לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2009, 11:54
  A.d.I.g.A A.d.I.g.A אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.02.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי DVM שמתחילה ב "האם גם עם תואר באו"פ אפשר..."

אומנם סיימתי עכשיו רק את הסמסטר הראשון שלי ואני לא מתכנן להמשיך לוטרינריה אבל אני אנסה לענות על חלק מהשאלות..
1+4. לחץ? כן והמון, כמות הקורסים והיקפם היא באמת מרובה, והסטודנטים ששאיפתם היא וטרינריה באמת לחוצים וזאת מהסיבה הפשוטה שמספר המקומות בתואר זה הוא ממש נמוך לעומת מספר הנרשמים, הלחץ הזה מתבטא בכך שסטודנטים שמקבלים ציונים מאוד סבירים (80-90) בקורסים קשים ניגשים למועדי ב' כדי לשפר עוד את הציונים, וגם ביומיום הם לומדים בצורה די מטורפת.
לגבי הקטע שהחברה "דורכים" אחד על השני גם אני שמעתי את השמועות הללו לפני הלימודים ואחרי סמסטר אני די יכול להגיד שזה........ שטויות במיץ, אבל מאוד יכול להיות שאני עוד אתקל בדברים הללו מה שלא כל כך נראה לי.

2. מבחינת הקורסים שעשיתי בסמסטר הראשון רובם היו קורסי מבוא, אבל אני יכול להגיד לך שעיקר הדגש ניתן למקצועות הכימיה השונים (כימיה כללית קורס אחד בהיקף של 7 נק' זכות, כימיה אורגנית, ביוכימיה..) מבחינת הקורסים האחרים, פיסיקה א' וחדו"א א' לא היו כ"כ קשים ומה שבטוח שהם ברמה הרבה יותר נמוכה מבתארי ההנדסה.

3. זה עוד דבר שכל מה שנאמר לגביו הוא בגדר שמועות, אני לא שמעתי מאף מקור רשמי שזה באמת ככה אבל מצד שני באמת יש שמועות חזקות שניתנת עדיפות מסויימת לסטודנטים שמסיימים תואר במדעי בע"ח ושוב זה לא מבוסס, אבל זה נראה די הגיוני כי לימוד הוטרינריה נחשבים תואר שני ויש שמועות שגם במוסדות אחרים נותנים עדיפות בתארים מתקדמים לסטודנטים שלמדו את התואר הראשון באותו המוסד..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר