לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2009, 20:31
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
שיקרו וניצלו בחברת ליסינג. מבקש עצה

היי לכולם... אז ככה
ליפני כשבוע אמא שלי החליטה לרכוש רכב חדש. היא וחבר שלה נסעו לחברת ליסינג (שאת שמם כרגע לא אזכיר)
(אני לא יכולתי להצטרף אליהם עקב עבודה שלא שיחררה באותו זמן ודיי בטחתי בחבר שידע דברים בסיסיים)
אז הם הגיעו לסוכנות בבאר שבע והחליטו ללכת על רכב מסוג מיצובישי לאנסר שנת 2006 במחיר של56 אלף שקלים
הסוכן ציין במפורש שהרכב עבר 80 אלף קילומטר , ואינו עבר שום תאונה ולא הכי קטנה שבעולם. (וכול זה כמובן כתוב בחוזה אליו הוא חתום) המחיר כלל טסט שהרכב כבר עבר במוסך משלהם וכו.. (מוכן לנסיעה)
היום הגעתי לביתם לבקרם והחלטתי לקחת את הרכב למוסך מורשה של מיצובישי שעובד בו חבר שאני מכיר.
לאחר כמה בדיקות המכונאי מגיע אליי ואומר שעבדו עליי.... הדלת הקידמית השמאלית (של הנהג) הוחלפה, הוחלף כנף אחורי של הרכב ויש פגיעת שילדה קידמית. ומאיך שהמצב ניראה בתוך האוטו (במנוע) הוא לא מאמין שהרכב הזה עבר פחות מ140+- אלף קילומטר לפחות. ומוכן לבדוק ביתר יסודיות עם לא שיחקו עם הקלומטראז' אך לא היה לי זמן והייתי חייב לחזור הבייתה.
החלטנו לנסוע מחר לסוכנות ולברר מה קורה (הם לא ענו לנו היום בטלפון).

מה לדעתכם אני אמור לדרוש? ומה לעשות בכללי? לתבוע?

חייב לציין שאני פשוט המום מחומרת המצב... פשוט לא יאמן.

אשמח לכול עצה....

בתודה בוריס.
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר