לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-03-2009, 20:59
צלמית המשתמש של tnadav1
  משתמש זכר tnadav1 tnadav1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.05
שלח הודעה דרך MSN אל tnadav1
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yeheskel שמתחילה ב "האם כדאי לעבור לויסטה?"

התקנתי ויסטא 64 ביט לפני כמה ימים.. ואני חייב להגיד שיש דברים שעובדים יותר טוב מב-Windows XP (בעיקר בגלל ה-64 ביט)

אם יש לך מחשב חזק מספיק, אז הכל יעבוד סבבה... (שוב, אני רק כמה ימים משתמש בויסטא אז קח את מה שאני אומר בעירבון מוגבל)
אלה שאומרים שזה טוחן את הזיכרון: (אני נכנס לנושא שאני פחות מבין בו, אז שוב, קח בעירבון מוגבל)
ויסטא מנהלת את הזיכרון בצורה שונה מ-XP, היא משתמשת ביותר זיכרון RAM, דבר שנותן ביצועים יותר טובים (אם יש לך הרבה זיכרון)
חוץ מזה, זה ממש לא נורא.. יש לי 2 ג'יגה זיכרון RAM, פעם אחת זה הגיע ל- 95% כשהתקנתי SP1, חוץ מזה, לא עובר את ה- 60%.. כרגע זה על 44% (רק פיירפוקס פתוח)

לדעתי קוטלים כל-כך הרבה את ויסטא בגלל 3 סיבות:
1) זה נהיה מאוד "אין" לקטול את ויסטא
2) צריך מחשב חזק... ואז הכל ירוץ בלי בעיה לא פחות מהיר מ-XP (לפחות כרגע)
3) ויסטא כן עושה בעיות לפעמים.. דבר שלפעמים גורם לבעיות ביצעוים (כשרק התקנתי, היו קפיצות ב- CPU. אחרי התקנת דרייברים לכרטיס מסך זה ייציב לא עובר את 4% (כשלא עושים כלום)

נערך לאחרונה ע"י tnadav1 בתאריך 05-03-2009 בשעה 21:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-03-2009, 23:28
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי tnadav1 שמתחילה ב "התקנתי ויסטא 64 ביט לפני כמה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tnadav1
התקנתי ויסטא 64 ביט לפני כמה ימים.. ואני חייב להגיד שיש דברים שעובדים יותר טוב מב-Windows XP (בעיקר בגלל ה-64 ביט)
נו, אז תאר לך כמה טוב היה עובד הXP 64..
ציטוט:
אם יש לך מחשב חזק מספיק, אז הכל יעבוד סבבה...
בוודאי. ואם יש לך מחשב על, אולי גם תוכל לעשות דברים כמו עריכת סרטים עם ויסטה למשל.
ציטוט:
אלה שאומרים שזה טוחן את הזיכרון: ויסטא מנהלת את הזיכרון בצורה שונה מ-XP, היא משתמשת ביותר זיכרון RAM, דבר שנותן ביצועים יותר טובים (אם יש לך הרבה זיכרון)
אתה מבין שמה שכתבת זה סוג של פרדוקס; אם משתמשים ביותר זיכרון, איך זה יכול להיות טוב? ולמה לא משנה כמה RAM תשים, עדיין ויסטה (וגם XP) ימלאו זיכרון וירטואלי בכמה וכמה GB טובים?
ציטוט:
חוץ מזה, זה ממש לא נורא.. יש לי 2 ג'יגה זיכרון RAM, פעם אחת זה הגיע ל- 95% כשהתקנתי SP1, חוץ מזה, לא עובר את ה- 60%.. כרגע זה על 44% (רק פיירפוקס פתוח)
מדהים. לי יש על אחד המחשבים שאני עובד איתו כרגע רק 512MB. מתוכם 258MB פנויים. בחישוב מהיר זה פחות מ40% מהזיכרון, שגודלו בקושי 25% מהזיכרון שלך. ויש 13 טאבים פתוחים אגב.

ציטוט:
לדעתי קוטלים כל-כך הרבה את ויסטא בגלל 3 סיבות:
1) זה נהיה מאוד "אין" לקטול את ויסטא
איך אמר הגשש? אם כולם אומרים, כנראה שזה נכון...
ציטוט:
2) צריך מחשב חזק... ואז הכל ירוץ בלי בעיה לא פחות מהיר מ-XP (לפחות כרגע)
מחשב מאוד מאוד מאוד מאוד חזק. במקרה הגיע אלי לתיקון מחשב נייד בן חודש, מעבד חזק מאוד, 3GB זיכרון, כמו שמחשב חדש שעולה 6000 ש"ח צריך להיות. לויסטה לקח 3 דקות! כדי לעלות. פתיחת חלון סייר לקחה כמה וכמה שניות טובות. המחשב גמגם וקרטע על כל צעד ושעל. ואגב, הוא הגיע לתיקון בגלל מסך שבור, לא בגלל מערכת הפעלה.
ציטוט:
3) ויסטא כן עושה בעיות לפעמים.. דבר שלפעמים גורם לבעיות ביצעוים (כשרק התקנתי, היו קפיצות ב- CPU. אחרי התקנת דרייברים לכרטיס מסך זה ייציב לא עובר את 4% (כשלא עושים כלום)
אני חושב שרק לפעמים, אבל ממש לפעמים, אפשר לומר שהיא לא עושה בעיות. (כשלא עושים כלום כמובן )

ישן 06-03-2009, 09:59
צלמית המשתמש של tnadav1
  משתמש זכר tnadav1 tnadav1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.05
שלח הודעה דרך MSN אל tnadav1
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "[QUOTE=tnadav1]התקנתי ויסטא..."

הנה הנתונים של המחשב שלי:
CPU: Intel Core 2 Quad Q6600
Motherborad: Gigabyte GA P35 DS3P
GPU: Asus GeForce 8800GT
RAM: 2GB OCZ Special Ops
אלה פחות או יותר הדברים החשובים..

לא הייתי קורה לזה מחשב על, אבל ויסטא עולה לי תוך 5-10 שניות.
Aero פועל
ה- CPU עכשיו יציב על 2%
Computer, עולה לי מייד.

ציטוט:
מדהים. לי יש על אחד המחשבים שאני עובד איתו כרגע רק 512MB. מתוכם 258MB פנויים. בחישוב מהיר זה פחות מ40% מהזיכרון, שגודלו בקושי 25% מהזיכרון שלך. ויש 13 טאבים פתוחים אג

צריך לויסטא 2 ג'יגה.. זה באמת קטע דפוק שהמערכת לא יכולה להתאים את עצמה לפי כמה זיכרון יש..

נראה לי שיש לך טעות.. זה טיפה פחות מ-50%.. 512 לחלק ל- 2 זה 256..
258MB זיכרון פנוי, זה 258MB זיכרון שאתה לא משתמש בו.. לא חבל? תבדוק אם הזיכרון באמת מנוצל כשאתה עובד על תוכנות כבדות

ולא, לא מה שכולם אומרים נכון, ממש לא..

עם XP 64bit יש לי בעייה.. ל- Vista 64bit יש לפחות קצת דרייברים. ל- XP64bit, להרבה חומרה שלי, אין דרייברים בכלל.

לגבי המחשב הנייד.. המחשב שלי עלה פחות מ-6000 שקל, והיום עולה אפילו פחות.
הכל עובד טוב, אין לי על מה להתלונן...
בדקת אם אין שטויות שמאיטות את המחשב? או שסתם אחרי שנה פתאום המחשב פועל לאט (וגם ב-XP זה ככה.. אז אל תתחילו להגיד XP מעולה.. המערכת הפעלה הכי טובה בכל הזמנים..)

לקח לי הרבה זמן לעבור לויסטא בגלל כל הקטילות.. ויש לי עכשיו עוד סיבה למה כל כך הרבה קוטלים את ויסטא...
אחרי 5 שנים של XP בלי מערכת הפעלה חדשה, אנשים התחילו לפתח רגשות כלפי XP..

נערך לאחרונה ע"י tnadav1 בתאריך 06-03-2009 בשעה 10:07.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:02

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר