לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-02-2009, 14:01
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
הירשזון:"... ישבתי בבית והתביישתי להוציא את האף מהבית."

ל"מסדר השתקנים" של בוז'י אפשר להוסיף מסדר חדש - "מסדר הביישנים" של הירשזון, מה שהבישן כביכול שוכח לספר שהוא דבק בכסאו בכנסת (עד היום!) והסתגרותו המבויישת בביתו לא מנעה את התייצבותו לדיונים והצבעות בכנסת (אלא אם כמו שחשין ב"עליון", גם הירשזון רואה בכנסת את ביתו...).

"... הירשזון לבד במערכה: שיקרתי מתוך חרדה

שר האוצר לשעבר חזר להעיד במשפטו, שהופסק בשל הצנתור שעבר. "לא אמרתי אמת בחקירה", הודה. לאחר שאמר כי לא חי ברווחה כלכלית, עימת אותו התובע עם חשבונות אשראי עצומים, והוא ענה: "לא אמרתי שהייתי עני". הירשזון הוא היחיד שטרם חתם על הסדר טיעון ... " YNET

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

נערך לאחרונה ע"י ichpatli בתאריך 11-02-2009 בשעה 14:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2009, 10:11
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
"חילוני" זה מונח קצת גמיש בשנים האחרונות...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מדובר באנסטסיה מיכאלי, ח"כית חדשה מישראל ביתנו ומגישה לשעבר בערוץ 9"

ולא פעם אין לי שום מושג איך לכל הרוחות אתאיסט כמוני (=לא מאמין בקיומה של אלוהות אבל במקרה הפרטי שלי רואה חשיבות רבה מאוד בקיום המסגרות החברתיות שהן תוצר של אמונה דתית) יכול (להיות מוגדר תחת אותה הגדרה עם כל מיני שונאי דתיים, שמגדירים עצמם חילוניים, אבל יש בהם אמונה (יש לי מין זכרון עמום ששולה אלוני כזאת, אבל אולי אני טועה. בכל מקרה יש הרבה כאלה

בכל מקרה, אם לדייק, ורק על סמך התרשמות שיטחית שלי ממראה עיניים ומשמע אוזני שלי (וללא רכילות, שממילא אני לא מכיר...) ילדיה הולכים לגן ילדים ממלכתי דתי (חלקם אף הועברו באמצע שנת לימודים מגן ממלכתי לגם ממלכתי דתי: במקרה מדובר על שני גנים צמודים), אבל לביה"ס יסודי חילוני (שאני למדתי בו....) הבנים חובשים מין כיפה בוכרית צבעונית סטייל חוזרים בתשובה לייט (או חוזרים בשאלה לייט...) אבל הבנות לובשות "תלבושת רגילה". היא מדברת עם הילדים רק עברית (ואפילו קולחת ותקינה, בטח יותר משלי...) , לא קונה מצרכים במינימרקט הלא כשר שיש בשכונה (לא יודע אם בגלל אי הכשרות, אבל עובדה שלא) אלא במינימרקט "רגיל" שקרוב באותה מידה, מטפלת בילדיה ללא עצלנות (אני לא יכול להעיד על הצד הריגשי, אלא רק על עניין השקעת הזמן והמאמץ) למרות שללא ספק יש למשפחה את האמצעים לתת לצבא של אופרים לטפל בהם 24 שעות ביממה (ויש, אבל עושה רושם שהגברת משתדלת לעשות כמה שאפשר בעצמה) ואלה ילדים מאוד מחונכים, שגם עוזרים אחד לשני בהתאם לגיל.
אגב: מקרוב היא אשה די מרשימה, אבל לא כמו בתמונות...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר