רצחניים כמו האספרטיים שהוא רעלן שגורם לנזק מוחי בלתי הפיך,
ונמצא באופן קבע במוצרי דיאט, כמו קולה ספרייט, ומסטיקי אורביט - לאספרטם אין תועלת ממשית
והוא נפסל בשנות ה 70 למאכל אדם, זאת עד שדונלד ראמספלד דחף לכך שבשנות ה 80 הוא יאושר שוב.
מאז, האספרטיים נמצא באין ספור מוצרים שאנחנו והילדים שלנו אוכלים, מה שגורם לבעיות הורמונליות, הפרעות קשב ואובדן זיכרון,
ואם זה לא מספיק אז גם יש לך את הפלוראיד שמוחדר במתכוון למי השתייה (גם במקרה הזה המצב בארץ הוא כמו בעולם),
בארץ משרד הבריאות טוען שמים עם הרעלן "פלוראיד" (מרכיב בסיסי במשחות שיניים) הוא "בריא" כי הוא מונע עששת מהאוכלוסיה,
שזה רק מראה עד כמה המערכות ששולטות בנו מלגלגות על הציבור. שתיית פלוראיד לטענתם מגנה על השיניים,
בעוד שכל ילד יודע שפלוראיד הוא חומר מסוכן, ולכן כתוב במשחות שיניים שאסור לבלוע, ואם בולעים יש לגשת לרופא.

אבל ממתי הגיון הפריע לספינים מגוחכים כאלה, עד כדי כך שעכשיו בישראל
רוצים להחדיר את הפלוראיד למים מינרליים, כי לא מספיק אנשים מוכנים שירעילו אותם ברעלן המסוכן הזה.

ויש עוד הרבה שיטות לסופט קילינג של האוכלוסיה, כמו עידוד מאסיבי של הפלות, ואימרות כאלה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3664949,00.html
שאומרות שכל משפחה שמביאה יותר מילד אחד או שתיים, גורמת לנטל על כדור הארץ (NWO קלאסי),
כמה זמן אתם חושבים שיעבור עד שיחוקק חוק בנושא...

תוסיף לזה את המישור השני שיכול להיות אסון גרעיני, אסון מסוג אחר, או מלחמת עולם - ו..אנחנו שם, ב NWO.
נעולים בערי ענק צפופות,

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן., מסומנים ביומטרית, מצלמות ברכבים,
ברחובות, בממיר הכבלים - וזה הכיוון שהאנושות מתקרבת אליו אם אנשים לא יתעוררו בקרוב...

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 07-02-2009 בשעה 13:50.
ישן 07-02-2009, 18:26
  kotej kotej אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.08
ומה הפתרון???
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "דילול אוכלוסיית העולם מתוכנן..."

שאוכלוסיות כמו הודו וסין ושאר האוכלוסיות בעולם התרבו בקצב אדיר עד שלא ישאר כל משאב חופשי
על פני הכדור הקטן שלנו ?
נחנוק וננצל ונהרוס את כדור הארץ עד שלא ישאר ממנו כלום, עד מדינות יתחילו להילחם על אוכל ושתיה, בהתחלה זה יהיה בהסכמים נחמדים מאוד, כל מדינה תתוקצב בכמות של אוכל ושתיה, עד שיגיע השלב שזה לא יספיק ויתחילו מלחמות על אוכל ומים, וגם ככה ימותו מיליונים

אז מה אתה מעדיף ? כי גם בלי שום קונספירציה העתיד שלנו על הפנים וכאן אני רוצה לצטט את KORN

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
ככל שבני זוג בעלי פחות השכלה ככה הם עושים יותר ילדים לעומת בני זוג בעלי השכלה אשר מסתפקים בעד 3 ילדים (כמובן ברור שיש יוצאים מן הכלל)
ישן 07-02-2009, 16:39

אני לא יודע אם פחד זה מה שאנחנו אמורים להרגיש, אולי זעם ורצון עז להתקומם ולהלחם על חיינו!
פחד זה דבר מאוד יפה אם יודעים "לאלף" אותו ולהשתמש בו נגד הגורם ממנו אתה מפחד, פסיכולוגית זה אפשרי ומאוד רצוי.

החשש שלי אישית הוא שמשהו רע הולך לקרות וזה קרוב מאוד, אני אישית חושב שזה יהיה אפילו ב4 השנים הקרובות, לא מזמן התחלתי להתעניין גם קצת במיסטיקה (למרות שאני אדם ריאלי ולא האמנתי במיסטיקה עד לא מזמן)
אבל מסתבר שבני המאיה, ונוסטרדמוס בכבודו ובעצמו חזו חורבן ואפוקליפסה באורך פלא באותה השנה - 2012!
יש אשכול שלי שמדבר על זה כאן בפורום, אבל מאז חקרתי עוד קצת וחבר אחד גם הביא לי יותר מידע שהוא בעצמו חקר פעם.

אז גם אם ב2012 לא צפוי שום כוכב ענק להכנס לאטמוספרה שלנו ולגרום להחרבה של חלק נכבד מאוכלוסיית כדור הארץ,
יש לי חשש עמוק שמיש כן יעשה משהו דומה זה כן אותם מנהיגי הNWO או ארה"ב בכבודה ובעצמה.
השאלה אם המשוואה הזו תשאר כך ב4 השנים הבאות, כי שחקני חיזוק חדשים ניכנסים לתמונה, סין, קוריאה וכל אלו לא עומדים אדישים.
אולי בקרוב לארה"ב יהיו צרות משלה, רוסיה? לגבי רוסיה אני לא יודע אם הם שותפים לNWO יכול להיות שכן ויכול מאוד להיות שכל "המלחמה הקרה" זו הצגה יפה לנו הצופים.. היכול להיות ש2 המעצמות כורכות מזימות כנגד כל העולם יחד ומשחקות אותה יריבות? כן בהחלט אפשרי, אין לדעת.

מה כבר נותר לעשות? להתחמש? לבנות בונקרים ומקלטים תת קרקעיים? להתחיל לבנות חללית פרטית ולעבור לירח \ מאדים? חחח כל אלו פתרונות הזויים שאולי רק בעלי הכסף וההון שלא מעורבים בעולם הסודות של הNWO ירשו לעצמם.
אך מה לגבי שאר העולם? מעבד בניים והמהעמד הנמוך? טרף קל לNWO או אחרוני הגיבורים שישארו וילחמו עד הסוף כנגד כל שלבי המתקפות שהNWO צופנים לנו? אין לדעת..
נותר רק לקוות לטוב ושאולי אנחנו טועים. אבל משהו מסריח בהחלט מתבשל שם.
כנראה שהאנושות תמיד התאפיינה באותם קבוצות אנשים תאווי בצע שהסתנוורו מהכסף והעוצמה שיש להם והחליטו שהם יודעים מה טוב לכל העולם, הרי מה כבר יסביר את הרצון העז של אותם הטיפוסים המפוקפקים לשלוט בעולם?
חבל שאין לנו מכונת זמן לראות מה צופן העתיד, אבל יש לנו דף חלק לכתוב את העתיד שאנחנו רואים לנכון, והצעד הראשון הוא לא להכנע, להתעורר, לדרוש מה שמגיע לנו ולהלחם על מה שטוב לנו ולא מה שממשלות חושבות שטוב לנו!
ישן 08-02-2009, 00:12

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Lomez שמתחילה ב "שלום אייסמן, אני חייב לומר לך..."

שמע אחי, ייאוש זה משהו שקל להרגיש וקל להגיע אליו, זה כמו התאבדות, איך הפסיכולוגים אומרים? התאבדות זה פתרון סופי לבעיה זמנית.

אז בוא נקח צעד אחד אחורה וננשום לרווחה כי יאוש זה משהו שמאוד קל להרגיש במיוחד כשאתה מגלה את הצד הלא נאור הזה של העולם ואיך הוא מנוהל.
כן כל מה שדובר פה בפורום גורם בהתחלה לשוק, לנכות מול כ"כ הרבה מידע ודברים שלא ידענו למרות שהם היו מתחת לאפנו!
זה גורם לבילבול, תסכול, בחילה, אבל זו המציאות! אי אפשר להתעלם ממנה! ככל שיותר אנשים יהיו מודעים
כך יש יותר סיכוי שיקום קול קורא! אבל ככל שיותר אנשים יכנסו למצבי תסכול אז המערכה אבודה מראש!

בשירות הצבאי שלי למדתי דבר חשוב, כשאתה מכוון נשק על מחבל שאתה יודע שיש לו דם על הידיים ושהוא מסוגל להרוג אותך ללא רחמים, אתה כבחור צעיר בן 19 אוכל סרטים כל עוד אתה מחכה לפקודת ירי במארב!
אבל אם אתה נמצא בסי"ל ובמערת הירי של הספינה מוזנים הקורדינטות לבית שמתבצרים בו מחבלים, יותר קל לך ללחוץ על הכפתור ולחכות ל-BOOM שיתן סימן שהמחבלים נוטרלו! לא משנה במצב הזה כמה מהם נהרגו ואם היו חפים מפשע בסביבה, כל עוד אתה לא יודע אתה לא דואג! מסתכלים על חצי הכוס המלאה.

אז בוא נגיד ככה, גם אם יש שם בחוץ אנשים בעלי עוצמה, עשירים, שכל העולם בכף ידם, והם מסתתרים מאחורי מסכות של פטריוטים, אנשי כבוד ומובילי העולם, הם לא יצטרכו להסתכל לאוייב בעיניים, הם לא יצטרכו להסתכל גם לחפים מפשע בעיניים!
ברגע שהם נותנים פקודת הסתערות לגופים הכפופים להם, הקשר היחיד שלהם עם ה"אוייב" שלהם זה המספרים שמגיעים אלייהם לאחר המתקפה!
זה בערך כמו שאתה שומע בחדשות שהיה מבצע בעזה ונהרגו כ15-20 אנשים.. בסופו של דבר זה רק מספרים!
אבל מהפן הפסיכולוגי זה לא כזה מעניין אותך גם אם אתה אפילו שמאלן, אנטי מלחמתי, או פעיל זכויות האדם...
למה? כי לא אתה זה שלחץ על ההדק, לא אתה זה שקטע חיים ולא אתה זה שהסתכל למטרה בעיניין!
ככה זה גם כנראה אותם מנהיגי הסדר העולמי החדש..

אבל הצד החיבוי בכל הסיפור הזה שאין כאן מקום לייאוש, כי יאוש זה כמו לטמון את הראש בחול (בדיוק כמו רוב אוכלוסיית העולם)
לא יודעים ולא דואגים! זה בדיוק קהל היעד של NWO המטרה הכי פשוטה היא מטרה נייחת.. בגלל זה ציד ברבזים באגם הוא קל.

לסיכום ידידי, אין לך מה להתבאס, יכול להיות שהעתיד לא כזה שחור, אמנם הוא לא לבן אבל יש גם גוונים באמצע.

נקווה לעתיד סביר כמה שיותר.
ישן 11-02-2009, 19:13

חשבתי לי לאחרונה, איזה באסה יהיה אם יקרה משהו מבית היוצר של NWO, גם אם נשרוד, העולם יהיה מקום מחריד ויהיה קשה לשרוד בו גם אחרי, נניח ויקרה משהו קטסטרופלי כמו מלחמה גרעינית, אסונות טבע, מתקפות ביולוגיות,
מחלות (שאגב יכולות להתפתח כתוצר לואי של מילוני גופות של אנשים שלא יטופלו כמו שקרה לאחר הצונאמי בתאילנד!)
לא משנה מה יקרה ומי יהיה אחראי לחיסול 80% מאוכלוסיית כדור הארץ, גם היום שאחרי יהיה קשה!
תחשבו ככה שבלי טיפול ראוי בניצולים ששרדו העולם בעצם יחזור כמה מאות שנים אחורה, בערך כמו מה שראינו בסרטים כמו:
מקס הזועם בדרכים, פוסטמן, עולם המים, וכל הסרטים האפוקליפטיים האלו... בעצם הסיביליזציה בתפוצות
תחזור להיות פרימיטיבית גם לאחר 3-4 דורות, כי לא תהייה מערכת חינוך מאורגנת, מערכת בריאות מאורגנת ולא רשויות ולא כלום!
הייתם רוצים לשרוד ולחיות בצורה הזו שהעולם בעצם הפסיק להיות מקום מפותח, כל ההישגים שלנו נמחקו,
בכל התחומים - מדע, רפואה, מחשוב, טכנולוגיה , חקר כדור הארץ, ההיסטוריה, חקר החלל ועוד ועוד תחומים!
הכל יעלם! אולי זה בעצם התכנון של הNWO שבמציאות כזו הם יהיו הנאורים והחלוצים שאצלם כלום לא ישתנה,
נהפוכהו הם יהיו בעלי האמצעים, בעלי ההישגים, בעלי הכח ויוכלו לעשות מה שבא להם כי הם מבחינתם לא נפגעו בשום תחום!
כמובן שבמצב כזה כן יש סיכוי שהם כן יפגעו למרות שלא ציפו שכך יהיה, הרי כל היופי בעולם שלנו שגם אם
יש אחוז פושעים מסויים בעולם, אפילו אחוז פשיעה נניח מעל 50% מהאוכלוסיה וניתן לנטרלה מבחינת אנשי הNWO,
עדיין מה שיפה בכל זה שב50% האחרים יש נפלאות, אנשים לומדים, מתקדמים, חוקרים תורמים ומפתחים!
מדע, רפואה וכל הנושאים שציינתי מקודם, מי בדיוק פיתח את האנושות? אותם האנשים, שצמחו מפשוטי העם!
אז לכו תדעו, כל אדם שאתה הורג זה עולם ומלואו, לכו תדעו איזה שינוי אדם אחד כזה או אחר היו יכולים לחולל בעולם ולטובה? כנראה שיזמי הNWO לא חשבו על הכל עד הסוף!

אבל דבר אחד אני חושב שכן יקרה, גם אם דבר כזה באמת יצא לפועל, והאנושות תשרוד את זה בצורה סבירה מבלי פגיעה מאסיבית בלאן שהגענו, ונגיד יהיו מדינות שבהם כלום לא השתנה ולא נפגע,
אז המצב יהיה עדיין לא טוב כי יהיה מדובר באוכלוסיות קטנות ומצומצמות שמבחינת הNWO יסורסו!
ינוטרו, יחונכו מחדש, יצייתו וישרתו את הNWO, מכיוון שיהיו מצומצמים אז לNWO יהיה קל יותר לתמרן אותם ולעשות בהם כרצונם!
אבל עדיין אני מניח שיהיו התנגדויות כאלו ואחרות, כי טבע האדם תמיד היה כזה, לא תמיד כולם קיבלו את המצב כפי שהוא, תמיד היו ותמיד יהיו מהפכנים!

זהו בגדול, חשבתי על בעקבות האשכול הזה וזה די הדאיג אותי, אז פרקתי כאן חחח
ישן 11-02-2009, 19:28
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
תמיד יש תקווה
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "חשבתי לי לאחרונה, איזה באסה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי iceman4ever
חשבתי לי לאחרונה, איזה באסה יהיה אם יקרה משהו מבית היוצר של NWO, גם אם נשרוד, העולם יהיה מקום מחריד ויהיה קשה לשרוד בו גם אחרי, נניח ויקרה משהו קטסטרופלי כמו מלחמה גרעינית, אסונות טבע, מתקפות ביולוגיות,
מחלות (שאגב יכולות להתפתח כתוצר לואי של מילוני גופות של אנשים שלא יטופלו כמו שקרה לאחר הצונאמי בתאילנד!)
לא משנה מה יקרה ומי יהיה אחראי לחיסול 80% מאוכלוסיית כדור הארץ, גם היום שאחרי יהיה קשה!
תחשבו ככה שבלי טיפול ראוי בניצולים ששרדו העולם בעצם יחזור כמה מאות שנים אחורה, בערך כמו מה שראינו בסרטים כמו:
מקס הזועם בדרכים, פוסטמן, עולם המים, וכל הסרטים האפוקליפטיים האלו... בעצם הסיביליזציה בתפוצות
תחזור להיות פרימיטיבית גם לאחר 3-4 דורות, כי לא תהייה מערכת חינוך מאורגנת, מערכת בריאות מאורגנת ולא רשויות ולא כלום!
הייתם רוצים לשרוד ולחיות בצורה הזו שהעולם בעצם הפסיק להיות מקום מפותח, כל ההישגים שלנו נמחקו,
בכל התחומים - מדע, רפואה, מחשוב, טכנולוגיה , חקר כדור הארץ, ההיסטוריה, חקר החלל ועוד ועוד תחומים!
הכל יעלם! אולי זה בעצם התכנון של הNWO שבמציאות כזו הם יהיו הנאורים והחלוצים שאצלם כלום לא ישתנה,
נהפוכהו הם יהיו בעלי האמצעים, בעלי ההישגים, בעלי הכח ויוכלו לעשות מה שבא להם כי הם מבחינתם לא נפגעו בשום תחום!
כמובן שבמצב כזה כן יש סיכוי שהם כן יפגעו למרות שלא ציפו שכך יהיה, הרי כל היופי בעולם שלנו שגם אם
יש אחוז פושעים מסויים בעולם, אפילו אחוז פשיעה נניח מעל 50% מהאוכלוסיה וניתן לנטרלה מבחינת אנשי הNWO,
עדיין מה שיפה בכל זה שב50% האחרים יש נפלאות, אנשים לומדים, מתקדמים, חוקרים תורמים ומפתחים!
מדע, רפואה וכל הנושאים שציינתי מקודם, מי בדיוק פיתח את האנושות? אותם האנשים, שצמחו מפשוטי העם!
אז לכו תדעו, כל אדם שאתה הורג זה עולם ומלואו, לכו תדעו איזה שינוי אדם אחד כזה או אחר היו יכולים לחולל בעולם ולטובה? כנראה שיזמי הNWO לא חשבו על הכל עד הסוף!

אבל דבר אחד אני חושב שכן יקרה, גם אם דבר כזה באמת יצא לפועל, והאנושות תשרוד את זה בצורה סבירה מבלי פגיעה מאסיבית בלאן שהגענו, ונגיד יהיו מדינות שבהם כלום לא השתנה ולא נפגע,
אז המצב יהיה עדיין לא טוב כי יהיה מדובר באוכלוסיות קטנות ומצומצמות שמבחינת הNWO יסורסו!
ינוטרו, יחונכו מחדש, יצייתו וישרתו את הNWO, מכיוון שיהיו מצומצמים אז לNWO יהיה קל יותר לתמרן אותם ולעשות בהם כרצונם!
אבל עדיין אני מניח שיהיו התנגדויות כאלו ואחרות, כי טבע האדם תמיד היה כזה, לא תמיד כולם קיבלו את המצב כפי שהוא, תמיד היו ותמיד יהיו מהפכנים!

זהו בגדול, חשבתי על בעקבות האשכול הזה וזה די הדאיג אותי, אז פרקתי כאן חחח

גם אם התכנית הכי רשעית תבוצע, תמיד תהיה תקווה לשינוי, בידי מתנגדים וניסחת את זה מצויין בשורות האחרונות שכתבת...

ישן 12-02-2009, 17:26
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
THE KOVENANT -
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "תמיד יש תקווה"

New World Order:
Stand aside for the new world
Systematic... Aristocratic...
Don't deceive yourself get out of the way
We command and you obey
Beautiful to be the Joker
Cursed by an all-to human future
Things you cannot defeat you start to believe in
New generations - Synthetic nations

I am your loving hate... This is the new world

Old-school fascism is on the rise
Narsissistic... Evangelistic...
So many things are only here to be hated
No need for love when the world is sedated
Beautiful to be the Joker
Cursed by an all-to human future
The world burns with death as a lover
It's systematic for the coming new order

World-wide genocide - Mass religious suicide
Immoral seduction - Digital corruption

ישן 12-02-2009, 20:46

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "THE KOVENANT -"

הולי שיט, הם באמת מסתמכים על זה שאנשים יכנעו ויצטרפו אלייהם? זה כמו בסרטים הכי זועתיים שיש,
כשכמה ערפדים מנסים להעביר לצד שלהם מישהו, "בוא איתנו, תהייה בטוח יותר, תחייה לנצח ולא תצטער,
אם תבחר להשאר בן אנוש אתה תמות"

חחחחח עד כמה שזה מצחיק ועצוב כאחד...
מאיפה הבאת את השורות האלה? דאמיט , מזל ששטיפות מוח לא עובדים על כל אחד...
נדמה לי הכלי הכי יעיל במלחמת מידע זה האקרים! מתי יתעוררו ההאקרים הנבונים ביותר ויפסיקו להתעסק
רק בעיניינים שלהם? הרי חופש מידע ועצמאות זה מה שמניע אותם, שיתחילו להתעניין קצת בקונספירציות
ויתחילו להפיץ בשלל דרכים מגוונות!
מצידי שיפרצו ללוייני תקשורת, לתחנות טלויזיה ושיתחילו לשדר תעמולות כמו צייגיסט, הם רוצים לפקוח את העיניים לאנשים וכל הזמן מדברים רק על חופש מידע!
אז שיפסיקו לדבר, שיפסיקו להגדיל את החשבון בנק שלהם מג'ובים מזדמנים ממעסיקים מפוקפקים, שיתחילו לפעול למען העולם, למען האנושות!

אם יש האקרים שקוראים את התגובה הזו, יאללה חברים יקירים, קחו לתשומת לבכם, העולם לא ישאר וורוד לעוד זמן רב, קחו כמה שעות, התעמקו בפורום ותחשבו על זה, במקרה ויגיע באמת "יום הדין" הזה, חשבון הבנק שלכם,
הציוד שלכם, החיים שלכם והכל יהיו כבר לא רלוונטיים! כמו שאר האוכלוסיה כולה, אז פחות להתמקד בעצמכם ויותר בשאר העולם ובכם.

אולי אפילו אלכס ג'ונס בכבודו ובעצמו צריך לנסות לגייס כמה האקרים ולפקוח להם עיניים...אחריי הכל הוא קורא לאתר שלו מלחמת מידע לא? אם אדם רגיל ינסה לעושת כזה דבר בטח יעלימו או ישתיקו אותו, אלכס ג'ונס במילא מסתכן ולא העלימו אותו עדיין, אז יאלה שמישהו ידבר עם אלכס חחח..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:06

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר