לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2009, 07:29
  chingy25 chingy25 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.08
שאלה ובעיה, בקשר למועדונים ובנות מבוגרות

1. בקשר למועדונים, יצא לי הרבה לרקוד עם בנות וגם יצא מלא פעמים שהן התחילו איתי(בריקוד).
עכשיו שבחורה מסתכלת עליי ומחייכת ואני מסתכל חזרה ואז אנחנו רוקדים, לרוב היא גם תסתובב עם הגב אליי ותרקוד(או ליתר דיוק תצמיד את התחת שלה למכנסיים שלי), במקרה כזה היא מצפה לזקפה מצידי או שלא? אני מבולבל מזה וזה הורג אותי חחחחח
כאילו היא מנסה סתם לרקוד או שהיא חרמנית/או ששמה ככה אמורים לרקוד...
שמעתי סיפורים על אמריקאיות שאוהבות את זה, מה עם הבחורה הישראלית?(אני יודע שזה אינדיבידואלי, לפחות שאני אדע מה לעשות ברוב המקרים)

2. יש לי בעיה להתחיל עם בחורות מבוגרות ממני, למשל שאני מגיע לפאב אני בד"כ הכי קטן(בקושי יש לי 18 :\) ככה שנניח ואני מתחיל עם מישהי 1:100 שהיא גדולה ממני...
עכשיו נניח היא שואלת אותי מה אני עושה בצבא, אני אומר לה שאני מתגייס עוד איזה חודש, וזה לא נשמע טוב...(יכול להיות שהיא משתחררת בדיוק), מה גם שאני לא אוהב לשקר ואני לא אנסה לשקר רק בשביל להתחיל עם בחורה.
הרבה אומרים לי שאני נראה הרבה יותר מבוגר לגילי, אבל בכל זאת זה מפריע לי.
קרו לי מקרים בבצפר וזה עם בנות גדולות יותר וזה לא נגמר טוב, מזה החשש אני מניח.
מה עושים?

תודה חבר'ה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2009, 19:59
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chingy25 שמתחילה ב "שאלה ובעיה, בקשר למועדונים ובנות מבוגרות"

1. נתחיל בנושא הזקפה , זה לא משהו שאתה לגמרי שולט עליו ,
יש מגע בינך ובין הבחורה הגיוני שתהיה מגורה ושתהיה לך זקפה ,אתה לא אמור להתחיל לחשוב "דודה מריים,דודה מריים" כדי שזה יעלם , אלא פשוט לקבל את זה שזה שם ולא להתעסק באיך הבחורה מרגישה,
לדעתי ומהניסיון האישי שלי בלבד ,בחורה נבונה תדע לא להסתכל על זה בצורה רעה,אלא להפך כמחמאה ( בהקשר הזה כמובן ,של שני אנשים שרוקדים ) .

2. נושא הגיל יכול להיות די רגיש בטווח גילאים שלך ,
תנסה קודם לכוון את זה לנושאים אחרים ,זורמים יותר , אחרי שהעניין והמשיכה כבר שם ,באוויר , ואם היא שואלת אז תגיד (כי כמו שאמרת ,אתה לא משקר ... וככה צריך , הרי זהו בטבעם של שקרים להתגלות מתישהו ) ,
אתה יכול לחשוב על משפטים מתוחכמים\ציניים בנושא כדי לגרום לה להרגיש שזה לא נושא כבד או שאמור לגרום לה לחשוב "אוו ,איזה צעיר הוא ".

מעבר לזה ,ח"ח על הביטחון העצמי :-)
ישן 10-03-2009, 21:07
  chingy25 chingy25 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב "1. נתחיל בנושא הזקפה , זה לא..."

אוקיי קודם כל תודה רבה שאתה מנסה לעזור לי(וגם מצליח) לעומת חלק פה שלא עוזרים...

בקשר ל1. אוקיי הבנתי...

אל תדאג אני לא מקבל זקפה מכל ריקוד קטן.. ככה שאני לא צריך את דודה מריים בחלק הזה, פשוט התכוונתי אם להתחיל לחשוב על מרים אחרת שנראית טוב כדי שתהיה זקפה(הבנת?)
אבל מסתבר שלא ותודה

בקשר ל2 לא ממש עזרת לי...
בעיקרון הבעיה שלי היא בגלל צריבות שקיבלתי בעבר, אמרו לי כמה פעמים שאני צעיר(שנינו היינו באותה השכבה לדוגמא) ובגלל זה אותה בחורה לא רוצה לצאת איתי
אז שאני מגיע לפאב או מסיבה שאני יודע בוודאות שרוב הבנות שם גדול ממני אני כאילו מוותר מראש..
אני אומר לעצמי, טוב רקדתי איתה, בטח תשאל עכשיו(איך שנתחיל לפתח את השיחה) איפה אני משרת בצבא...
לא משנה מה התשובה שלי ירד כל החשק של רוב הבחורות, ומה לעשות כמה ציני שאני אהיה בחורה בגילאים האלה לא תסתובב עם מישהו קטן ממנה... לפחות אחת שנראית טוב ויש לה ביטחון עצמי נורמלי.
אני אנסה לשנות את זה ובכל זאת להתחיל עם בנות אבל תאכלס קשה להתחיל עם בחורה, קשה לזרום איתה וזה ועוד בנוסף שהכל ירד לטמיון בגלל הגיל שלי? זה כבר מעצבן נורא
ישן 12-03-2009, 19:53
  -=Ohad=- -=Ohad=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chingy25 שמתחילה ב "שאלה ובעיה, בקשר למועדונים ובנות מבוגרות"

יאללה לדרך:
1. היא רוקדת ככה כי:
היא חרמנית / היא משחקת אותה חרמנית / היא רוצה להדליק אותך / היא רוצה להדליק מישהו אחר / היא חושבת שזה מגניב / היא מנסה למשוך תשומת לב / היא בודקת את האולוויז אולטרה החדש...
אתה מחפש תגובות כמו:
אחי היא בדוק חרמנית... !!! אתה הומו אם לא ניצלת ??????
או שאתה רוצה להתחיל לנסות לפענח מצבים בעצמך?

דבר שני,
אתה לא אמור לחשוב בכלל אם יש לך זיקפה או לא,
מי שרוקדת ככה צמוד, שלא תופתע אם היא תרגיש בליטה בתחת, אוקיי??

אגב המשפט על האמריקאיות זה המשפט הכי מפגר ששמעתי היום,
מזכיר לי את המשפט מ"אם יש גן עדן":
"אם יש לה קול צפצפני בקשר - יש לה ציצים קילומטר, בדוק !"

אתה בטח מצפה שמישהו יגיד לך:
אם היא אמריקאית - אז היא אוהבת שנוגעים לה במותניים תוך כדי ריקוד, והצרפתיות מתות על ספאנקים והישראליות אוהבות שהחדר קצת חשוך ויש שלמה ארצי ברקע... נו באמת

2. אם אתה קטן בחצי שנה - שנה זה לא באמת אמור לשנות לאהובת ליבך,
אם זה סתם סטוץ, אני הייתי מוסיף לעצמי שנה,
תהיה בטוח שהיא לא בת 21 כמו שהיא אומרת..
אבל זה אני, ואתה תעשה מה שאתה רוצה...
סטוצים זה עולם של שקרים ואתה יכול לספר שאתה בצבא אם אתה בטוח שהיא חיילת כבר הרבה זמן,
אבל אם אתה מצפה למשהו רציני יותר, אף פעם אל תיכנס למעגל כזה מטומטם של שקרים..

אגב, בחורות מבוגרות זה לא 20 ולא 21,
ואם כולם שם בנות 21 ואתה אחד שמתבייש, אולי תלך למקום אחר???
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:29

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר