לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-03-2009, 18:55
  dalik dalik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.07
פגעתי במישהי

יצא וקיבלתי לילה מחוץ לצבא, התכנון היה לישון בבית החייל אבל במקום זה הלכתי לידידה טובה מאוד שלא ראיתי שנה לישון, כי היה לה בית ריק. הגעתי אליה, היא חיבקה אותי, אמרה כמה שאני חשוב לה וכמה שהיא אוהבת אותי, הרמנו כוס (בקבוק...) יין, אכלנו פיצה ויצאנו, שתינו קצת, הייתי עייף ובמילא צריך לקום מחר מוקדם כדי לא לפספס את ההסעה הראשונה ואחרונה למוצב, סיכמנו שאני אחזור והיא תשאר עם חברות קצת בפאב ותגיע יותר מאוחר "לישון איתי כפיות"(כדבריה, מה שהיה נדמה לי כסתם בצחוק...).
באמצע הלילה שמעתי את הדלת נפתחת אבל במקום שהיא תחזור לבד, שמעתי גם גבר נכנס איתה לדירה. היא נכנסה אל החדר, בדקה שאני ישן(למרות שהייתי ער, עצמתי עיניים), סגרה את הדלת והלכה איתו לסלון לעשות את שלהם.
שמעתי את הכל, את הנשיקות, את הספה בסלון חורקת ואותם גונחים, מין הסתם זה חירמן אותי בצורה מטורפת...
היה לי ראש טוב מהאלכוהול, הייתי חרמן והייתי יותר מידי זמן בצבא, אמרתי לעצמי שברגע שהם יסיימו והכל טוב- אני גם אנסה לקבל קצת(לא ממש היה אכפת לי שאני מקבל אותה "משומשת", הייתי חרמן, ושנינו היינו שיכורים- גם הרמיזות שלה ממקודם תרמו ממש למחשבה שהיא תזרום)

בכל מקרה, אחרי שעתיים שחיכיתי בסבלנות, היא נכנסה לחדר, מסריחה מסיגריות ואלכוהול, וכמו שהבטיחה, נכנסה להתכרבל איתי כריות, לחשתי לה "שמעתי שהבאת חבר...", חיבקתי אותה בידיעה שהיא מרגישה את ה"פנס" שלי בולט, ליטפתי לה את היד קצת והתחכחתי בה, בלי שום תגובה ממנה.
משם היד עברה לחזה ולשאר האיזורים בגוף, נשיפות על העורף- שוב, שום תגובה ממנה.
ניסיתי להכניס יד מתחת לחולצה שלה, נגעתי קצת והיא משכה אותה החוצה, מה שגרם לי להבין את הרמז טוב מאוד, הפנמתי והלכתי לישון מבואס, אבל אני לא אעיז לעשות משהו שהיא לא רוצה.

בכל מקרה, הרגשות אשם עלו בי כבר באותו בוקר, שלחתי לה אין סוף הודעות מתנצלות, עד כמה אני מביע חרטה, מצטער ומקווה שהכל ישאר בסדר בינינו. שום תגובה ממנה. לא עונה לטלפונים, אסאמאסים, פייסבוק- נאדה.

אני יודע שפגעתי בה, אבל אני מחפש דרך להראות לה שבאמת ובתמים חשבתי שגם היא רוצה, ברגע שהבנתי שלא- נסוגתי.
הדבר האחרון שאני רוצה להיות זה מטריד מינית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-03-2009, 18:22
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "שמור על השפה, דבר..."

תוכן דברי בדרך כלל זהה בין אם אני רגוע או עצבני.המקרה הנתון אינו יוצא דופן:כל מה שכתבתי,כך הוא,לטעמי.
לא מדובר בעניין של לתת או לא לתת,אם יש לך איזה תסביך פמיניסטי,אל תפני אליי.אין פה עניין של "היא נתנה" או "היא לא נתנה" לבחור החייל.מה שהכעיס אותי,זה שהבחורה הזו,בידיעה,שיושן אצלה ידיד טוב(כך הבנתי מדבריו,שהם ידידים טובים),מביאה גבר הביתה,ולא בשביל לפטפט,אלא כדי לשכב איתו.היא עוד בודקת,אם הוא יושן,והולכת לענייניה-התנהגות זו בעיניי נראית לא מוסרית,בין אם מדובר ב אישה או ב גבר.
הבחור לא אמור "לדרוש",היא גם לא חייבת לו "לתת".אבל לדעת להיבדל מחיות,אשר להן יש אינסטינקטים,ושהם,צריכים פה ועכשיו,היא חייבת.אם היא רוצה לשמור על קשרי ידידות עם הבחור מפורום.

ציטוט:
אז עכשיו כל בחורה שלא הולכת עם מישהו אגואיסטית?

את לא הבנת על מה רשמתי את מה שרשמתי.הבעיה היא שהיא אכן הלכה!,אך כל זה נעשה בתזמון מוטעה.
אני לא אחזור על מילותי אם כי איני שיניתי את דעתי.

ישן 15-03-2009, 16:33
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
תן לי לתאר לך סיטואציה מסויימת
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "[b]dalik[/b],היא ידידה טובה..."

ידידה וותיקה שלך בעיר ובמקום שהיא תישן בבית החייל\כל מקום אחר - שבבירור פחות נוח מהבית שלך , אתה נותן לה לישון אצלך בדירה .
היא חוזרת מוקדם מהמסיבה , אתה נשאר לחגוג , תוך כדי הערב יוצא לך לפגוש מישהי יפה ,דברים מתחממים , אלכוהול ,הורמונים ... אז אתם הולכים לבית שלך ומשם לא נרחיב ...
האם זה כזה "בזוי" מצידך , עשית משהו לא בסדר רק כי הידידה שלך שמעה חלק מהדברים שהתרחשו ?
א) סיכוי טוב שהיא כבר נרדמה מהאלכוהול שהיא שתתה
ב) שניכם אנשים בוגרים ,דברים כאלה קורים ,האם באמת מוותרים על הערב עם מישהי רק כי בטוב ליבך נתת לידידה שלך לישון אצלך ושחס ושלום היא תשמע משהו ?

כיצד זה שונה אם במקום ידידה זה בחור ?

אולי קצת "הקצנתי" את הסיפור ,אבל עדיין .. מכאן לקרוא לה אגואיסטית ולהפיל עליה חלק ניכר מהאשמה זה לא במקום לדעתי .

Dalik , תתנצל , תביע חרטה , אפילו שהדברים שעשית נבעו מאלכוהול הם פגעו ברגשותיה באותה מידה ,
פשוט תקווה שהיא תוכל לסלוח לך , להצדיק את עצמך בפניה לא יתרום יותר מדי .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:34

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר