לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2009, 10:28
  משתמש זכר דיאמטר דיאמטר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.08
באיחוד הלאומי חושבים שכהנא צדק

חבר הכנסת המיועד הרב ד"ר מיכאל בן ארי (האיחוד הלאומי) אמר הבוקר בראיון לגלי צה"ל כי לא יתנגד להתמנות לשר לביטחון פנים. "מישהו צריך לעשות סדר בכמה עניינים ולא הייתי מתנגד להיכנס לנעליים האלה", אמר בן ארי, אך הבהיר כי הוא מודע לסיכוייו הנמוכים, בשל מיקומו כמספר ארבע ברשימת
האיחוד הלאומי
בן ארי, שהוצב לפני הבחירות ברשימת התנועה כנציג מפלגת ארץ ישראל שלנו, התייחס בדבריו גם ליחסיו הקרובים עם הרב מאיר כהנא. "לא התביישתי בכך שהייתי תלמיד של הרב אפילו לרגע, אבל אני אוהב את כל העיתונאים שבוחרים להתעסק דווקא בזה. הרב עשה כברת דרך ארוכה ואני חושב שהציבור בישראל נתן בבחירות האלה תשובה חד משמעית לאן פניו נוטות. הגיע הזמן להתייחס לזה בכבוד", אמר בן ארי והוסיף כי רוב העם בישראל מבין כעת שכהנא צדק. "לצערי, אני לא יכול להפריע לדבריה של זהבה גלאון בכנסת, בגלל שהעם בחר להשאיר מהשמאל שמורת טבע".

http://news.walla.co.il/?w=//1434619

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-02-2009, 14:16
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "אתה מצפה להרבה חסד מהתשקורת..."

אני כבר לא מצפה לכלום מהבִּיצה הסרוחה הזו ששולטת במיקרופון הציבורי ומשמיעה רק את הדיעות שלה.
מה שאני כן מצפה זה שינתנו זכיונות לערוצי טלוויזיה ימניים, ולמהדורת חדשות ימנית שתתן אלטרנטיבה הוגנת,
כמו שעושה פוקס ניוז בארה"ב כקונטרסט למהדורות החדשות הליברליות של CNN ו NBC,
אבל אני יודע שזה לא יקרה, כמו שמעולם לא ניתנו לערוץ 7 הרשיונות להפוך לתחנה חוקית,
מדובר באחיזת חנק של מיעוט חצוף, שמנסה לחנך רוב ימני בעם, מה לחשוב ואיך לנהוג,
באמצעות החדשות, העיתונים והרדיו שבשליטתו - וברור וידוע לכולם, שביום שבו תקום לימין תחנה משלו,
הרייטינג של מהדורות ערוץ 1,10 ו 2 יצנחו באופן דרמטי - ברגע שיהיה סיקור הגון, הוגן ומאוזן

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 12-02-2009 בשעה 14:20.
ישן 13-02-2009, 17:47
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "הססמא הזו היא התרסה כנגד מי שאומר שהוא גזען"

איך 2 מילים תמימות כאלה הן התרסה? "כהנא צדק" זה כמו להגיד "יוסי צדק",
רק כנראה שזה מגיע ל"כהנא" החוקים לגביו משתנים. האמת שהוא לא היה גזען, הוא היה פרגמטיסט,
האמת היותר כואבת זה, שאנשי מפ"י היו הגזענים האמיתיים - הן לערבים והן למזרחיים, אבל אותם לא גינו ולא פסלו,
לא על השימוש ב DDT, לא על היחס המפלה, ולא על האימרות המעליבות (פרס על מפגינים שהניפו ידיים: "יפה לכם... תנועות מזרחיות מגונות")

כהנא לא נפסל בגלל דעותיו הפוליטיות, את כהנא ניסו לגייס לליכוד ו"למסד" אותו, הבעיה עם הכהנא הזה
זה שהוא לא היה מוכן לכופף עקרונות, ולא היה מוכן להתמסר לשחיתות שהכתיבה המערכת של "המושכים בחוטים"
לכן הוא סומן מאותו רגע, כמישהו שצריך לעשות לו חיסול פוליטי, השחרת אופי - וכך הגיעו ההחרמות במליאה, הכתבות הלועגות, ולבסוף פסילת בג"צ.

כל המדינה הזו, היא תאטרון בובות - בעלי הכח רוחצים אלה את ידיהם של אלה,
וכשנכנס למערכת גורם זר, שמונע מאידאולוגיה ולא מטובות אישיות, הוא מהווה סכנה למערכת, והופך למטרה.

זהו סיפורו של הרב מאיר כהנא מא' ועד ת', למי שבאמת מעוניין באמת...
ישן 12-02-2009, 13:52
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "כהנא צדק זו ססמה מטומטמת. אי אפשר להתייחס אליה."

כהנא צדק בכך שהוא ראה את מה שקורה כאן בארץ מאותם ערביי ארץ ישראל כביכול,הוא ראה מה תעשה נסיגה ישראלית משטחי אבות,הוא מוכיח את אנשי השמאל כאנטי ישראלים ציונים ועוד פנינים.

הרב מאיר כהנא מוכיח את המתיוונים בכנסת

...חברי השמאל, המומרים להכעיס, רומסי קודשי ישראל, אתם האיש. אתם ומרעיכם משנאי ה', שנשאו ראש נגדו. "כי נועצו לב יחדיו עליך ברית יכרותו". אתם ואבותיכם האידאולוגים, שקוממתם נגד קדוש ישראל וקדושיו, אתם שזממתם להקים ציונות חילונית, המשוחררת מעול מלכות שמים- "ננתקה את מוסרותימו ונשליכה ממנו עבותימו". כסילים. בו ביום שניתקתם את מוסרותימו, את עול המצוות ומלכות ה', בו ביום גזרתם גזר-דין מוות על הציונות.

ישן 14-02-2009, 07:57
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
באיחוד הלאומי יש ח"כ אחד שחושב שכהנא צדק, ושלושה שצדקו, בלי עזרת כהנא...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דיאמטר שמתחילה ב "באיחוד הלאומי חושבים שכהנא צדק"

אריה אלדד, אורי אריאל וכצל'ה לא צריכים להתלות בכהנא בכדי להגיד "צדקנו", וכך גם בני בגין, עוזי
לנדאו, אורי אורבך, אפי איתם, גדעון סער, גלעד ארדן, רובי ריבלין, משה כחלון ועוד ועוד רבים וטובים
במחנה הלאומי.
הוא לא הקדים אף אחד בתחזיותיו לגבי תוצאות הנסיגות. יובל נאמן, רפול וגאולה כהן כיהנו בכנסת
במקביל אליו, ואמרו בדיוק אותם דברים - רק בלי הלהט המכוער של "אנחנו עם טהור ואיכותי יותר".

אין לי התנגדותו לנוכחותו של בן ארי בכנסת, כל זמן שחיים אורון יושב בה (אורון חבר של פושע מורשע
גרוע לפחות כמו כל המחבלים היהודיים שבן ארי וחבריו קוראיו לשחרר) וכל זמן שיושבים בה נציגי מפלגות
תומכות חמא"ס וחזבאללה, אבל אין מה להתפעל מיכולתם לראות רחוק. רוב מוחץ של הימין ראה את
אותם דברים, תוך שהוא נמנע מהרטוריקה האנטי דמוקרטית והגזענית שאפיינה את כהנא ותומכיו.
ישן 14-02-2009, 11:39
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "באיחוד הלאומי יש ח"כ אחד שחושב שכהנא צדק, ושלושה שצדקו, בלי עזרת כהנא..."

זה קצת מוגזם לייחס לכהנא את זכות היוצרים על: "אתה בחרתנו מכל העמים". מושגי "העם הנבחר" ו"אור לגויים", מושרשים היטב במקורותינו (בכתב ובע"פ) וייחוס גזענות למצטט, היא במידה רבה (כמו בהרבה נושאים אחרים) בעיני המתבונן תוך מידת ההדגשה והשימוש במובאות אלו (ע"י אומרן וע"י המתייחס לאומרן),לצד שימוש במובאות שמדגישות היבטים ליברליים והומניסטיים כלליים, שמצויים לא פחות במקורותינו והוטמעו (עד ללא הכר...) בתרבות הנוצרית מערבית...

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

ישן 14-02-2009, 12:56
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני יהודי לאומי (לא דתי) וככזה אני לא מקבל אוטומטית כל דבר שמופיע במקורות"

אני מודה בבורותי, שאיני בקיא בתורתו ובכוונותיו של כהנא ובהחלט יתכן שהיכרות כזו היתה גורמת לי לסלוד מהשקפותיו.
יחד עם זאת אני מודע מאד לחוסר האיזון ומידת שטיפת המוח שאנו חשופים אליה מזה שנים ע"י התקשורת (ששעור הציונים האמיתיים בה הוא זן הולך ונעלם) ומערכות הצדק והמשפט. זו מערכת שהרשיעה וכלאה נערה על אישום שלא מנעה את רצח רבין(!!), בעוד שפרובקטור סוכן שב"כ שהיה חשוף למידע על הרוצח הרבה יותר מאותה נערה, יצא זכאי במשפטו... זו גם תקשורת שלא היססה להאשים את כל מחנה הימין ברצח רבין!!
אלו מערכות שמרוממות ומדברות בשבח שלומיסט בכיר כאורון ולא מוצאות כל פסול בהתחברותו הפסולה עם הרוצח המורשע ברגותי, במאמץ לייצר בכוח "פרטנר" להמשכתו המלאכותית של "תהליך שלום" הזוי שגרם לאלפי קורבנות מצידנו.
זו תקשורת שהצליח לשטוף מוחם של המונים שנתניהו הוא בלתי אמין ואילו מפלגת כלום שמככבים בה עבריינים ראויה לאמון ולשלטון!

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

נערך לאחרונה ע"י ichpatli בתאריך 14-02-2009 בשעה 12:58.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:08

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר