לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2009, 12:37
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
המלצה חמה אש: "בנחלה" (פרובינקיה נהריה, צפונית לחדרה)

טיפ שקיבלתי ממומחית הגרה בפלך הצפוני הסיט את דרכי למוסד הפינגווין בשדרות הגעתון אל חלק של נהריה שאני לא מכיר ("רסקו") ושאני מניח שרבי אחרים לא מכירים.

שכונה כפרית דמוית מושב של נהריה (המושבה המקורית), נמצאת בצפון העיר, ועברה תהליך דומה לזה של מושבים מבוססים בשרון שם בכל משק יש גם עסק...

בחלק אחורי של משק לשעבר, ברחוב יצחק שדה, מצויים כמה עסקים (חוות תבלינים ומאפיה) וכן "בנחלה" – מקום עם פוטנציאל אדיר שהוא למעשה מסעדה לכל דבר שיש לה חצר מדשאה ענקית ומטופחת, שהופכת לגן אירועים כשצריך.

באנו בשישי בצהריים, והמקום היה די ריק, ובכלל עושה רושם שמי שאוכל שם רובם אנשים ששמעו על המקום כי אי אפשר לגלות אותו סתם ככה בנסיעה ברחוב. למסעדה חלק פנימי ממוזג וחיצוני. ריהוט כפרי של פעם עם הרבה תמונות ופריטי ענתיקה שמיועדים לתת אווירה של פעם. שולחנות עגולים ומרובעים, בחלקם המושבים עם על ספות ארוכות (מי שיש לו ילדים, מכיר את היתרון). המקום מצוחצח ומאוד אסתטי ונעים. גם השירותים מאוד מטופחים, וכוללים גם משטח החתלה מאוד נוח. שירות מעולה ומלצרים מאוד נחמדים: אווירה של קלאסה בלי הפלצנות של "מסה" ודומיה ברחוב הארבעה.

לא היו לי ציפיות שליליות, אבל בכ"ז הופתעתי לטובה מהאוכל: פשוט מעולה ומושקע, גם אם (מלבד בקינוחים) לא ראיתי משהו שלא נתקלתי בו קודם לכן.

הזמנת ארוחה כוללת לחם הבית שהוא מין לחמנייה אפוייה טרייה ומעוררת תאבון. מקבלים משהו כמו 2 לחמים לשישה, והבאים כבר בתשלום נוסף. וויתרנו על מטבלים (ייקים זוללי חמאה אנו) אז אני לא יודע איך הם. למנה ראשונה כולם הלכו על פטה כבד עוף בליווי קונפיטורה וצנימים – הלכנו על בטוח – והמנה הייתה מעולה.

למנה עיקרית הזמנתי אנטרקוט מיושן ברוטב יין אדום: סטייק של בערך 300 גרם, בליווי מחית, אורז או תפו"א אפוי. היה מצוין, אם כי 102 ₪ היה נראה לי קצת יקר למנה זו בהשוואה למחיר הממוצע של המנות במקום.

סטייק פרגית בהוייסן (תמונה) היא מנה מעולה שטעמתי ממנה ושווה כל שקל.

ההמבורגרים משובחים גם הם, נאמר לי ע"י מי שלקח, מלווים בתוספות הרגילות של טוגנים וירקות.

הילדים זללו שניצלונים וטוגנים, אבל לאור זה שעברו שעות של טירונות הליכה בסמטאות עכו, הם היו אוכלים הכל... בכל מקרה רובם היו מוטרדים בעיקר מהזמן שהפסידו כשלא שיחקו במדשאה ובמתקנים שבה.

על פילה הדניס היו גם ביקורות מצוינות.

אם המנות העיקריות "חזקות" הרי שהקינוחים פשוט לוקחים את המקום לראש הליגה: ב 29 ₪ לקחתי "עוגת גבינה אפוייה קלאסית" בבחירת אנ-דן-דינו. ביותר מ 29 אני רגיל לקבל בקפה ג'ו עוגת שלוש שכבות של שלשום ועם טעם משעמם שהשפריץ של הוניל-שוקולד לידו זו עיקר ההפתעה...

ב-29 ₪ כאן קיבלתי משהו שנראה כמו קומקום חרסינה גדול ולצידו מין שלגון קטן של גלידת סורבה ביתית. בתוך הקומקומון נאפתה עוגת גבינה אוורירי ופריכה, ועליה שכבה עבה של מין גבינה מוקצפת. זה אחד הקינוחים הטובים ביותר שאכלתי בהרבה זמן! (תמונה).

קינוחים אחרים ("גאיה" ו"מילניה") היו מאוד נדיבים בגודל ומעולים. עכשיו כשאני חושב על העוגה האפוייה אני כבר מתכנן לבדוק את לו"ז הרכבת כדי לדעת האם אפשר אחרי העבודה לקפוץ לנהריה ולעשות הליכה ספורטיבית של חצי שעה לכל כוון למקום לאיזו ארוחת ערב קלה עם 2 עודות לקינוח...

המחירים, כפי שניתן לראות בתפריט שבקישור, סבירים מאוד, ובחלק מהמקרים (קינוחים, משקאות) לא רעים בכלל. בשעות אחרות יש גם עסקיות. לילדים המקום גן עדן משום שהם יכולים בכל רגע לרוץ החוצה ולשחק. לעומת הברוקרים הקולינאריים של מושבי הסביבה (לימן ושות'), זה מקום של תמורה מעולה לכסף, ובמיקום מעולה.

בקיצור: מומלץ בחום!

תפריט: http://www.banahala.co.il/SummerMenu.pdf

http://www.banahala.co.il/

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 14-03-2009 בשעה 12:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:44

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר