לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-03-2009, 08:47
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מה זה "לא מעט"?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "דוקא יש לא מעט יהודים..."

והאם אחינו החרדים היהלומנים של אנטוורפן, ושוכני הפנסיונים הכשרים בקנוקה נחשבים למיעוט יהודי שאנטישמיות רלוונטית עבורו - לפחות בטרם יחנך קו רכבת אקספרס לפולין?

מכמה הודעות כאן אפשר להתרשם שמה שצריך להדאיג אותנו זה מה חושבים בלגים על יהודים, ותסלחי לי: זה לא ממש מעניין או רלוונטי בעשרות השנים האחרונות.

גם לא נורא מעניין אותי אם ההולנדים חושבים שיש לי "עיניים כאלה כמו של מוכרי הפלאפל הישראלים באמסטרדם" - לפחות לא כל עוד אני לא מתעתד לגור שם...

אני מסתכל במראה ורואה שעל האירופים (לא ברמה האישית, אלא כמחשבה מופשטת) יש לי דעות מוצקות, לא חיוביות וממש לא מהיום. זה לא מפריע לי לבוא במגע אתם, מה שכן.

הבעיות "שלנו" עם האירופים עומדות על נקודות הקשורות בהרבה מעבר לדעה אחד על השני שנאמרת סביב שולחן האוכל בבית. רפי השכל מנסים להציג מין "ברית דפוקים" בין ישראלים כמוני ובין הימין האירופי כמין הסכם "מולוטוב ריבנטרוב" חדש. למיטב הבנתי התעוררות הימין באירופה מקורה העיקרי הוא באותה שאת נפש שחשים ישראלים רבים כשהם קוראים עיתון ומבינים שאלוסיה שתלוייה בהם לחלוטין מבחינה כלכלית, רפואית וכו' פשוט בזה להם בחוצפה שלא תאמן ומדברת בגלוי (ובהחלט עושה מאמצים כנים לממש זאת!) על הצורך לסיים את מה שיש לנו כאן, וגם לרשת כל מה שבנינו.

אין לי שום דבר משותף עם הבלגים - לא לחשוב אפילו על משהו אחד כזה שאינו טריוויאלי, אבל כן יש קו מחשבה אחד והוא התחושה שמשהו שכאזרח קטן לי ולאבותי היה חלק בבנייתו עומד בסכנה בשל נציגי האיסלאם הפוליטי: אנשים שאין לי אתם שום שיג ושיח אלא אם כן יקבלו את דרך החיים הציבורית שמקובלת עלי כתקינה. אני לא מציע להם דבר בטרם יוכיחו כקבוצה (והם קבוצה מגובשת בכל הנוגע ליחס אלי) כי דרך החיים הציבורית הזאת מקובלת עליהם.

בדיוק כמו אנשי הימין האירופים אין לי שום כוונה להתפשר וגם לא ממש מעניין אותי שקוראים לי בשמות "גנאי" כמו פאשיסט או אנטי דמוקרט.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר