לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-02-2009, 14:12
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
האם מה שאני מרגיש וחושב עליו - הוא נורמלי? כלומר... זה אצל אחרים ככה?

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמש זה בשם אנונימי בן 19 .

להלן הבעיה שהתבקשנו להעלות:

טוב אז ככה אני בן 19,
ויש לי חברה כבר קצת יותר משנה,
היא באמת בנאדם מדהים,
והיא נראית באמת מעולה, בלונדינית עם עיניים ירוקות, קיצר אתם מבינים..
אני אוהב אותה כמו שלא אהבתי בחורה בחיים ולפניה היו לי רק סטוצים
הבעיה התחילה לא מזמן,
אני פשוט כל היום מסתכל על בחורות אחרות,
נמשך לכל מיני בנות שלא מגרדות את הקרסול של חברה שלי,
וכאילו אלוהים צוחק עליי, ומעמיד אותי במבחנים,
כל שבוע בערך יוצא שיש לי מצב עם מישהי אחרת ואני כל פעם מוותר,
ומדובר בבחורות שכל התיכון רק רציתי סטוץ אחד איתם ופתאום הם רוצות ושולחות הודעות , או סתם כאלה שאני רואה ברכבת או בסופי שבוע.
ומה שמצחיק שגם אם הם לא נראות טוב והם סתם בחורות זולות זה עדיין מציק לי הפספוס הזה,
ושתבינו יש לי הכל עם חברה שלי ויש לנו סקס מעולה והיא באמת פצצה ובנאדם נפלא ולא חסר לי כלום,
ומה שמשגע אותי זה שאני אוהב אותה באמת, אנחנו רבים הרבה אבל טוב לנו ביחד.
ואני לא בנאדם בוגדני ואני לא רוצה לבגוד בה, שהיתה מחכה לי כשהייתי סוגר 21 או 28 והיה אסור לנו לדבר בטלפון...
אני יודע שאני בחיים לא אכיר עוד בחורה כמוה,
שיש לה הכל ושמצחיקה אותי ושהחברים שלי אוהבים אותה.
כל החברים שלי אומרים לי רק לבגוד מהצד, לפעם אחת, הם אומרים שבחורה כמוה לא מוצאים כל יום, אבל שגם אסור לסרב למדסניקית הכוסית שרומזת לי כל היום.
אני גם לא רוצה להרגיש אפס, כל היום מתחילים איתה,
היא מסרבת למפקדים שלה בצבא, לטייסים שמתחילים איתה בבסיס ולכל מיני ערסים מהעבודה,
אז איך אני יכול לבגוד בה?

מה אתם הייתם עושים??

תודה, ותהיו ישירים, אני אעמוד בזה

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 26-02-2009 בשעה 15:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-02-2009, 16:51
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "האם מה שאני מרגיש וחושב עליו - הוא נורמלי? כלומר... זה אצל אחרים ככה?"

נסה לחשוב מה הסיבה.

אני מאאאאוווד ממליצה לך לא לעשות שום דבר שתתחרט עליו. בני זוג כמו חברה שלך לא תמיד תמצא. בלי לחשוב על הכאב שבמעשה בגידה, זה פשוט יהיה טמטום לזרוק את כל הטוב שיש לכם ביחד בשביל סטץ עם מישהי שהיא סתם כוסית.

ואם כן נחשוב על הכאב שבבגידה- בגידה בכללי זה מעשה שבעיני מכוער נורא. אין לך משיכה יותר? תפרד יפה ואז תממש את תשוקותיך. אתם לא נשואים, אז זה כבר הרבה יותר פשוט.

אל תבגוד זה פשוט לא יהיה צעד נבון.. אם אין בעיות במערכת היחסים שלכם, פשוט תנסה לעוור את עצמך לאחרות. קשה קשה, אבל מונע עוגמות נפש מיותרות, לכל הצדדים. ואם הסיבה האמיתית טמונה בבעיה כלשהי שצצה לאחרונה, הצעתי שתטפל בה בזמן. תאבחן אותה, תאמוד אותה ואח"כ אל תשאיר אותה שתסתדר לבד, פעל נגדה.

ישן 26-02-2009, 18:47
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "האם מה שאני מרגיש וחושב עליו - הוא נורמלי? כלומר... זה אצל אחרים ככה?"

יותר מידי מרחק מעלה את ההורמונים וברור שבמסגרת שלכם כרגע אתם לא מגיעים לפורקן לעיתים קרובות, המשיכה והמרחק יכולים לנבוע מזה.

יש כמה דברים בקשר, חלק מהם מתבטאים במשיכה החיצונית, הכימיה, נושאים משותפים וכו אבל לא רק,
חלק נמצאים מתחת לפני השטח, אתם הרבה זמן ביחד, הכל טוב ומושלם אבל בשלב מסויים הקשר לא זז וזה מוריד ממנו, ממצה אותו. אתה לא אמור לרצות להיות עם אחרות, בד"כ מסתכלים על אחרות כשלא באמת טוב בקשר הנוכחי (לפעמים אנחנו מודעים למה שיש לנו ביד ואוהבים את הבנאדם בתור בנאדם כך שקשה לנו להודות במיצוי הקשר), לדעתי, קשר שלא מתקדם ונמשך הרבה זמן יאבד את הקסם והלהט ללא התקדמות (התקדמות מבחינת הקשר - מחשבות על העתיד , החלטות אם זה מתאים או לא והתקדמות משם).

נראה מהודעתך שלא נעים לך להגיד עליה משהו רע ויותר מזה, אתה מרגיש מחוייב לה כי אתה יודע שהיא נראת טוב ועושה הכל בשבילך (כולל שמירת אמונים).

אם באמת תלך ותבגוד בה אז היא כבר לא תהיה שלך, הדברים האלה תמיד מתגלים בסופו של דבר, מצד שני, אם אתה לא רואה המשך לקשר הזה (התקדמות לכיוון של התמסדות) ואתה ממשיך לרצות אחרות אז תפרד ממנה ושחרר אותה, לשנים היא תודה לך על זה.

ישן 03-03-2009, 23:25
צלמית המשתמש של איתי מאיר
  איתי מאיר איתי מאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.02
שלח הודעה דרך ICQ אל איתי מאיר
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "מה זה קשור? נניח ויש לי חבר..."

הנניח הזה לא מתקיים במציאות. בסופו של דבר, מחשבות לא תמיד חייבות לבוא בגלל חוסר. לי לדוגמא בדרך כלל דווקא כשטוב לי אז המחשבות שלי נוטות לפסימיות יתרה ולנסיונות להתחמק מהטוב הזה.

ואין כזה דבר שלא חסר שום דבר בקשר. אני באופן אישי מאוהב בחברה שלי, ומעריץ את האדמה שהיא דורכת עליה, אבל תמיד יש ספקות. מה יקרה אם, מה היה קורה אם לא. זה טבעי שבנאדם יערער על המצב שלו, זה לא אומר שרע לו.

למעשה, עצם זה שהוא לא מפסיק לחשוב כל הזמן על כל האפשרויות שהוא יכול ללכת אליהם, וכל פעם מגיע לאותה החלטה, זה לדעתי הרבה יותר מרשים מאחד שפשוט אדיש למצבו.

הוא לא רוצה לבגוד בה, הוא שואל אם זה נורמלי שיהיו לו מחשבות בנושא. זה נורמלי, השאלה היא רק לאיפה הוא לוקח את המחשבות האלה.

ישן 04-03-2009, 20:49
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "מה זה קשור? נניח ויש לי חבר..."

את סוטה מהמושג "להימשך מינית" והולכת לאיבוד בדברים שאת בעצמך אומרת.

המוח הוא חלק מגוף האדם, והאדם יכול לשלוט על המחשבות שלו עד גבול מסויים. גבר שלכאורה 'תקין', נמשך מינית לבנות שבעיניו יפות.

אם גבר חושב שמישהי יפה, הוא ימשיך לחשוב ככה לא משנה עד כמה חברה שלו יפה, זה לא סותר.
אולי היצר המיני שלו יהיה מסופק ע"י החברה, אבל עדיין אין ניתוק מהסביבה כמו שאת מצפה שיהיה.

ואגב, מה שאת מתארת:
ציטוט:
יש מצב שאני אומר בלב "פייי.. סחתיין", אבל לא יעלה לי שום דבר מיני כלפיו.

לא שונה מ
ציטוט:
ואתה באמת מצליח לגלגל במוחך כמה כוסית היא? אוי ואבוי....מבחינתי זו בגידה לכל דבר...

את פשוט מצדיקה את הצד הנשי שלך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:56

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר