לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פרסום האשכולות בפורום זה יעשה רק לאחר אישרור המנהלים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > הצעות לפורומים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2009, 08:05
  Eli0607 Eli0607 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
חיזוק לטענה שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eli0607 שמתחילה ב "הצעה לפורום: עבודה בחו"ל"

הנה הפורום הכמעט יחיד בנושא שבאמת פעיל: http://www.maka.co.il/forumH.asp
ניתן לראות שהפורום זוכה להתעניינות גבוהה מדי יום והבעייה המרכזית שלו זה שאין שם פיקוח על תוכן הדברים הנאמרים מה שיוצר מצב שכל אחד יכול להגיב איך שהוא רוצה ולהחשב לממומחה בעניין ( האיסור היחיד שם זה שאסור לפרסם חברות ) וזה מבריח משם מהר מאוד אנשים... לדעתי פורום כזה עם מנהלים נכונים ועם כמה "מומחים" בנושאים הקשורים יכול מאוד להצליח שהריי כל חודש יש מאות ישראלים שנוסעים לחו"ל לעבוד והרבה יותר שמתלבטים לגבי זה...

על הפורום:
שם הפורום: עבודה בחו"ל
נושא הפורום: כל העבודות בחו"ל שיש לישראלים + איך להגיע לעבודות אלה ואיך לבחור מה הכי מתאים וכו...
כישורים בתחום: אני נוסע מאוד בקרוב לעבוד בחו"ל ויש לי הרבה חברים שחזרו משם , אני לא בהכרח מציע את עצמי כמנהל, פשוט אני חושב שחייבים פורום כזה באינטרנט, אבל כמובן אשמח לקבל עליי את התפקיד או לחילופין למצוא אנשים יותר מתאימים ממני לזה אם אני לא יתאים.
כישורי ניהול: אולי יש כישורים אבל עוד לא יצא לי להשתמש בהם .

נערך לאחרונה ע"י Eli0607 בתאריך 17-02-2009 בשעה 08:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-02-2009, 11:50

תגובה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "מה בדיוק תהיה מהות הפורום?..."

המהות של הפורום צריכה להיות עזרה/הכוונה/דיון/יעוץ לאנשים שמעוניינים לנסוע לחו"ל לעבוד. יש הרבה מאוד תחומים שצעירים ישראלים עובדים בהם בחו"ל ( כמו עגלות של מוצרי ים המלח או מוצרים אחרים, פריצת מנעולים ( לוקסמיט ) , מכירת תמונות, דייג, מובינג, ניקוי שטיחים וכו וכו... )
כיום רוב האנשים שמתשתחררים מהצבא יש להם את הדילמה האם לעבוד בחו"ל או להשאר בארץ ולרוב אנשים בגלל חוסר מידע אמין בוחרים להשאר בארץ ( לא שזה כזה רע.. ), חיילים משוחררים יכולים להעיד על כמות החברות שמנסות לגייס חיילים משוחררים בכנס משתחררים וכל חברה מציעה הצעות מאוד מפתות ומכפישה את שאר החברות המתחרות וממש הפתיע אותי שאין פורומים מסודרים לגבי הנושא הזה בהתחשב בהיקף אוכלוסיית הצעירים שנוסעים.

אם בודקים טוב את הפורום שהבאתי את הקישור שלו אפשר לראות שכל שבוע מגיבים ושואלים שאלות הרבה גולשים שכולם חדשים, מה שאומר שהפורום כן מושך אליו גולשים אבל הם לא נשארים בגלל הצורה שהדברים מתנהלים שם ובכלל כל המערכת של הפורום ההוא לא טובה משום שכל אחד יכול להזדהות בכל הודעה כמישהו אחר וזה יוצר הרבה בעיות אמינות למשל מישהו כותב תגובה ואז מגיב לעצמו על התגובה כגולש אחר וככה מחזק את מה שהוא אמר, מה גם שבגלל שאין גולשים שמוגדרים ע"י הפורום כ"יודעי דבר" אז אי אפשר לדעת למי להאמין ומי מנסה לגייס כוח אדם וסתם מנסה לפתות אנשים וכל זה מבריח גולשים מהפורום כמו שאפשר לשים לב בקלות בריפרוף בהסטוריית התגובות של הפורום ( גם אותי זה הצליח להבריח.. )

אם לא הבהרתי מספיק או שלא עניתי לגמרי על השאלה שלך אודה לך אם תחדד אותה.

נערך לאחרונה ע"י Eli0607 בתאריך 17-02-2009 בשעה 11:52.
ישן 17-02-2009, 15:25

תגובה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "זה שיש לוח מודעות, לא אומר..."

לא הבנתי מה הכוונה "לוח מודעות", זה לא יהיה בכלל פורום של פרסום חברות או משהו דומה אפילו...
תן מבט בפורום שהבאתי את הקישור שלו בהודעה הראשונה, זה בגדול מאוד רוח הדברים, ובנוסף גם אולי יכנסו תחומים נוספים כמו הדרכה במחנות קיץ ואולי עבודות ה"בטחון" שציינתי בהודעה הקודמת, זה יתן הרבה מאוד"בשר" לפורום...

לגבי למה לא פשוט לדבר על הנושאים האלה בפורום תרמילאים, שמע, אפשר גם לדבר על כל הנושאים של פרש בפורום אחד, לפי איך שאני מבין את זה ( ואולי אני לא מבין נכון .. ) אז המטרה לחלוקה להרבה נושאים זה לא כדי למנוע עומס בפורום אחד אלא כדי למקד גולשים. אני לא חושב ששאלות נגיד על: תנאי השכר לדוגמא בפריצת מנעולים או שאלות על תנאי מגורים בחברות העגלות השונות או על סוגי המוצרים השונים שאפשר למכור או על השגת אישורי עבודה בארצות שונות או שאלות בנושא מכירת תמונות באירופה או שאלות על היחס בחברות השונות לשומרי שבת נניח יתקבלו בעין יפה בפורום תרמילאים, כי זה פשוט לא קשור, וזה גם חלק מהעניין למה אני לא לגמרי בטוח שעדיף לעשות פורום כזה כתת פורום של תרמילאים..
נניח גם שמכל הדיון הזה נגיע למסקנה שאת כל השאלות בנושא עבודה בחול ניתן לשאול בפורום תרמילאים, אז מה? זה לא באמת יביא גולשים לפורום הזה לדבר על הנושאים האלה כמו שזה לא קרה עד עכשיו... והמצב פשוט ישאר כמו שהוא...

אני שוב חוזר שלדעתי מדובר בנושא מאוד רחב ומבוקש וזה לא נכון לסווג את הדיונים בנושא כ "לוח מודעות" כמו שציינת יש הרבה הרבה מה לשאול להתייעץ ולדון עליו.... במיוחד כשאין באמת שום מקום באינטרנט שנותן מענה רציני לכל השאלות שיש לאנשים בנושא.

נערך לאחרונה ע"י Eli0607 בתאריך 17-02-2009 בשעה 15:47.
ישן 17-02-2009, 18:33

.
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "לסיכומו של העניין-הכוונה לפורום "ישראלים בחו"ל"?"

אממם לפי דעתי "עבודה בחו"ל" יותר מתאים מכמה סיבות: הפורום שאני מתכוון אליו אמור ברובו ככולו לדבר על עבודה בחו"ל וזהו, לא לכלול יותר מזה.
סיבה נוספת זה שפורום בשם " ישראלים בחו"ל " לא ימשוך אנשים לדבר על הנושאים שאני התכוונתי אליהם, לצורך העניין זה לא היה מושך אותי, ולמה? כי זה פשוט לא ממוקד ולא ברור לי ששם אני אקבל מענה לשאלותי... זה חוזר שוב לויכוח שהיה פה לגבי למה פשוט לא לנהל דיונים בנושא בפורום תרמילאים.

למה יש לך הסתייגויות מהשם "עבודה בחו"ל"? זה שם שמקיף בדיוק את כל הנושאים שבינתיים עלו פה וקולע בול. אם לדייק אפילו יותר אז אפשר להגיד " עבודה זמנית בחו"ל" אבל זה לדעתי פחות טוב.

חוץ מזה השם הזה דיי מצליח למשוך אליו קהל לא קטן בפורום שנתתי אליו קישור בהודעה הראשונה למרות היותו מאוד לא איכותי ולא אמין..

נערך לאחרונה ע"י Eli0607 בתאריך 17-02-2009 בשעה 18:46.
ישן 17-02-2009, 21:46

שמע זה פשוט לא נכון
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "כי עבודה בחו"ל זה מצומצם מדי..."

מאוד קשה לי להתווכך עם מה שאמרת כי אתה כנראה לא מכיר את התחום ואין לי תכלס איך להוכיח לך שזה לא נכון. הדרך היחידה זה שתקח חצי דקה ותסתכל על הפורום שהבאתי כדוגמא, זה פורום נורא גרוע שאין שם אנשים קבועים שמדברים שם יותר מכמה ימים ובכל זאת יש עשרות גולשים שמדברים יום יום ועשרות נושאים שעולים יום יום למרות שכל מי שמתכתב שם מכיר בחוסר האמינות של הפורום, תחשוב מה היה קורה אם זה היה פורום מסודר...
אני לא יודע עד כמה אתה מכיר אנשים שטסו לעבוד בחו"ל ואני לא יודע מה הגיל שלך, אני יכול להיגד לך שפשוט כל המשתחררים מהצבא כיום שמעו על עבודה בחו"ל והרבה מאוד מתלבטים לגבי זה, והרבה גם בסוף טסים. אני אומר את זה נטו על סמך האנשים ששירתו איתי והחברים שלי מהבית..
אני אישית באמת מכיר עשרות אנשים שטסו לעבוד בחו"ל במגוון עבודות לאחר הצבא וללא ספק רוב האנשים שאני מכיר בגיל שלי התלבטו לגבי הנושא. ועכשיו שגם אני מתכונן לטוס גיליתי באמת לתדהמתי הרבה שאין פורום מסודר בעניין הזה ותאמין לי יש כל כך הרבה שאלות למי שטס ובכלל יש את הרצון להתייעץ ולקבל עידוד להחלטה שעשית, כי בסה"כ כל מי שטס הוא טס לפרק זמן של הרבה חודשים ואפילו שנים ולאנשים כאלה נורא חשוב לדבר על ההחלטה שלהם עם אנשים אחרים, זה הסיבה לזה שהפורום הזה שאני תמיד מביא אותו כדוגמא כל כך פעיל למרות רמתו.

זה המקסימום שאני יכול לעשות לשכנע אותך שזה לא נושא צר בכלל אלא להפך נושא מאוד מאוד גדול, יש מספר לא קטן של אתרים שלמים שמוגדשים אך ורק לנושא הזה, אתרים די גדולים.

אני יגיד לך את האמת, לפני ששלחתי את האשכול הזה לגבי הרעיון של הפורום בדקתי כל כך הרבה פעמים שבאמת אין פורום כזה בפרש, זה כל כך הפתיע אותי שאין, והייתי בטוח שברגע שאני יציע את הרעיון כולם יגידו, וואלה איך לא חשבנו על פורום כזה, אבל כמו שהתברר לי לא כולם מכירים את הנושא הזה ובמקרה כזה באמת שקשה לי לתת טיעונים משכנעים בעד...

נערך לאחרונה ע"י Eli0607 בתאריך 17-02-2009 בשעה 21:50.
ישן 18-02-2009, 08:05

תגובה
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "הוא צודק אבל, למה לצמצם את זה..."

תנסה לחשוב באמת איזה עוד תחומים נכנסים בקטגוריה של ישראלים בחו"ל ולא נכנסים בקטגוריה של מטיילים ותרמילאים? לא הרבה, אתה ציינת את נושא השכרת הדירה, אוקי מסכים, כתבת מקומות בילוי של ישראלים, אפשר להתווכך על זה כי זה יכול להתאים יפה מאוד למטיילים ותרמילאים. אני באמת מנסה לחשוב על עוד תחומים שיתאימו יותר ל"ישראלים בחו"ל" ולא לתרמילאים ושלא נכנסים בהגדרה "עבודה בחו"ל", כמעט ואין... וגם אם יש תחום או שניים שלא עליתי עליו קשה לי להאמין שזה תחומים שיעלו, ורק בגלל זה לשנות את השם ולהסתכן כביכול בזה שהפורום לא יצליח ולא ימשוך אליו את הקהל הרצוי נראה לי מיותר ויביא יותר נזק מתועלת...
מה גם שאם השם יהיה ישראלים בחו"ל זה כנראה יוריד משמעותית מהנפח של פורום תרמילאים שכמו שהבנתי הוא גם ככה לא מוצף בגולשים..
ישן 18-02-2009, 18:18

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "בדיוק ההיפך, זה יהיה מושלם..."

כן יש מצב שאתה וכולם פה צודקים... ירדה לי עכשיו ה"רוח קרב" שהיתה לי נגד ההצעות שלכם, אולי באמת אפשר לעשות פורום של ישראלים בחו"ל שיקיף יותר מאשר רק את תחום ההעבודות כמו שהתכוונתי בתחילה. פשוט אני בקו מחשבה שלי חשבתי איך למשוך רק את אלה שרוצים לדבר על עבודות ואני עדיין חושב שאם רוצים למשוך רק אותם אז השם האידיאלי זה באמת "עבודה בחו"ל" אבל אם תכלס חושבים מעבר לזה אולי באמת עדיף שם כוללני יותר שגם אחרים ובעצם כל אחד שיש לו איזושהי שאלה לגבי חו"ל יוכל לשאול אותה בפורום הזה.

שכחתי להוסיף, לגבי הסיווג של הפורום אם זה יהיה תת פורום או פורום רגיל, אני לא לגמרי מבין את הדקויות האלה ומה ההבדל בין זה לבין זה פרט לאיך שזה מוצג בדף הראשי של פרש, ואם זה באמת ההבדל היחיד ( אופי הצגת הפורום בדף הראשי ) אז נראה לי לא כזה קריטי אם זה יהיה תת פורום או פורום רגיל למרות שאני בטוח שזה יהיה נושא הרבה יותר מפותח ומדובר מאשר מטיילים ותרמילאים. במיוחד שאם הפורום יקום אז בתכלס מטיילים ותרמילאים יהפוך ל סוג של - "מטיילים ותרמילאים רק בארץ " ...

נערך לאחרונה ע"י Eli0607 בתאריך 18-02-2009 בשעה 18:39.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:50

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר