לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2009, 16:20
  משתמש זכר PPF PPF אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.07
שלח הודעה דרך ICQ אל PPF Follow me...
Windows 7 להורדה בגירסאות 32/64 Bit

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חלונות 7 (בעבר נקרא Blackcomb ו- Windows Vienna) הוא השחרור הבא של Microsoft Windows, מערכת הפעלה המיוצרת על ידי מיקרוסופט למחשבים אישיים, שעתיד לצאת כנראה בשנת 2010.

ב- 2007 מיקרוסופט הצהירה שהיא מתכננת את הפיתוח של חלונות 7 לתקופה של שלוש שנים שתתחיל לאחר שחרור המוצר הקודם של החברה, חלונות ויסטה (Windows Vista), אבל תאריך השחרור הסופי יקבע לפי איכותה של המערכת.

בשונה מקודמתה, חלונות 7 עומדת להיות בעלת שדרוג משמעותי במטרה להיות בעלת תאימות מלאה למנהלי התקן, תוכניות וחומרה הקיימים. היעדים שהוצבו בפיתוח מערכת זו הם ליצור מערכת רזה ומודולרית שתוכל לרוץ גם על מחשבים חלשים יחסית. יעדים אלו הוצבו כלקח מכישלונה היחסי בחדירתה לשוק של ויסטה.

בכנס של החברה בשנת 2008 הייתה התמקדות בנושאים תמיכה במסכי מגע, תכנון מחדש של ה Windows Shell עם לוח יישומים חדש, מערכת רשת ביתית שנקראת HomeGroup ושיפור בביצועים. חלק מהתוכניות שנכללו במערכות קודמות של חלונות, בייחוד Windows Mail ,Windows Movie Maker ו Windows Photo Gallery, לא יכללו יותר במערכת ההפעלה. במקום זאת הם יסופקו בנפרד כחלק מחבילת Windows Live Essentials.

ב-27 בדצמבר 2008 גירסת הבטא של windows 7 דלפה לרשת. לפני דיווחי האתר Zdnet, ווינדוס 7 הביסה את קודמותיה, XP ו-Vista בכמה תכונות מפתח חשובות הכוללים מהירות כיבוי והדלקה ומהירות פתיחת ועבודה עם מסמכים. ב-9 בינואר 2009 שוחררה גרסת בטא ראשונה.

*ויקיפדיה*

הורדה:
http://lifehacker.com/5127558/windo...on-product-keys

מקור רישמי פורסם באתר Download.com CNET הוכחה:
http://ces.cnet.com/8301-19167_1-10...ain;contentBody

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2009, 21:47
  משתמש זכר PPF PPF אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.07
שלח הודעה דרך ICQ אל PPF Follow me...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "תודה על הכתבה (אפשר לינק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קוביבי
תודה על הכתבה (אפשר לינק לכתבה המקורית או שאתה המקור?)

מניסיון ראשוני עם גירסת ה pre-beta המערכת נראית מאוד מבטיחה, קלילה יחסית למה שהורגלנו (נכון שזה לא חוכמה אחרי ויסטא, אבל היא רצה לא רע על מחשב בן 5 עם 1 ג'יגה זיכרון, בקרוב אני אבדוק עם 512 מגה... אבל אני מצפה לקירטועים ), והכי חשוב - אפילו אם המחשב מקרטע, המעבד טוחן והזיכרון הווירטואלי מרקיע שחקים - העבודה לא נפגמת (מנהל יישומים/תפריט התחל/וורד ועוד תוכנות שפתחתי פשוט עלו בלי סימן למה שקורה ברקע)

אין בעד מה!
ובאתר של Download.com יש כתבה על הויסטה וקישור אמין להורדה של המערכת (אתר בשם LifeHacker כנראה הספיק להוריד את שתי הגירסאות 32 ו-64 ביט לפני שמיקרוסופט הפסיקה את ההורדות בשל העומס שנוצר).
וד"א קראתי במגזין מחשבים או בעיתון אני לא זוכר שהמערכת מסוגלת לרוץ על מחשבים זעירים והיא רצה באופן חלק וגם על מחשבים ישנים עם 512 מב כפי שציינתה.

נראה לך שאם יש לי ויסטה וארצה בעתיד לשדרג למערכת החדשה הזו אולי אצטרך להוסיף מעט כסף? ולא מאות שקלים על מערכת הפעלה חדשה אלא גירסת Upgrade?

ישן 01-03-2009, 17:17
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PPF שמתחילה ב "Windows 7 להורדה בגירסאות 32/64 Bit"

טרם ניסיתי את המערכת, אבל האמת שאני די מאוכזב
כששמעתי שהפעם סופסוף בונים את המערכת מאפס ולא מסתמכים על מערכות קודמות,
ואחרי קטע הוידאו המוכר, עם ההרצאה שנתן אחד המהנדסים הבכירים של הפרוייקט, שבו הוא מציג את הליבה של חלונות 7, שנקראת MiniWin, שגודלה היה 25MB(!) [ללא ממשק גרפי כמובן..],
חשבתי כבר שנקבל מערכת אף יותר רזה מ-XP....
בסוף התברר לי שזו עוד מפלצת מנופחת.
הדרישות למערכת הן בדיוק כמו אלו של ויסטה וממה שהבנתי היא תופסת כ-10GB על הה"ד..
לפחות אפשר לומר עליה שהיא לא יותר מנופחת מויסטה (ושלשם שינוי היא עובדת כראוי, לפחות ע"פ הביקורות)

להגיד שהמערכת עובדת חלק על "מחשב בן 5" או "P4, 512MB RAM" לא מדהים אותי כלל
בשבילי אלו לא נחשבים מפרטים מינימליים מטורפים..
כשיגידו לי שהמערכת עובדת חלק על פנטיוםIII, כמה מאות-MHz ו-128MB זכרון פנימי אז אני אשתאה

בסה"כ מדובר בבטא, אבל אני משער שהגרסא הסופית לא תהיה כל-כך שונה מבחינת הנפח/דרישות
אני מקווה שאני טועה והתוצר הסופי יהיה הרבה יותר רזה

נ.ב. לאלו שכבר ניסו להתקין את המערכת, כמה נפח היא באמת תופסת לכם?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:11

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר