לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-03-2009, 20:14
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
הטענות של הפרשנים בערוץ 2 - היו מוזרות.
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "על פי הפרשנים בערוץ 10 קצב..."

בערוץ 2 אמר משה נוסבאום שקצב אומר דברים לא מדויקים ב"לשון המעטה" כשהוא טוען שהצח"מ( צוות חקירה מיוחד) הוקם ללא שהוגשה תלונה אחת בנושא - משום שהוא עצמו קצב התלונן.

אבל על זה בדיוק דיבר קצב - הוא חזר מס' פעמים על העובדה שהוא היה זה שהתלונן ומזוז כבר הספיק לומר שהתלונות (של המתלוננות) נגדו מוצדקות, עוד לפני שדיבר עם קצב ומבלי שקיבל ולו תלונה אחת ממתלוננת אחת על קצב. קצב טען שהצח"מ נבנה כדי לחקור את הרכילויות שהיו נגדו ושמזוז עצמו הודה בכך בראיון עיתונאי בהארץ. אם הצח"מ הוקם בשביל לחקור את תלונת קצב היו מגיעים לגבות ממנו עדות . אבל צוות החקירה הגיע לקצב לשאול מס' שאלות קצרות שבועות ארוכים אחרי שהתקשורת תלתה את קצב בעקבות ההדלפות של מזוז.

אני לא יודע אם קצב אשם או לא אבל אין ספק שתפקודו של היועץ המשפטי בפרשה זו היה בכי רע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-03-2009, 20:25
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "הטענות של הפרשנים בערוץ 2 - היו מוזרות."

גם אני חושב שההתנהלות של הפרקליטות והיועץ המשפטי מעלה מספר תמיהות
אבל זה לא דבר חדש ואותו דבר עשו לאולמרט עם חקירות טלנסקי ולדור ננזף ברמות המשפטיות
אבל הנושא הזה הושתק, קראתי על זה בגלובס בזמנו

המופע ההזוי של קצב גם הוא מעלה תמיהה
במידה וימצא אשם, ויורשע, הנאום הזה ישמש כנגדו בחומרת העונש
לכן התמיהה שלי, אם הוא אכן לא עשה כלום והכל קנוניה נגדו הנאום ברור
מצד שני, עבר כל כך הרבה זמן ומזוז כל כך נחוש ונחרץ שקשה להאמין שאין דברים בגו

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 12-03-2009, 20:30
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

האם הסיבה שבגינה מזוז נחרץ היא בגלל חוזק הראיות?
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "גם אני חושב שההתנהלות של..."

או בגלל שהוא יצא לא טוב מביטול עסקת הטיעון ועכשיו עתידו המקצועי תלוי בכך שלא ימסמס את הרשעת קצב?

כל כך הרבה כבר נאמר בפרשה הזאת שאני לא זוכר למעלה מ -50% ממנה. דבר אחד אני זוכר בבהירות והוא שפרקליטות מחוז י-ם המליצה לסגור את התיק ואז מזוז העביר אותו לפרקליטות ת"א....

זה מוזר בלשון המעטה. האם קצב קשר קשרים עם כלל פרקליטי עיר הקודש שאלה החליטו לזכות אותו? או שהם סתם פרקליטים גרועים? או שמזוז מנסה ללכת בכל "הכוח" על התיק הזה.

זה שמזוז מוכן לחפות על מעשי פשע הנעשים על ידי אנשים המחזיקים בעמדתו הפוליטית - זה כבר ידוע מפרשת "היועץ המשפחתי" אצל שרון. אני ממש מקווה שלא הייתה כאן תפירת תיק.
ישן 12-03-2009, 21:48
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ולא מצאת שחלק מטענותיו..."

אם יש דברים שמצריכים עיון רציני זה בסדר גמור, בשביל יש משפט.
מסיבת העיתונאים של קצב נועדה לעם, לא לבית המשפט... והוא עשה טעות ענקית!
דבר ראשון הוא דיבר בשחצנות נוראית, הוא לא הפסיק לשבח את עצמו ולהעריף על עצמו מחמאות, זה היה מביך. דבר שני הוא חזר על כל דבר עוד פעם ועוד פעם, בלי להוסיף פרטים ובלי להתקדם לדברים שהוא הבטיח ש"יזעזעו את העם".

בוא נצא שנייה מנקודת הנחה שהוא צודק לחלוטין בכל הטענות שלו... הוא היה כל כך גרוע במסיבת עיתונאים, עד שהוא הפך את זה מאירוע בעל פוטנציאל רייטינג עצום (רייטינג אישי, לא דווקא רייטינג טלויזיוני) לאירוע משמים לחלוטין. עכשיו התקשורת (שוב, אני יוצא מנקודת הנחה היפוטתית לחלוטין שכל מה שהוא אמר הוא אמת לאמיתה) יכולה לשחק בדבריו איך שהיא רוצה ולהציג את הדברים בצורה הפוכה לחלוטין אם מתחשק לה.

כמו שכבר אמרתי באשכול הקודם, קצב לא מתנהג כמו חף מפשע. הוא מתנהג כמו מישהו שרוצה לצאת זכאי בכל מחיר, בלי קשר להוכחת חפות מוחלטת. במסיבת עיתונאים הוא רק חיזק את התחושה שגם אם לא כל ההאשמות מדוייקות יש לו הרבה מאוד מה להסתיר.

ישן 12-03-2009, 21:25
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי dror10 שמתחילה ב "זה בסדר שאתה מאמין לו. לא..."

מומחים לשפת גוף יתרגמו את תנועותיו ותנוחותיו כחסרון שיווי משקל.
האיש מסיר ומרכיב את משקפיו ללא כל קשר לצורך בהם.
מפניו נשקפת מצוקה אמיתית ולעיתים נוצר הרושם שהאיש לא משוכנע בצדקת דבריו.
העובדה שהאיש חוזר על עצמו שוב ושוב, משתמש באותן רפליקות, יוצר שורת תוכן בתחתית הדברים שבמרכזה עומדת דמות דימונית (מזוז) מוכיחה כי יש נסיון לצרוב בדעת הקהל את המסקנה ששל קורבן נרדף.
האיש מופיע בדמות של "הקוזאק שנגזל".
לדמוניזציה יש גם שותף גלוי - התקשורת ושותף סמוי - שלטון החוק.
משום מה 9 האשמות זהות מפי תשע נשים שונות לא באות כלל לידי ביטוי.
במרכז עומדת רק "מעלילנית" אחת.
ישן 13-03-2009, 15:05
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מגורים בארה"ב זו עילה לחוס עדכון בעידן האינטרנט? לך ולנו יש בדיוק אותם מקורות...
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי ekek שמתחילה ב "למה מוטה ושקרי? אני גר..."

בלי לפגוע בכבודם של הרדיו (אותו אפשר לשמוע באינטרנט מכל פינה בעולם...) והטלוויזיה, הרי שהכלי
המרכזי לעדכון, הוא הרשת. אני מעודכן למדי על מינוייו המופלאים של אובמה (המעטים שמשלמים מסים,
והרוב שהעדיף להימנע מכך...), למרות שאני נמצא 10,000 מהחוף המזרחי, ואני מניח שגם אתה יכול
להיות מעודכן באותה מידה לגבי המתרחש כאן אצלנו...
הטענה של קצב שרודפים אותו בגלל שהעז לנצח את פרס בבחירות לנשיאות, ובאותו רגע הפך
ללא-חגיטימי בעיני האליטות השולטות.
אם תשאל אותי, הרי שאיני מאמין לקצב שלא נגע במתלוננות, אבל אני מטיל ספק גדול האם היה כאן
אונס במשמעות החוקית של המילה. מזוז עצמו סבר שאי אפשר להוכיח אונס ולכן הלך לעסקת טיעון,
וברגע שהתפוצצה רץ להגיש כתב אישום בדיוק מהסיבה שהעלה אכפתלי: לולא הגיש כתב אישום על אונס,
התקשורת הייתה רודפת אותו עד לפיטורים, שכן לפחות בנוגע לתקשורת קצב צדק למדי - הם הרשיעו
אותו מהדקה הראשונה, ובכך נהגו בדיוק הפוך מכפי שנהגו ברמון (גם אחרי שהורשע...).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:35

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר