לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2009, 23:13
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
מידע שאספתי על Empire: Total War

קודם כל - רוצו ל"פריק" או תזמינו בדואר - חבילת האספנים במחיר של חבילה רגילה, יצאה ביחד עם ההשקה העולמית! כלומר, חבילה הכוללת את מפת העולם, חוברת הסברה, ושש יחידות עילית - במחיר של חבילה רגילה, והיא כבר בחנויות!

ועכשיו למידע:

"לא עמדתי בפיתוי,טסתי לפריק וקניתי את גירסאת האספנים במכיר הכל כך מקסים הזה.

תוכן החבילה מועט,חוברת הדרכה,מפה נחמדה,עלון עם הפירוט על יחידות העילית ואריזה מסוגננת שנפתחת לאורך ומריחה מצויין.

התקנת המשחק הייתה חלקה ומהירה,הבעיה היחידה בה נתקלתי היא שהייתי צריך להסיר את הדמו מסטים לפני ההתקנה,כי כל הכפתורים היו פתוחים כמו לשחק במשחק וכו' אבל אף אחד מהם לא עבד-אז הנה טיפ למחוק כל זכר מבטות או דמואים של אמפייר לפני ההתקנה.

התחלתי את הגראנד קמפיין עם איך לא,בריטאניה. אני חייב לציין שמסתכלים על המשחק ויזואלית לראשונה,מתגלים לצבעים חזקים וכהים יותר מדי שמשדרים ילדותיות וחוסר רצינות,לאחר כמה קליקים פה קליקים שם המשחק נתגלה כהרבה יותר רציני מצבעים של דשא,יש כל כך הרבה מה ללמוד עכשיו שהוסיפו דברים כמו נמלים שמתפקדים כעיירות בפני עצמן שמשתדרגתות ידנית לפי מצב התנאים בטריטוריה. החוות נהיו גם ידניות והכל צריך לשדרג בעיירות נפרדות על גבי רצועת שטח אחת.

דברים נוספים-אישים מפורסמים,התלהבתי לגלות שאני חוזה במו עיניי בדמותו של אייזק ניוטון אבי תורת כוחות המשיכה,עומד לו באצילות ליד הפתח של לונדון. הדמוית האלו כך התברר לי,יהיו קריטיות בהמשך המשחק כאשר המדינה תצטרך לעמוד בשעון הטכנולוגיה ולהיעזר בממציאים ובאישיים המפורסמים שלה.

המפה-אווו נושא שעלה פה הרבה. קרייטיב אסמבלי תיכננו את זה יותר טוב ממה שצפיתי. אז ככה,המשחק יתחיל על מפת אירופה אך כאשר תרצו לטייל במקומות אחרים תצטרכו ללחוץ על המפה הקטנה בתחתי המסך ותראו את מפת העולם,שם יהיו אזורים מרובעים בלבן ששם יהיו עוד מקומות שהמשחק ייקח בהם מקום,כמו הודו,אמריקה,נתיבים בדרום אמריקה ואסיה הרחוקה.ככה שבשניות בלי טעינות בלי כלום אתה כבר בחצי השני של כדור הארץ.

אני בינתיים שיחקתי 20 דקות ואני לא מפסיק לגלות דברים חדשים. בימים הבאים שתהיה לי הזדמנות לשבת כמו שצריך על המשחק אעדכן יותר רציני. רק רציתי להגיד שאני שמח לחזור לחיק החם של total war ..." (מאת המשתמש paradox באתר 'גיימר').

"
אוקיי עצרתי את המשחק רק בשביל לרדת לעם ולכתוב לכם על מה שהולך להתרחש מהתור הבא .

אני בריטניה הגדולה, אני בברית חזקה עם פרוסיה, פורטוגל,אוסטריה,והולנד. צרפת היא הבריון במשחק, היא כובשת ומחזיקה בחלק גדול מצפון אמריקה. היא מחזיקה צבא יבשתי גדול על אירופה וצי שאף מתחיל לאיים על העליונות הימית שלי. אם זה לא מספיק המלך הספרדי מת ויורש מבית בורבון(של צרפת) עלה על הכתר שם, ועכשיו ספרד היא דומניון שסר למרותה של צרפת. במילים אחרות ספרד היא בובה של צרפת. כצעד ראשון למלך הספרדי הוא החליט לפלוש לפורטוגל. כבריטניה איני יכול להרשות לדבר כזה להתרחש, זה נוגד את האינטרסים שלי באופן חריף. ובכלל הפורטוגזים הוכיחו את עצמם כבני ברית נאמנים במלחמותיי הקודמות.

הצטרפתי למלחמה לצד פורטוגל והתחלתי להזיע, צרפת פלוס ספרד זה כוח שהרבה יותר חזק ממני ואיני יודע כיצד עליי לפעול כעת. האם עליי להגן על איי הבית?, לתקוף ולכבוש את קנדה הצרפתית?, לשלוח חיל משלוח כדי להושיע את פורטוגל?!. אך לפתע קיבלתי הודעה שאוסטריה וכל בנות בריתה הכריזו מלחמה על צרפת מכיוון שלא מעומד מבית הבסבורג(אוסטריה) נבחר לכס הספרדי. שמחתי שמחה עתירה. כעת צרפת נמצאת דה פקטו במצב מלחמה מול רוב יבשת אירופה. אני יכול להפנות את כוחותיי תחילה להושיע את פורטוגל ולכבוש את גיבלטר מידי ספרד כפי שתיכננתי זמן כה רב. ואם זה לא מספיק הצבאות שלי יחד עם הדומניון של 13 המושבות שסר למרותי פולשים וכובשים את קנדה הצרפתית. 2 קרבות ימיים גדולים נסתיימו בניצחון לצי המלכותי הבריטי וכעת יש לי גם עליונות בים." (מאת המשתמש Star Wolf באתר 'גיימר').

אני שונא את ה- 7300 GX שלי!!!!!!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-03-2009, 06:43
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "מידע שאספתי על Empire: Total War"

ציטוט:
הצטרפתי למלחמה לצד פורטוגל והתחלתי להזיע, צרפת פלוס ספרד זה כוח שהרבה יותר חזק ממני ואיני יודע כיצד עליי לפעול כעת. האם עליי להגן על איי הבית?, לתקוף ולכבוש את קנדה הצרפתית?, לשלוח חיל משלוח כדי להושיע את פורטוגל?!. אך לפתע קיבלתי הודעה שאוסטריה וכל בנות בריתה הכריזו מלחמה על צרפת מכיוון שלא מעומד מבית הבסבורג(אוסטריה) נבחר לכס הספרדי. שמחתי שמחה עתירה. כעת צרפת נמצאת דה פקטו במצב מלחמה מול רוב יבשת אירופה. אני יכול להפנות את כוחותיי תחילה להושיע את פורטוגל ולכבוש את גיבלטר מידי ספרד כפי שתיכננתי זמן כה רב. ואם זה לא מספיק הצבאות שלי יחד עם הדומניון של 13 המושבות שסר למרותי פולשים וכובשים את קנדה הצרפתית. 2 קרבות ימיים גדולים נסתיימו בניצחון לצי המלכותי הבריטי וכעת יש לי גם עליונות בים." (מאת המשתמש Star Wolf באתר 'גיימר').

שחכה שצרפת תפלוש לרוסיה ותובס על ידי גנרל חורף...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:45

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר