לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --אודיו וקולנוע ביתי - רסיברים - HTPC - סטרימרים - DVD - טלוויזיות - סוני - פלזמה - LCD - דנון - OLED - Blu-ray - אינטרקונקט - הרמן/קרדון - כבלים אופטיים - מחברים איכותיים - טושיבה - מונסטר כבל - רמקולים - סאב-וופר - מגברים - מגברי מנורות - CLASS D - מקרנים - DLP - מסכים דקים - מרחק מומלץ ממסך - פיוניר - מרנץ - InFocus - Denon - Pioneer - Cabasse - Monitor Audio - IGH בית חכם - Kipsch - Boston Acoustics - Sennheiser - shure - speakercraft - - - - -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אודיו וקולנוע ביתי
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2009, 02:24
  turchoice turchoice אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
עזרה ברכישת טלוויזיה חדשה

בס"ד

היי, מקווה שזה המקום המתאים. על שם הפורום
אז ככה:
יש לי תקציב של בערך 3,000 ש"ח
אני מתעניין ברכשית טלוויזה וכמה שיותר גדולה
הלבטים שלי הם כאלה: LCD או פלזמה
קיבלתי חוות דעת מאדם ניטרלי בעניין שבגודל, הפלזמה קובעת, שמהירות ואפקטים של חילוף תמונה. שב LCD פשוט האיכות תהיה על הפנים.
אני שם לב שהמחירים בפלזמה בגדלים שונים משתווים למחירים של LCD בגדלים קטנים יותר.
בכל אופן אני רוצה לשאול לגבי בהירות, מה זה אומר ממש? ובנוגע לרזולוציה.
קיבלתי חוות דעת שונות אבל לא בטוח אם לא בגלל קטע משכרי, אז אני שואל פה.
ראיתי למשל טלויזית פלזמה גודל 42" של חברת PILOT לעומת טלויהי אחרת LCD של חברה אחרת בגודל 32" במחיר קרוב לזה של הפיילוט
משהו לא מסתדר לי, אם מישהו יכול לעזור, אני אשמח לכל תשובה ומידע.
תודה רבה רבה מראש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-02-2009, 05:20
צלמית המשתמש של YK69
  YK69 YK69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי turchoice שמתחילה ב "עזרה ברכישת טלוויזיה חדשה"

היום טלויזיה 37' LCD איכותית עולה בסביבות ה 4000 ש"ח.
LCD עדיפה במסכים בגודל של עד 37' ופלזמה עדיפה ב 42' ומעלה.
לגבי מחירים של פלזמה אני לא כל-כך מעודכן אבל נראה לי שפלזמה איכותית של 42' לפחות תעלה 5000 לפחות.

מה שאתה צריך לבדוק זה:
בהירות/BRIGHTNESS- אל תתפשר בפחות מ500 ס"מ\רבוע. משפיע על איכות האור שמסוגלת לבצע הטלויזיה, בהירות המסך.
ניגודיות/CONTRAST-לדעתי היום לא קונים בפחות מ 10000\1. משפיע על ההבדלים בין שחור ללבן. זהו פאקטור חשוב מאוד.
תראה שהטלויזיה היא בתקן HD READY אין צורך ביותר מזה, אלא אם כן אתה מתכנן לקחת טלויזיה גדולה יותר מ 50'.

והכי חשוב תראה את האיכות של הטלויזיה בחנות בערוצים רגילים ולא ערוצי HD שנראים מדהים על הטלויזיה הכי זולה(בסופו של דבר בארץ יש בסך-הכל 4 ערוצים כאלה כרגע וזה לא כל-כך מתפתח לשום מקום לעוד ערוצים וגם עלות הערוצים וממיר HD כרגע יקרים מדי)

נערך לאחרונה ע"י YK69 בתאריך 04-02-2009 בשעה 05:26.
ישן 06-02-2009, 18:54
צלמית המשתמש של YK69
  YK69 YK69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי zobi6 שמתחילה ב "היי"

אז ככה:
כל אתר באינטרנט(וגם המוכרים בחנויות שבאמת מבינים משהו) אומרים את אותו הדבר: FULLHD רק ל42 אינץ' ומעלה וגם בה לא תראו הבדל לבין ה HD READY.
בוא אני ארחיב טיפה:

כיום כל ערוץ HD, ויש רק 4 או 5, משדר ב 1080I שתכלס האיכות שלו לא כל-כך רחוקה מ 720P.
אם תיקנה טלויזיה FULL HD אז תוכניות טלויזיה רגילות ימתחו מכיוון שהן משודרות עד 480P תחשוב שבמסך HD READY התמונה מוכפלת פי שתיים בגודל ובFULLHD התמונה מוכפלת פי 3!!.
ביקורות באינטרנט רשמו שרק בפלזמות של 50 אינץ' ומעלה הם ראו הבדל משמעותי בין HD READY ל HD FULL.
בכל מקרה, חוץ מסרטי BLU RAY שאני מאמין שאין לך (עולה בערך 2500 שח) לא תוכל לראות FULL HD
אה וכמובן אם יש לך PS3 או XBOX360 אבל אומרים שגם שם לא תשחק ביותר מ720P כי המעבד הגראפי של הקונסולה לא מצליח לסחוב כל-כך הרבה מידע(העיקר בשבילם זה להגיד שיש)

ודבר אחרון, הפסיקו ליצר 37 אינץ ומטה שהן FULL HD בגלל כל מה שרשמתי לך כל מה שיש לך זה רק שאריות.
ישן 07-02-2009, 19:54
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי YK69 שמתחילה ב "אז ככה: כל אתר באינטרנט(וגם..."

לא עלה בדעתך שהנ"ל ירצה לראות תוכן באיכות HD, שאתה ממליץ לו על פחות מזה?

ציטוט:
בכל מקרה, חוץ מסרטי BLU RAY שאני מאמין שאין לך (עולה בערך 2500 שח) לא תוכל לראות FULL HD אה וכמובן אם יש לך PS3 או XBOX360 אבל אומרים שגם שם לא תשחק ביותר מ720P כי המעבד הגראפי של הקונסולה לא מצליח לסחוב כל-כך הרבה מידע(העיקר בשבילם זה להגיד שיש)

אני לא יודע איפה אתה חי, אבל כבר למעלה משנתיים שיש כל כותר וידאו חדש להורדה בHD. אני לא נכנס לחוקיות העניין, אבל תכני HD זמינים לכל משתף קבצים בדיוק כמו כל קובץ אחר. וגם לא צריך מחשב חזק בשביל זה. כל מחשב סטנדרטי כיום, עם כרטיס מסך שעלה יותר מ300 ש"ח יכול לנגן תכני HD.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 08-02-2009 בשעה 09:29.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר