לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2009, 13:44
  leon_penko leon_penko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.07
זה הקטע בלהיות ישראלי...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי FreeDesign שמתחילה ב "תשמה הלקוח מרוצה וזה הכי..."

לאמר זה סה"כ מתקין אזעקות, מה הוא צריך עיצוב טוב
מה הוא צריך טיפוגרפיה טובה?
זה סה"כ משפחה קטנה מה היא צריך ממ"ד...
זה סה"כ אולם אירועים לא גדול למה הוא צריך חיזוקי בטון ברצפה (ורסאיי זוכר)...

לא...אני מצטער לא קונה את זה...
לא קשור אם זו עבודת גמר בבצלאל או לא ... תתייחס למקצוע שלך ולמקצוע שלי ברצינות הלקוח לא מבין כלום גם אם הוא מרוצה וגם אם לא...כמו שאתה לא מבין מה המוסכניק שלך שם לך באותו במקום הגיר הישן...ובאיזה שמן הוא השתמש בשביל הטיפול האחרון...
כמו שאתה סומך אליו שלא יעשה לך פשלות גם הלקוח שלך הוא סומך עליך בסופו של דבר הררכב שלך יסע...השאלה היא כמה זמן?
ובסופו של דבר ללקוח שלך יהיה כרטיס ביקור השאלה אם משהו יבין מה כתוב בו ולמה בדיוק הוא התכוון והאם כל הפרטים שהוא צריך שיהיו נמצאים באמת(והלקוח לא תמיד יודע מה טוב בשבילו אל תשכח)
הוא לא יודע את ההבדל בין גרפיקאי שעשה עבודה טובה לאחד שסתם עשה "יפה יפה"...ודווקא ממך (אחד שעובד בזה אני מצפה לביקורת עצמית גבוהה יותר).

אז אם אתה רוצה ביקורת אז אני חושב שעצם זה ששכנעת אותו ללכת על דו-צדדי כבר טוב
אני חושב שכל מה שהוא עושה "אזאקיות אינטרקומים מצלמות אבטחה זה צריך להיות למטה אם בכלל כי אני חושב שמטרה של כרטיס ביקור זה לדעת לזהות מי הוא מה הטלפון שלו \ אי מייל..
חסרים פרטים כמו
כתובת דואר
כתובת דואר אלקטרוני
טלפון אולי גם פקס
שם (אם אני עכשיו אתקשר אליו למי אני אפנה אלא אם כן קוראים לו SECURITY אז השם מסתדר לי נהדר).בקיצור התביעת אצבע רעיון מעולה...תשתמש בזה פחות פוטושופ וגרדיאנטים יותר טיפוגרפיה...
מקווה שהבנת ועזרתי
ותחשוב על מה שאמרתי לך ושכולם יחשבו על מה שכתבתי פה. ולאן אנחנו ממשיכים הלאה.

אם תרצה עוד עזרה דבר איתי בפרטי..
ואני מבקש ממך אל תהפוך את זה לויכוח זה רק חומר למחשבה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-02-2009, 19:00
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי FreeDesign שמתחילה ב ":) שאלה: אתה עובד בתור מעצב..."

לאון עובד בתחום הוא כבר סיים ללמוד...
מצטער שאני עונה במקומו פשוט על הדרך ככה...

הרעיון נהדר... אהבתי את החלק השמאלי - טביעת אצבע והמילה סקיוריטי נהדר...
הרקע שמאוד מזכיר את האור השחור (אולטרה כמו שאצלנו בארץ קוראים לו) מזכיר מאוד ומקשר לcsi ומאוד משדר אווירה ומקצועיות
מה שכן לא אהבתי את הגופן העברי שהשתמשת בו... ממש לא מתקשר לי לנושא וחבל שהוא כ"כ גדול....
המצלמה עם העין בתוכה קצת נדוש...
אגב מה זה safe plage??? זה G זה C לא כ"כ ברור לי
כמובן ששם בעל העסק מאוד חסר - גם אם לא שם מלא... רק "יצחק" כזה ליד המספר היה מוסיף פן אישי יחסית לכרטיס ביקור...
כמובן שפרטי קשר נוספים מאוד חסרים פה
סה"כ עבודה מעניינת וחבל שכבר עברה ללקוח לפני שעברה מקצה שיפורים כי יש כמה דברים שהיו יכולים להפוך את זה למושלם...

אני מסכים עם לאון לגבי יחס רציני למקצוע ואני אתן דוגמה שהמורה שלי (גם אני כבר סיימתי דיי מזמן אבל יש דברים שנשארים תמיד בזיכרון) אמרה לנו פעם:
כל אחד יכול להכין כרטיס ביקור או כל דבר אחר לשם ההבהרה, אתם יכולים לבוא לבעל עסק שרוצה לחדש את כל הליין העיצובי של העסק שלו... לוגו ניירת משרדית כרטיס ביקור שלטי חוצות, כל החבילה..! ואתם באים עם רעיון והכל הוא לא אוהב אותו - אתם אומרים לו שאפשר ללכת על כיוון אחר, אבל הוא בשלו... ואז הוא יתקע לכם את המשפט הבא: "הבת שלי בת 8 כפרה עליה למדה היום בבית הספר להשתמש בוורד והיא יכולה להכין בשבילי את כל מה שאתה עשית וזה לא יעלה לי שקל..."
ואת האמת - וואלה הבן אדם צודק - יכולה היא יכולה, השאלה איך זה יראה...
אם אתם מעצבים גרפיים תהיו כאלה, עיצוב עד הפרט האחרון.
כי לדעת לפתוח פוטושופ או כל תוכנה אחרת זה לא חוכמה גדולה כולם יכולים ללמוד טכנית איך לעבוד עם התוכנה, השאלה איך נראית התוצאה... פונטים היא דוגמא נוספת, זה שיש לכם פונטים כמו דויד ומרים ואריאל שבאים עם הווינדוס - אחלה... אלה פונטים "טופסולוגיים (חח מושג מהמכללה) שיעורי בית בתנ"ך נראים בהם נהדר, על שלט חוצות אל תעיזו לשים אותו או כל פונט שבא ברשימה החינמית הזו... תשקיעו קצת כסף לא צריך לקנות חבילה של 400 משקלים... 20 משקלים או אפילו 10 יספיקו למעצב המתחיל - ואחרי שהוא עושה כסף מכמה עבודות הראשונות הוא יכול להשקיע ברכישה של עוד כמות משקלים ולהרחיב את המאגר פונטים שלו, אוסף תמונות סטוק אימג'ס לא ללכת לגוגל לחפש תמונות ולקוות שמי שצילם אותן או ערך אותן לא יראה את זה בטעות אחרי זה ואתם תקבלו תביעה... הכי כיף להכין לבד את התמונות לעבודות שלכם - מצלמה דיגיטלית טובה בד לבן או שחור או כל צבע אחר שישמש אתכם לרקע בתור רקע סטודיו ולביים אפילו בחדר צילום מתאים לעבודה

קצת חומר למחשבה (קצת הרבה...)
NOX2
ישן 07-02-2009, 19:34
  leon_penko leon_penko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.07
תודה nox אני מניח שהרבה זמן לא קיבלתי באמת חיזוק לדבריי
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי nox2 שמתחילה ב "לאון עובד בתחום הוא כבר סיים..."

אני שמח שיש עוד משהו שמרגיש כמוני..
אני מציע שלא תדבר בשמי ולכן אציג את עצמי כפי שלא עשיתי עד עכשיו בעבר ככה שלאנשים לא יהיו ספקות מי אני.

אני ליאון בן 27 וחצי אני סטודנט עדיין בשנה ג' בבצלאל במחלקה לתקשורת חזותית בחרתי במסלול ברודקאסט (מי שלא מכיר את המסלול מוזמן לבדוק בויקיפדיה מזה אומר "ברודקאסט" או דרך האתר של בצלאל זה תחום דיי רחב).
אני גם מאייר - פוליטי בעיקר. (סטודנט של מישל קישקה)
וגם מעצב ממשקי מדיה אינטרנטית אינטרקטיבית(מקווה שאמרתי את זה נכון.
כל זה למדתי והזעתי שנתיים וחצי ונשארה לי עוד שנה + פרוייקט גמר.
והכיוון הוא לעשות ברודקאסט מין הסתם בעיקר כל מה שקשרו לפרה פרודקשין (לפני ההפקה)
עוד לפני בצלאל התחלתי כבר לעבוד כפרי לאנסר בשוק. בהתחלה הכנתי דברים כמו כרטיסי ביקור, כרזות למסיבות ואז הצטרפתי לכמה סטודיומים שרוב העבודות אסור לי לדבר אליהם מטעמי חוזה.
הייתי אחד הארט דירקטורים בקמפיין של התעוררות ירושליים וגם עשיתי כמה פרסומות.
הסיבה שאני לא מציג את העבודות פה היא כי אני לא כזה אוהב אותם בעצמי ולא בדיוק עבדתי לבד עבדתי עם צוות שעבד ביחד איתי.
העבודות שעשיתי לבד הן סודיות כמו שאמרתי ואסור לי לפרסם אותם מטעמי חוזה ויש כמה עבודות של בצלאל שאני מכין בלחץ של זמן.
בכל מקרה.
אני אשמח להכיר את כולכם הצגתי את עצמי כאן דווקא מהסיבה שאף אחד כאן לא מכיר אותי וכולכן מעלים כל מינה השארות לגביי.

יום נעים. ושבוע טוב

נערך לאחרונה ע"י leon_penko בתאריך 07-02-2009 בשעה 19:37.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר