לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2009, 14:01
  trademark trademark אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.08
זקוק לעזרה בנוגע לגיוס לחיל מודיעין ואטימות של לשכת גיוס

שלום לכולם,
רציתי לספר לכם על המקרה שלי ולשאול מה ניתן לעשות:
מ2007 עשיתי מיוניים לפרוייקט גאמא של חייל המודיעין,
מילאתי טופס באינטרנט,אח"כ קיבלתי זימון למבחנים ראשוניים שגם אותם עברתי,אחרי המבחנים הראשוניים זומנתי ל3 ראיונות שמתכום עברתי 2 כי הראיון השלישי לא כלל תפקיד מעניין במיוחד
אח"כ זומנתי גם למבחנים ב"אגף למדעי ההתנהגות" שבגדול בדקו אם אני לא נוטה להתאבד או משהו כזה וגם אותם עברתי.
אח"כ זומנתי לתחקיר בטחוני דיי מייגע,שגם אותו לפי מה שהבנתי עברתי.
בין לבין התקשרו אלי מהחייל ואמרו לי שאם אני רוצה להמשיך במיונים אני צריך לוותר על עתודה(למרות שבמבחנים הראשוניים נאמר לנו שאפשר להתמיין במקביל גם לגאמא וגם לעתודה) וגם לוותר על כיתה י"ג שאליה נרשמתי,ואכן חתמתי ויתור.
ובסוף זומנתי לכנס חתימה על קבע,שבמהלכו נאמר לנו שעברנו את כל הראיונות והם מחכים לתוצאות סופיות של כמה דברים ושנקבל חודש לפני התאריך גיוס שלנו מכתב סופי אם התקבלנו או לא.
בסופו של דבר שבוע וחצי לפני הגיוס שלי,אני מקבל מכתב שבגלל שנמצאו מועמדים מתאימים יותר מוסרת מועמדותי מהפרוייקט.
ועל הדרך גם דחו לי את הגיוס ב5 חודשים.
אחרי שיחות וברורים איתם,שוכב לי פה מכתב שלא התקבלתי בגלל ש"נכון לנקודת הזמן שבו נסגרה רשימת המועמדים לקורס לא נסתיימו כלל ההליכים לגביך ולכן הוסרה מועמדותך"
או במילים יותר פשוטות-מישהו התעצל ולא העביר איזה טופס מפגר לגביך ובגלל זה לא קיבלנו אותך.
עוד אפשרות זה שהתקבלו יותר מועמדים ממה שהם היו צריכים ובגלל שלי יש פרופיל 72 הועפתי.

בסופו של דבר,אחרי שעברתי את כל הראיונות והמבחנים,וויתרתי על עתודה,"הוסרה מועמדותי"
וכרגע אני מיועד להתגייס לפיקוד הערוף->לוחם הצלה וחילוץ.
ולא,אני לא ממש רוצה להתגייס לשם בגלל שלדעתי אני אהיה הרבה יותר מועיל בתפקיד שכולל יותר חשיבה ושכל מאשר בהצלה וחילוץ עם הכושר המרהיב שלי והפרופיל 72 שלי.
ניסתי לבקש מלשכת גיוס דחיית גיוס נוספת כבר ולהתגייס עם מחזור גיוס הבא וללכת לעתודה או מיונים לתפקיד אחר,נאמר לי שאין שום אפשרות.
חייל המודעין מצידו אומר שאני לא יכול לחזור למיונים עם מחזור הבא עד שלא תהיה לי דחיית גיוס ואני גם לא ממש רוצה,ומעבר לזה הם לא יכולים לעזור לי בכלום.

מה אפשר לעשות כדי להגיע לתפקיד שדורש טיפה יותר שכל חוץ מלהוריד פרופיל(שכמו שאני מקווה הבנתם עד עכשיו אני לא הכי רוצה לעשות) או להשתמט(עוד יותר לא רוצה).

תודה לכל מי שקרא את המגילה,ואודה לעצות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר