לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2009, 07:50
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
תיק מתחתיות של בקבוקים

כדי לעשות את התיק הזה השתמשתי בבקבוקים 2 ליטר של עין גדי.
דרושים: 64 בקבוקים
צבעים וקישוטים כדי לעטר ולצבוע
צבע תלת מימדי שקוף/שקוף נצנצים (טוליפ או כל חברה אחרת) - המטרה של זה היא להגן בפני שריטות ומים, ומקל על הניקוי במקרה של ליכלוך - מנקים עם מגבון או שוטפים במים.
חצי פקעת צמר

טוב, אז אם תסתכלו בתחתיות של בקבוקי שתייה מפלסטיק תיראו שלחלק מהן יש צורה עגולה שמזכירה עלי כותרת של פרח:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
אז אני נעזרת בקווי הייצור עצמם כדי לחתוך את התחתיות לצורת עיגול, כך שייוותר לי החלק השטוח בלי שוליים:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
בשלב הבא צובעים ומקשטים. אני השתמשתי בצבעי אקריליק.
לאחר שצובעים ומקשטים חשוב לצבוע הכל שוב בעזרת הצבע התלת מימדי השקוף. זה מקנה ברק, אבל בעיקר מגן, כפי שציינתי למעלה.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
עכשיו אני צריכה לעשות חורים. 4 חורים בכל תחתית בזווית של 90 מעלות בין כל חור לחור. אבל במקרה הזה זו קצת מסורבל לסמן, בגלל הקמירות והקעירות של פני התחתית, וכן כאן יש לי חלוקה ל-5 עלי כותרת. אז עשיתי משהו שיעזור לי:
לקחתי נייר ועשיתי פלוס גדול (בעזרת סרגלי ישרי זווית כמובן) וגזרתי הכי קרוב לקווים.
אח"כ שמתי אותו על התחתית וסימנתי בעזרת טוש פרמננט את מיקום החורים.
את החורים עשיתי בעזרת מחורר בעל חור אחד.
עכשיו צריך לחבר. בעזרת חוט הצמר מחברים תחתית לתחתית לצורת אריג. בהתחלה זה קצת מסורבל, אבל ככל שמתקדמים זה נעשה יותר קל ופחות מסורבל.
מחברים 2 "אריגים" של תחתיות - כל אחת 4x6=24
(נותרו לנו 16 תחתיות שישמשו לצדדים ולתחתית התיק).
לגבי החוט: העדיפות שלי היא שהחוט יהיה כפול או מרובע, שיהיה חזק. כמו כן כשרוצים לגזור את הקצוות של הצמר שנשארו אחרי שקשרנו, אני העדפתי להשאיר קצוות של 2 ס"מ, כדי שהקשר לא ייפרם. בתוצאה הסופית לא מבחינים בקצוות האלה כי הם מתכנסים פנימה מעצמם, אבל מי שרוצה קצוות הרבה יותר קצרים אחרי שהוא קשר, שיוודא שהקשר חזק ויאבטח אותו נגד פרימה - למשל לצפות אותו בטוליפ - דבר שיוצר קשיות. החוליות החלשות בתיק הזה אינן הפלסטיקים. הם לא ייקרעו ויקרסו אלא תחת עומס גדול מאוד. החוטים עצמם הם החולייה החלשה ולכן צריך לדאוג להם יותר.
אלו 2 דפנות:
החיבורים יותר מקרוב:
אח"כ נותר לחבר את התחתיות שמיועדות לצדדים של התיק ולתחתיתו. במקרה שלי את ב"פרחים" צבעתי רק את הקווים המחלקים לעלי כותרת ואת השאר השארתי שקוף, כך שבתמונה אפשר להבחין מי הדופן ומי הצדדים.
מחברים את כולם לדופן אחת, ואח"כ מחברים את הדופן השנייה של התיק אל ה"פרחים" שאמורים להוות את תחתית התיק.
אח"כ מחברים את הדופן השנייה לצדדים (אצלי זו הדופן הוורודה שצריך לחבר אותה ל"פרחים" השקופים) כך שזה יקבל צורה של קופסה-תיק מלבנית.

נשאר לעשות ידיות:
בכל דופן של התיק יש בחלק הצר והפתוח 4 "פרחים". את הידית משחילים בחורים של השניים האמצעיים. אני עשיתי ידית שעשוייה מ-6 חוטי צמר כל אחד וקשרתי. אני בטוחה שיש צורות יותר יפות לעשות ידית לתיק הזה, אבל זה מה שנוח לי:
וסיימנו!
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר