לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2009, 20:19
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
הפגישה עם אישה שטן ! (חלק 2 מתוך 3)

*כמו שהובטח החלק השני.
רק בהתאם לדרישת הקוראים אני יעלה את החלק השלישי!
בנוסף אני רוצה לדעת אם כדאי לפצלו משום שהוא גדול פי שלושה מהחלק הזה,תודה וקריאה מהנה !

שהדרכון בידי פתחתי בריצה מטורפת לכל כיוון שהו,במטרה שהכיוון הבא יוביל אותי לאדם ברחוב שיפנה אותי אל הרחוב הבא שאולי בסופו אגיע לבית חולים מזויין!,אפילו אם זה בית חולים לנרקומנים ובית מחסה לחסרי בית.
"ממש כמו כלב מסכן שאיבד את הבעלים שלו...",אני מניח שזה מה שהיא הייתה אומרת,היא אהבה להאניש חיות מחמד בדמותי כי זה מה שהייתי בשבילה לא יותר מצעצוע,ועכשיו קשור אליה בדם,ואיך שהיא קרנה מאושר באותו ערב.

מרחוק ראיתי שלט מרסי הוספיטל,מצידו הימני של הכביש,רצתי כל עוד אני מסוגל לתעל רגשות לכוח פיזי,מרגיש בחילה נוראית וצריבה בחזה,כמה קומות גדול ומכוער,מזכיר כמה בתי חולים בארץ.
הו כמה רחמים עצמיים תקפו אותי בשעה שידעתי שפה אני הולך לבלות את שארית חיי.
כמה מצער ששמו של בית חולים זה לא הלך לפניו,איזה רחמים ואיזה נעליים איש הביטחון עצר אותי ביד אחת על הכתף וביד השניה בושש לעלת גומי מוקשה החביבה עליי מעט פחות,אינני מאשים אותו במהלך הדברים לאחר מכן,גם אני הייתי עוצר בעד איש מזיע בג'ינס וחולצה לבנה מכופתרת עם סימני דם על השרוול וזיעה ניגרת,מה גם שהפנים החווירו והשפה התנפחה,ומילאה בדם את כל השיניים,כל זה הוסיף לי מראה של משתמש קריסטל מנוסה.

כאמור יד ימין לתפשי בכתף ולתמיכה ליד שמאל המבוששת לעלה לכיוון כלשהו בגופי,מיותר לציין שההיסטריה ותחושת הפחד ההיסטרי עירפלו את השכל הישר וחידדו את האינסטינקט הבסיסי,הישרדות...
יד ימין תופסת בעלה המנופת אלעל ויד שמאל מעיפה את ידו שלו מכתפי שלי,ריקוד אחד,סיבוב מהיר ואני בפנים,והוא בחוץ עכשיו למיון וכמה שיותר מהר,לא הספקתי להסתכל בשלטים,שני זוגות ידיים אחד אל החזה,זוג שני אל הברכיים והרגליים ואנחנו נופלים.
ברנש עם חיוך זחוח על פניו,"נו נו נו תראו איזה בלאגן,ועוד בקבלה".
צביטה בכתף ומישם למיטה מגעילה בבית חולים מבחיל.

ניק שלעתיד יזכר גם בשם,"ניק הנקניק",או כפי שאמי קינתה אותו לאחר הסיפור "סיינט ניק",הוא הדוקטור שהצמיד מחט לכתף והזריק לי חומר הרגעה בזמן שהמתמחה הקטן שלו והמאבטח מתאבקים איתי על הריצפה.
ואת כל זה כאמור עשה בחיוך,כאילו נהנה לראות אותנו מתאבקים כמו ילדים קטנים מפנים מקום בבמה לתהילה שלה זכה בכך שהסדיר את העניין אל מול עשרות אנשים בקבלה.

"נו נו אתם המסוממים לא לומדים,לא גונבים תרופות מבתי חולים,המשטרה בדרך..."
מסומם אני?,לא לא אתה לא מבין אני חייב עזרה !
"על תדאג יש תוכניות מיוחדות שעוזרות לאנשים במצב שלך"
תקשיב לי דוקטור אני לא מסומם,נדבקתי באיידס לפני כשעה,מה השעה עכשיו?
"מאוחר בלילה,על תדאג נתנו לך זריקה,מאין שילוב של תרופות נגד הנגיף תוצאות הבדיקה יגיעו בבוקר,ומחר תוכל להסביר הכל לשוטרים"
ועוד איך אני יסביר במשטרה אל תדאג,איפה החפצים האישיים שלי?
"לך לישון,אלא אם כן אתה מעדיף עוד זריקה,והפעם כמות גדולה יותר ?"
כן תודה
"אתה רציני ?"
כן,אלא אם כן אתה רוצה לשמוע את מהלך הלילה הסוער,עכשיו ולא בבוקר.
"לילה טוב"

12 בבוקר,ניק מחייך דוחף לי מרק שעועית ומה שנראה כמו סוג של דני,ואני שואל מה הקשר ?
"אם אני יכול לאכול תחרא הזה גם אתה נו,יש לך אורחים אני הולך המשמרת נגמרה"
חכה שניה
"לא לא צריך להסביר הבנתי הכל מאחותה בקבלה,אני מצטער על כל מה שאירע ליל אמש,צ'או".
אחותה?,של מי?

נו דווקא עכשיו שהייתי צריך את ניק הנקניק הוא לא נמצא,אני חייב עוד זריקת הרגעה או לפחות תרופה להוריד את לחץ הדם,ברגע שהיא נכנסה לבושה בשורטס שחור צמוד וגופיה שחורה,נראת כמו גירסה כוסית לאוונסס.
לעזעזל כמו בכלא גם פה אין דברים חדים בהישג יד,מה גם שאיך שקפצתי מהמיטה כמעט הקאתי את כל התחולה הקטנה שבבטן(מרק שעועית ודני),חזרתי למיטה מקלל וצועק לניק.

"נו נו טעיתי אתה לא כלבלב,אתה ממש ילדה קטנה"
"וואו מה תגידו על זה אני לא זוכרת שהיה לי שיער קצר"
זה שלקחת אותו מהמכנסיים שלי לא אומר שתצאי מהחדר הזה בלי לשלם.
"אתה יודע קראו לי בשמונה בבוקר לכאן,חשבו שאנחנו מקורבים,גם לי גם לך דרכון גרמני מי ידע."
אני!,והתכוונתי למצוא אותך אחרי שכל העניין ייסגר,חסכת לי את העבודה עכשיו נחכה למשטרה.
"אגב ידעת שאני מטופלת כאן?,כן יש לי קצת חוסר בברזל אבל לא משו כמו איידס שצריך להדאיג אותך או משו",חיוך מדהים יש לה אני חייב להודות,סקסי.

זהו אני מרותק למיטה מסומם במקצת,היא הפכה אותי לאיש הכי מאושר בעולם,ואני שונא אותה כל כך אין לי איך להחזיר.
ממש ילד קטן,נשארה לי רק הפסכילוגיה כן!,אני חייב לרדת לה לחיים לגרום לה להרגיש רע עם עצמה,עם מה שעשתה לי,הו אני יראה לה מאיפה משתין הדג.
אחריי 5 דקות שהיא מסתכלת עליי בוחנת את תווי הפנים שלי,ואני צועק ומוכיח ומאיים ומסביר לה כמה היא מתוסבכת,וכמה היא רוצה בעצם להיתאבד ושיש פה חלון פתוח והריי אנחנו בקומה החמישית.

לבסוף הורידה את העיניים מן השפתיים שלי,והיסתכלה לי ישירות בעיניים בשעה שהוציאה את האוזניות מן האוזניים והסיטה את השיער לאחור.
"תשמע אחותי מרגישה ממש רע על מה שעוללנו לך אמש,ולכן הסדרנו את כל הבלאגן,היא התעקשה שאבוא ואסביר לך הכל באופן אישי,ואבקש סליחה"
נו אני מחכה...
"בכל מקרה לפי דעתי יותר נאה שתבוא איתנו לאכול צוהריים,ונדסקס את זה קצת."
מי את חושבת שאת אישה,תני לי חצי שעה ואת תשלמי על הכל,את תתחרטי על היום שבו הע...
"אז מה אתה אומר נו,על תגיד לי שעדיין כואב לך,אתה רוצה נשיקה איפה שכואב ?"
כן!,הורתי לה בכיוון המפסעה.
"נו טוב,איך זה?"יד נשלחת לכיוון הביצים ושוקלת חזק ימין או משאל.
"אז מה אתה אומר?"
כן,אחחחח חתיכת!
"ידעתי נו אז נילך,הינא החפצים שלך,ההורים ואחי באו לבקר אותנו הישר מאירופה היית מאמין?"
לא!,בטח חשבו שנפתרו מימך פה,שתמותי באיזה פח אשפה,ועכשיו באו לסיים את העבודה אני מניח.
"היום הם הגיעו ביחד עם אחינו הקטן,וקבענו להיפגש במסעדת דגים"
"זו מסעדת דגים מעולה אומרים,ממש על המזח"

אני שונא דגים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר