לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-04-2009, 17:21
  משתמש זכר אל-בחאר אל-בחאר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.08
הבעיה שלא תמיד נדע את הפרטים האמיתיים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Fik TV שמתחילה ב "יש נוהל מסודר, זה שלא מקפידים..."

ההערה הזו נכונה לגבי כל מיני חשיפות שקשורות לצבא:
בהרבה מקרים נחשפות עובדות לא נעימות לגבי הצבא בתקשורת. התגובה הרגילה היא שהעניין בבדיקה. ככה עוברים להם כמה שבועות/חודשים והעניין בפרשה שוכך.
בסופו של דבר הצבא מרוויח אולי שקט מכיוון התקשורת, אבל בפעם הבאה שיקרה מקרה כזה יהיה מי שימצא את הכתבה הנוכחית ב- Ynet, שתהיה (אני מקווה שאטעה כאן) הדיווח האחרון בנושא ויקשר אותה לפרשה החדשה, ישים "אילוסטרציה" לא רלוונטית ושוב צה"ל חוטף שלא באשמתו.
בהתנהלות הזו אשמים כמובן שני הצדדים - הצבא שלא מנהל את המשברים התקשורתיים שלו כמו שצריך, אלא בשיטת ההרגעה; והתקשורת, שאף פעם לא זוכרת לחזור ולשאול את השאלה "מה קרה עם הבדיקה" אם עוברים כמה חודשים ואין פרסום על תוצאות הבדיקה.
אפרופו - אני עדיין מחכה לשמוע מה העלתה הבדיקה לגבי התקלה של 669 בעמק בית שאן. איפה התקשורת? או שיש איפול של הצנזורה כאן?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-04-2009, 18:09
צלמית המשתמש של b.a
  b.a b.a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי roli_bark שמתחילה ב "[QUOTE=b.a] קשיש כמוני עדיין..."

לצערי, אין לי כרגע לינקים והפניה לחומר כתוב. אבל איני זקוק לכל אסמכתא, כיוון שראיתי במו עיני את המפה המצרית, מתורגמת כראוי. לפי דעתי, גם אתה היית אמור לראות אותה, כיוון שזמן קצר לאחר המלחמה הפיץ בטחון שדה לכל היחידות עלון, ועליו צילום המפה, תוך אזהרה כי יש להפיד על בטחון שדה. המפה המצרית הדהימה בדיוקה, וכללה, לבד משמות קוד, כל אדום וכל סגול, ואף צמדי אותיות.

אגב, לי עצמי היתה בעיה בשנת 1972, עת יום אחד קטפה סופת חול הק"ש, שהיה במוגף המפיק בציר מאזניים (שנודע לאחר מכן כציר "עכביש"). כל הסריקות שנעשו בשטח העלו חרס. העניין דווח, אך איני זוכר שנעשה משהו, כיוון שאות הקריאה שהיה זכור לי מעת שירותי ושימש רבות גם במילואים, שימש עדיין את הגדוד במלחמה.

ישן 13-04-2009, 18:01
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי b.a שמתחילה ב "כל הכבוד לו. אז מה אם מדובר..."

מחזק.

במקום להעביר ביקורת על עצם המחדל מעבירים ביקורת על חושף המחדל ומתעלמים מכך שטרם הפנייה לתקשורת האזרח פנה לעמדת ביטחון המידע בשער הבסיס ורק לאחר יום-יומיים כששב למקום וגילה שלא אספו את המסמכים המסווגים (מחדל על מחדל) פנה לתקשורת.

אני מבטיח לכם שחשיפה תקשורתית מביכה לצבא תדרבן אותו לשמור על חומר מסווג הרבה יותר מאשר אילו האחראים באותו בסיס היו אוספים את המסמכים "וסוגרים את העניין בפנים".

להזכירכם שבוב קוויק, בכיר בסקוטלנד יארד, שהיה אחראי לפאשלת המסמך הסודי בבריטניה התפטר מתפקידו. האם הפקרת שמות טייסים של חיל האוויר בעידן בו כל אידיוט יכול להשיג תוכנות לא חוקיות באינטרנט לאיתור אנשים בעזרת הזנת שמותיהם זה פחות חמור?

ישן 14-04-2009, 13:59
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
המעצבן בכל המקרים של חוסר משמעת...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אם הדברים נכונים [ודגש על ה'אם'] הרי שאחריותו של קצין בטחון המידע של הבסיס"

שתופסים איזה ש"ג וממצאים איתו את הדין. אם היו "מכסחים" ולא "מטייחים" ברמות הגבוהות יותר אולי, אולי הכל היה אחרת...
נ.ב.
לפי העיתונות הבריטית אצלם גם שבזמן האחרון גם שם היו מחדלים דומים.
אבל הכל נסגר כנראה במשפחה.
נ.נ.ב.
זוכרים את "הטיול" של כמה פלסטינאים בבסיס אחר של ח"א אבל כאן ריחמו על המב"ס היות והוא לוחם גדול...

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:01

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר