לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-02-2009, 22:30
  leon_penko leon_penko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.07
שלום אפרת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EFRATS1 שמתחילה ב "לימוד עיצוב גרפי"

שאלה ממש טובה..

SHEEP אני ממליץ להלעלות עוגן מיוחד לראשי...שבו אנשים יכולו לשאול על מוסדות וכד'
במיוחד עכשיו כאשר מתחילות ההרשמות.

טוב אז ככה
את לא יכולה להשוות את EPS חמכון הטכנולוגי חולון בEPS את לומדת שנתיים מקבלת תעודה של גרפיקאית.. את לומדת שם בעיקר את הפן הטכני כגון תוכנות ILLUSTRATOR , PHOTOSHOP , FLASH יש מאט נגיעה בטיפוגרפיה (שזה נושא מאוד חשוב בעיצוב הגרפי ואני מניח שתשמיעי את המונח הזה עוד הרבה).
בEPS יש אפשרות ללימודי ערב אם את לא רוצה לעזוב את העבודה שלך או לעבוד במקביל.
המכון התכנולוגי חולון (HIT) לומדים לתואר ראשון בן 4 שנים.
התואר מאוד מאוד סזיפי שבסופו בשנה האחרונה את עושה פרייקט גמר.
יש נגיע גם בפן הטכני אבל בעיקר לומדים עיצוב פרופר. (שזה מקצועות כגון עיצוב בסיסי , איור , טיפוגרפיה , וצילום) במכון הטכנולוגי חולון יש גם מסלולים למינהם כגון מסלולי העיצוב לאינטרנט(המסלול האינטרקטיבי) מסלול הפרינט (מסלול העיצוב הגפרי פרופר - לעצב על נייר) , פרסום וכד'.
יהיה לך מאוד קשה לשלב עבודה עם לימודים בתואר בחולון במיוחד בשנתיים הראשונות שיוצא שהמערכת היא כמעט כל יום מהבוקר עד הערב.
מבחינת המוסדות אלה.. חולון הוא יותר מקצועי וEPS זה יותר מוסד שאת לומדת בצורה פחות עמוסה .
ולכן זה החלטה שלך מה את צריכה. וכמה את רוצה להשקיע בתואר הזה.

יש הרבה מאוד מוסדות נוספים כגון EPS שזה מכללת סלע , עמק יזראל בצפון, ספיר וכד'. אני לא משווה מבין המכללות לכל אחת יש את האופי ואת הנקודות שבהן הן טובות ופחות טובות..

מוסדות כגון חולון אפשר בעיקר להשוות מול בצלאל ושנקר (שלדעתי אלה המוסודות היותר טובים ללמוד בהם את התחום אם כבר עושים תואר בן 4 שנים מהסיבה הפשוטה שHIT עולם מכללה טובה מאוד ומתקדמת כל שנה אך עדיין לא מגיע לרמות של שנקר ובצלאל מבחינת תקציבי השקעה ללימוד ומחקר של התקשורת החזותית והעיצוב הגרפי וגם מבחינת המרצים. יש את חולון וויצו.

אני מציע לך פשוט לנסוע למכללות שאת מעוניינת אולי ללמוד בהם ולהכנס לאחד השיעורים...פשוט..
ותראי את העבודות של הסטודנים והכי כדאי שתראי בעצמך מה איך ואיפה והיכן בא לך ללמוד..
זה מה שמיוחד במכללות ובמקומות האלה...שאפשר פשוט לא לחכות ליום הפתוח ולהכנס ולראות איך מתנהל שיעור.

אני מקווה שעזרתי
כל הידע שיש לי פה זה מחברים שלי שלומדים בתפוצות בכל מינה מוסדות וגם אני סטודנט בבצלאל בשנה השלישית ואני אומר את זה בפרספקטיבה אישית.

יום נעים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר