לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-03-2009, 09:53
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pikachu שמתחילה ב "מעוניין בביקורות והמלצות לגבי NINTENDO WII"

mario Kart לWII הוא משחק טוב - במיוחד לשני שחקנים.
לא מפעיל את הגוף יותר מדי (חוץ מזה שפונים על ידי סיבוב של הremote במקום שימוש בחצים.

משחק טוב אחר הוא , Paper mario, smash brothers super mario Galaxy. אבל גם בהם לא מפעילים את הגוף יותר מדי. זה לא נורא - לדעתי כל ההזזה של השלט כמו במשחק טנים היא לא כל כך בריאה לפרק היד.

אם יש לך טלויזיה גדולה, אז third person shooters שהותאמו לWII (בהם מכוונים על הREMOTE והולכים עם הנונשאק) יכולים להיות מוצלחים - כמו resident evil 4 למשל.
אבל תבדוק טוב טוב לפני שאתה קונה כי המשחקים יקרים וחלקם מאד מאכזבים (כמו COD5 למשל).

אם אתה מעוניין להפעיל את הגוף, תחשוב על קניית Wii Fit שאפשר לעשות עליו תרגילי יוגה, יציבה, שווי משקל ושאר דברים שמתאימים בעיקר לנשים. יש כמה משחקי snowboarding שגם כן אפשר לשחק איתו וקיבלו ביקורות טובות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-03-2009, 09:34
  pikachu pikachu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי NimDod שמתחילה ב "mario Kart לWII הוא משחק טוב..."

מ..אני מדריך כושר בין השאר ו..לא נראה לי שעבודה עם השלט בטניס יכולה לגרום נזק, אבל זו נקודה מעניינת...
אני מניח שאדם מאומן לא אמור לסבול ..אולי אדם חלש שפתאום ביום אחד מתחיל לשחק למשך פרקי זמן ארוכים, אולי עשוי לפתח דלקת..אבל זה כמו בעיות פרקי ידיים של עכבר, צריך למצוא תנוחה נכונה ולא להגזים.

הFIT חביב אבל די יקר, דווקא חשבתי על משטח ריקוד שמאפשר קפיצות על חבל למשל ובכלל מאפשר קפיצות.
נראה לי שהפעילות היחידה שיכולה באמת להפיע בFIT היא הריצה והאיגרוף, אבל איגרוף טוב, אפשר גם ללא הFIT.

יש לי משטח ריקוד למחשב, ניתן לחבר אותו לWII? חיבור USB...

לגבי המשחקים שהזכרתה, שמעתי שמריו גלאקסי טוב (למרות שאני לא שחקן פלטפורמה, שמתי עליו עין) ולגהי הרזידנט איוול 4..שיחקתי אותו במחשב..די מבאס לחזור שוב, או שהחוויה שונה ושווה את זה?
ישן 13-03-2009, 16:43
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי pikachu שמתחילה ב "מ..אני מדריך כושר בין השאר..."

העבודה עם השלט טניס מכאיבה במפרק אחרי כמה זמן כי לא מדובר בתנועה טבעית של היד. לדעתי המשחק הזה, כמו שאר משחקי ה Wii Sport וגם חבילת ה Wii Play נמאסת אחרת יום וחצי.
האגרוף הוא המשחק היחידי שבאמת מפעילים בו את הידיים, וגם זה מפסיק ברגע שאתה מבין שאפשר לקבל את אותה תוצאה עם תנועות קטנות ולא מאמצות. אימון כושר זה לא.

למיטב ידיעתי, אין חיבור של שטיח ריקוד לWii.

Resident Evil 4 לWii הוא זהה לגרסאות האחרות + עוד כמה easter eggs חסרות משמעות. הייתרון הגדול הוא בזה שאתה מכוון עם הremote על המסך במקום עם הבקרים (זה נחמד אם יש לך אקדח), אבל אם כבר שיחקתבו, חבל על הזמן.
אם אהבת את סדרת אותו, עכשיו יצא 5
http://pop.youtube.com/watch?v=DX4lyk3rScA

נערך לאחרונה ע"י NimDod בתאריך 13-03-2009 בשעה 16:47.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר