לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2005, 09:52
  אזרח ותיק אזרח ותיק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.02
האוצר, טימטום בנוסף לרוע

האוצר בניהול שקרניהו ידוע באטימות וברוע שלו כלפי חולים וחלשים אבל לאחרונה התברר לי כי בנוסף לרוע יש גם טימטום.
לצערי התגלה אצלי סרטן, למזלי בזמן דבר הנותן סיכויי החלמה, כעת עלי לעבור 35 טיפולי הקרנה, זה טיפול קצר כל יום וקיימת אפשרות לבוא מהבית לבית החולים וכעבור שעתיים לחזור הביתה.
אין לצערי אפשרות סבירה להגיע מביתי לבית החולים, שלושה אוטובוסים והליכות ארוכות, לכן לפי החוק אני זכאי לאישפוז, מדובר על אישפוז של 44 ימים בעלות של 1860 ש"ח ליום ובעלות כוללת של 81840 ש"ח שמונים ואחד אלף שמונה מאות וארבעים ש"ח.
הצעתי להסיע אותי במונית בעלות של 230 ש"ח הלוך ושוב שהעלות הכוללת תהיה רק 8050 ש"ח ונענתי כי עלי לממן זאת ואז יחזירו לי מחצית הסכום דבר שאינני יכול לממן.
חשוב מאוד, לו היה לי רכב והייתי מגיע איתו הייתי מקבל החזר מלא בסך 240 ש"ח לכל נסיעה.
מחוסר ברירה אני מתאשפז מחר, מצידי זה מאד נוח ואחסוך המון הוצאות אבל זה לא עונה על הטימטום וביזבוז הכסף על אישפוז מיותר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-03-2005, 11:01
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
אזרח ותיק,אין לך משפחה וחברים?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אזרח ותיק שמתחילה ב "האוצר, טימטום בנוסף לרוע"

גם אם היה לך רכב,זה לא נראה לי הגיוני שתוכל לנהוג אחרי טיפולי הקרנות קשים.
הדבר הכי הגיוני שאתה יכול לעשות זה לארגן את המשפחה והחברים שלך. חבר טוב,בן ,אח או נכד בוודאי יסכים לוותר על כמה ימי עבודה בשביל להסיע אותך הלוך-חזור. מכיוון שמדובר במספר רב של טיפולים,תצטרך לארגן תורנות.

עוד אופציה נחמדה שאולי יכולה להיות ריאלית : לשכור דירה קטנה במרחק הליכה לבית החולים למשך חודש-חודשיים,אם יש אפשרות כזאת. אולי לבית החולים יש חדרים להשכרה שלא במסגרת האישפוז,אני יודעת שבתי החולים שוכרים חדרים לסגל הרפואי הזוטר.

האם בררת את האפשרות לקבל את ההקרנות בבית חולים שיותר נגיש לבית שלך?

והכי חשוב :

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.toons.artie.com/alphabet/words/20001121/arg-get-well-soon-bluebg-url.gif]

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 28-03-2005 בשעה 11:25.
ישן 28-03-2005, 18:41
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
קצת מוזר בעיני מה שאתה אומר
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי אזרח ותיק שמתחילה ב "יש לי מעט משפחה והרבה חברים"

אתה טוען שאתה לא מוכן להיעזר בחברים ובמשפחה שלך רק בגלל שאתה עומד על העקרונות?
אז אתה מעדיף להתאשפז בבית החולים לתקופה ארוכה ולהסתכן בזיהום? מי מבטיח לך שישכנו אותך בחדרים הטובים של המחלקה האונקולוגית ולא במסדרון של המחלקה הפנימית הגרועה ביותר? וכל זה בגלל שאתה מאמין שהמדינה צריכה לתת לך את הכסף!

אם אתה חושש שהחברים שלך יחשבו אותך פרזיט ונצלן,אז אתה טועה בגדול. חבר אמיתי מוכן לעזור עם כל הלב,ולעזזאל העבודה! אתה יודע כמה ימי עבודה אבא שלי הפסיד רק בשביל לקחת את סבא שלי לטיפול שיניים פשוט?

תאמין לי שאם היה לי רכב הייתי מתנדבת להסיע אותך פעם או פעמיים (אם אתה באיזור המרכז),ואני בטוחה שגם חברי פורום אחרים לא היו מהססים.

העיקר שתהיה לי בריא ומהר!

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 28-03-2005 בשעה 18:47.
ישן 28-03-2005, 19:57
  סולידי,ספונטני,רגיש סולידי,ספונטני,רגיש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
ראשית, החלמה מהירה והמון בריאות.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אזרח ותיק שמתחילה ב "האוצר, טימטום בנוסף לרוע"

אדוני היקר, אתה עוד לא פגשת בשיא הטמטום. אבל, עם הטיפולים אתה תכיר יותר ויותר. בסוף תצחק.
אני מניחה שהסבירו לך, שההקרנות אמנם זה טיפול יומי קצר ומהיר, אבל מתיש ומוציא לך את כל האנרגיה מהגוף. לכן, לפעמים עדיף באמת להישאר במחלקה הנוחה.
מקווה שהסימון עבר בקלות יחסית, ושמחה,בתקווה שהבנתי נכונה, שתזדקק רק להקרנות ותו לא. זה סימן מצויין.

אם אתה מתגורר באזור המרכז, תיצור איתי קשר בפרטי, כי אני בטוחה, שיש לי פתרון לכך. אם אתה גר באזור אחר, אני מבטיחה להשתדל למצוא עבורך פתרון.

ובנוסף קיימים אירגונים, אשר מסיעים חולים ללא תשלום.

אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי בכל שאלה או בקשה, יש לנו מאגר ידע נרחב וכמה מומחים מלווים.

ותזכור - אפשר לנצח!
שמור על מצב רוח טוב.

איתך.

תודה ל AVIV-Y על החתימה ושדרוגה.

נערך לאחרונה ע"י סולידי,ספונטני,רגיש בתאריך 28-03-2005 בשעה 20:21.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:51

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר