לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2008, 22:38
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
המלצה "בת יער".... מסעדת הבשרים שבמעמקי יער/מצפה עמוקה.......

מבחינתי הכל התחיל בכלל אי שם בשנת 1988 !

היתה זו סדרת חינוך לצפון הארץ אליה יצאנו כל הצוות ביחד עם משקי"ת החינוך לאה ובמהלכה סעדנו ארוחת בשרים נפלאה במסעדה דמויית קרון רכבת ישן בתוך איזה שהוא יער אפל לא רחוק מצפת באמצע החורף כשבחוץ קור כלבים אמיתי (המקום שוכן בגובה של למעלה מ 800 מטר ) !!!....
תמיד הבטחתי לעצמי שלשם עוד אחזור ותמיד זכרתי שלמסעדה הזו קוראים "בת יער" !

הבטחתי וגם קיימתי.

יוצא שבתדירות של אחת לשנה בערך אני מוצא את עצמי חוזר לשם אם זה במהלך טיול, או לצורך ארוחה נטו וכך היה גם בראש השנה הנוכחי כשהחלטנו מספר ימים לפני כן לנסוע ליום טיול בצפון הכולל ארוחת צהריים בבת יער בחברת חברינו ה"אלטמנים" חובבי הצפון היין והבשר אותם אתם כבר מכירים מאשכול ה"שייטל" הזכור לטוב....

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%F9%E9%E9%E8%EC

ואולי במחשבה שנייה... כן טיול, לא טיול, פשוט מצאנו לעצמינו יופי של תירוץ כדי לנסוע לאכול ב"בת יער"?...
מעניין...

הגענו למקום קצת לפני השעה 13:00 ולאחר נסיעה בכביש הצר והמתפתל אל תוך מעבה היער הגענו לרחבת חנייה מסודרת הממוקמת לפני שער הכניסה למתחם החווה בה שוכנת המסעדה ועכשיו אני חושב שזה הזמן לעוד קצת מילים על המקום:

חוות בת יער הוקמה בשנת 1985 על ידי מספר "חלוצים" עוד כשבמקום לא היה דבר פרט ליער ודרך עפר...
כפי שכתבתי, אני אישית הגעתי לשם לראשונה כשלוש שנים לאחר מכן וזכור לי היטב שפרט למסעדה ספונת העץ שחלקה נבנה בקרון רכבת משא ישן לא היה יותר מדי מסביב.....
כיום מדובר במתחם סגור ומתוחם הכולל בתוכו פרט למסעדה עליה אכתוב עוד מעט גם מבנה עץ המשמש כאולם אירועים סביבו חצר גדולה ובה ספסלים, שולחנות עץ ומספר מתקני צליית בשר ענקיים....
מתחם המשמש כחצר רכיבה על סוסים וכן לא מעט אטרקציות לילדים ולכל המשפחה מה שהופך את המקום לאתר בילוי משפחתי המשלב פעילויות שונות ומגוונות עם מסעדה כך שניתן לבלות בו לפחות שלוש שעות של פעילות ואכילה כשהכל, אבל ממש הכל בנוי מקורות עץ ו"עמוס" במוטיבים המקנים למקום מראה ותחושה אמיתית של חוות סוסים אי שם בארה"ב...
אציין גם כי כל מי שעובד שם לבוש מכנסי ג'ינס, חולצת כפתורים משובצת וכובע בוקרים....

אז איפה עצרנו?... מתחם החנייה?...
אז הנה, כך נראה תמרור ההכוונה שממוקם בסמוך לשער הכניסה למתחם החווה ממש ליד רחבת החנייה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ובהמשך השביל עוד כמה צעדים משמאל נראה המבנה המשמש כאולם אירועים עם הרחבה הגדולה שסביבו אשר מהווה "חצר אוכל".....
המבנה והחצר מאפיינים את הסגנון של כל כל מה שקיים ובנוי במתחם החווה...

וכשממשיכים לנוע על השביל המרכזי מגיעים גם לחצר הרכיבה על הסוסים שללא ספק מהווה אטרקציה עבור הילדים הקטנים (והקטנים פחות)....
שלושה סיבובי רכיבה על סוס פוני או "רגיל" יעלו לכם 20 שקלים, אבל בינינו, אם הילדים כל כך רוצים זה לא שווה?...
ורק לצורך ההתמצאות - המבנה שמופיע בתמונה הקודמת שוכן ביער האורנים שקצה קצהו מופיע בצד שמאל של התמונה והמסעדה עצמה ממוקמת מימין לחצר המצולמת כאן (והיא לא ניראית בצילום)....
ושימו לב לנוף שממול:

אם תסתובבו קצת במתחם ובין העצים תגלו חיש מהר כי לא מדובר כאן במקום בו לפרות ושאר בני בקר כדי להסתובב חפשי....
לא יודע למה אבל יש כאן יותר מדי "עדויות מרשיעות" לכך...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הגיע הזמן להכנס למסעדה לא?...

אז ככה נראית הכניסה למסעדה, מדובר בעלייה קלה המובילה לדלת חיצונית אשר דרכה נכנסים למעין מסדרון קצר שבקצהו דלת נוספת שהיא היא הדלת למסעדה עצמה, יש הרבה מאוד שכל והגיון ב"פטנט" הזה החל מכך שממש אבל ממש לא נעים לעמוד בחוץ ולהמתין שיתפנה מקום (להזכירכם מדובר במסעדה הממוקמת בגובה של למעלה מ 800 מטר ולא רחוק מצפת מה שמבטיח מזג אויר צונן עד קפוא בימי החורף).....
פרט לענייני מזג האויר המסדרון הזה מונע מקהל הממתינים לעמוד בתוך המסעדה עצמה מה שיוצר לא אחת תחושה של אי נוחות הן לצד הסועד והן לצד הממתין...

וכך נראה החלל הפנימי, שימו לב לאח העצים אשר מופעל בימי החורף ומחמם את המקום, לבר, להפרדה שקיימת בין שני חללי המסעדה אשר יוצרת תחושה נעימה ואינטימית יותר, לחלונות אשר על מחיצת ההפרדה (שבפעם הראשונה בה הבטתי בהם הייתי בטוח שמדובר באדים אמיתיים)....
ו... למארחת הניצבת במרכז אשר לבושה ב"תלבושת אחידה" בה לבושים כל צוות המלצרים שבמקום מה שמקל על זיהויים.....
הדלת שנראית ברקע היא דלת המובילה למסדרון אשר מוביל לחדר השירותים אותו תראו עוד מעט....

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

והנה קצת מהנוף המדהים של הרי הגליל העליון ורמת הגולן שנראה מהחלונות הפנורמיים המשקיפים לכוון צפון, המסעדה ממוקמת על מה שנראה כנקודה הגבוהה ביותר במתחם החווה והיא ניצבת ממש מספר מטרים משפת המצוק, מדהים !...

ועוד אטקרציה מקורית ומעניינת, ממש ממש על שפת המצוק הוצבו מספר קרונות המזכירים בצורתם את אותן כרכרות ידועות מימי המערב הפרוע, מסתבר שניתן להזמין מראש מקום בקרון שכזה לסעודה פרטית והאוכל יוגש אליו !

רעיון נפלא כשלעצמו אך אני לא מקנא במלצר/ית שיצטרכו לצאת לשם ולצעוד את עשרת המטרים הללו בליל חרפי.....

וכך נראה שולחן ערוך בטרם תשבו לידו...
אני חושב שדי במבט קצר בסכינים המונחות עליו בכדי לרמוז על מה שמוגש כאן.....

ויחי הדברים הקטנים דוגמת מפת הנייר שהיא למעשה מפת האתר ועליה גם סיפורו....

השירותים...
כן כן רבותי, עד שיגיע האוכל זה הזמן לקפוץ לשנייה ולהתרשם מחדר השירותים ...
ובכן, כפי שכתבתי אל השירותים מוביל מסדרון אשר מצידו האחד חלון ארוך ארוך אשר ממנו נשקף הנוף אותו כבר ראינו ומצדו השני על הקיר מצופה העץ תלויות לא מעט תמונות צבע דהויות בחלקן המתארות את ההסטוריה של הקמת המקום מראשיתו....
אינני מכיר את האנשים והדמויות אך אני מסיר בפניהם את הכובע ומודה להם על מה שהם יצרו !

נחמד לעצור לשנייה או שתים ולהתרשם בדרך אל או מ... (בהתאם למצב ורמת הלחץ שבבטן התחתונה)......

והשירותים עצמם...
החלטתי שאני מצלם ולו רק כדי להמחיש לכם בצורה הטובה ביותר איך זה נראה !
מדובר בחדר גדול למדי ובו תאי שירותים מבריקים ומצוחצחים (להזכירכם, המסעדה היתה כמעט בתפוסה מלאה)...
השירותים הנם "יוניסקס" וגם הם משופעים במוטיבים המבוססים על עץ.
במרכז החדר מוצב אח עצים אשר נועד להנעים את זמנם של השוהים במקום בלילות החורף הקפואים....

הנה חדר השירותים משני קצותיו:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

וחוזרים למסעדה היות ובינתיים נחתו על שולחנינו התפריטים.....

המלצרית ששירתה אותנו התגלתה כאדיבה וחייכנית וידעה לספר לנו במדוייק על הייחוד של כל מנה ומנה וכל נתח בשר עליו שאלנו, פרט לכך היא המליצה לנו על יין ומספר מנות מיוחדות...

הנה מספר תמונות (השתדלתי שייצאו ברורות ככל הניתן) של התפריט ושל פירוט המנות והמחירים, מה שאישית אני אהבתי הוא שליד כל מנה מצויין ההסבר לגביה וכמובן שגם את חלק מהשמות המשעשעים שנבחרו למנות מסויימות, להתרשמותכם:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

והמנות הנבחרות הן...

כמנות ראשונות הזמנו את נזיד הבוקרים (עיינו בתפריט שם תמצאו מה הוא מכיל ומה מחירו)...
המרק הגיע בקערה עמוקה והפיץ ניחוח עז של תיבלון וכל טוב ונמצא טעים ועשיר להפליא !...

אני אישית הזמנתי מנה שכבר התנסיתי בה בעבר והיתה זכורה לי לטוב, מדובר על פטרית פורטובלו גדולה מתובלת בעשבי תיבול ועליה מונחת פיסה של גבינת חלומי מותכת (גם היא מופיעה כולל מחירה בתפריט אשר מצולם לעיל)...
רבותי, מדובר במנה של נצחון !...
מנה טעימה ביותר ומומלצת לחובבי הז'אנר !...

יחד עם המנה הזו הזמנתי לי רוטב צ'ימיצ'ורי אשר הגיע בכלי הגשה מנירוסטה, על פניו נראה כי הוא עשוי מרכיבים טריים מאוד אך אני חייב לציין שטעמו היה עדין מדי עבורי !
משום מה אני רגיל לצ'ימיצ'ורי קצת יותר דומיננטי מהנוכחי אך הוסבר לי על ידי ה"אלטמנים" (להם שורשים דרום אמריקאיים) שיש כמה וכמה וורסיות של צ'ימיצ'ורי חלקן "עדינות" יותר...
אז קיבלתי את זה בהבנה....

פרט לצ'ימיצ'ורי הגיעו רטבים נוספים כחלק מהמנה כגון רוטב פלפלים שהיה טוב מאוד, שום כתוש ( אותו הזמנתי עבור הבשר בהמשך), ועוד...

יחד עם המנות הראשונות עבורינו הזמנו כבר את המנות העקריות עבור הילדים (שהיו כבר רעבים בהחלט)....

המנות שהוזמנו היו "המבורגר ילדים" (עבור ילדים ולא עשוי מהם כמובן)...
שהגיע בלווי צ'יפסים גדולים מהסוג הפריך והקריספי (או במילים אחרות המצויין והטרי) וירקות טריים מבוססי עגבנייה ומלפפון .....
ההמבורגר (150 גר' משקלו) הוגש על לחמנייה עגולה כמקובל ונמצא טעים ביותר ועסיסי במידה המדוייקת !

מנת ילדים נוספת שהוזמנה כללה נקניקיה עבה שנחצתה לארכה בלווית תוספות הזהות לקודמת, טעמתי גם חתיכה ממנה והיא היתה בסך הכל בסדר גמור אך מה שמצא חן בעיני היו גם סימני החריכה שעליה, יודעים לטפל בבשר החבר'ה האלה גם כשמדובר בסופו של דבר בנקניקיה וזה יפה מאוד.....

ולארטילריה הכבדה...

כמנות עקריות למבוגרים שבחסורה הוזמנה מנת המבורגר אחת שהגיעה יחד עם חלת בצל קטנה, על פי העדויות ההמבורגר היה מצויין, עשוי במידה הרצויה ועסיסי אולם חלת הבצל היתה מעט שמנונית מדי אך עדיין טעימה כשלעצמה...

אני עצמי שמעתי לעצת המלצרית והזמנתי מנת סינטה עם עצם במשקל 400 גרם כשמידת הצלייה היא "מדיום רר", המנה הגיעה על פלטת עץ עליה נבזקו מעט מלח גס ופלפל גרוס והיא היתה פשוט מצויינת !
מרחתי עליה מעט שום כתוש והטעם... חגיגה אמיתית !
תראו את ה"עין" הורדרדה שמחייכת מתוך הנתח....

עם המנה (ומנות הבשר בכלל) ניתן להזמין מספר תוספות כשמה שאני בחרתי היה תפוח אדמה אפוי בלווי גזר. תפוח האדמה היה מהסוג המתקתק (שאני מאוד אוהב) והיה אפוי במידה (על הגזר ויתרתי כי אני לא כ"כ אוהב)....

מנה בשרית מעניינת נוספת היתה מנת סטייק הפילה שנפרס כפרפר ונמצא כמצויין !

יחד עם המנות העקריות הזמנו את לחם הבית בלווי חמאה שהיה טרי וטעים וכן כמובן שתייה קלה וכוס יין אדום מאחד מיקבי האיזור אשר הומלץ ע"י המלצרית ונמצא כמוצלח ביותר (וכאן אבקש את סליחתכם על שאינני זוכר את שמו)...

ואין לי על מה להתלונן !
המנות כולן היו פשוט מצויינות החל מהנזיד, דרך הנקניקיה וכלה במנות הבשר ה"כבדות" !
פשוט מצויינות !

ולאחר שסיימנו עם העקריות ופונה השולחן נגשה אלינו המלצרית החביבה ובידה מגש ועליו ארבעה סוגי קינוחים כפי שמופיע בתמונה, שוב שיטה מצויינת שחוסכת הסברים מיותרים ומונעת חוסר של תיאום ציפיות בין המזמין למנה המוזמנת...
ארבעת הקינוחים עוגת שוקולד חמה (המוגשת עם גלידה כמובן), מוס חלבה, סופלה שוקולד ומוס שוקולד כשפרט אליהם ניתן להזמין גם גלידה (מגיעים שלושה כדורים גדולים בגביע זכוכית):

אציין בכלליות כי גם הקינוחים זכו לתשבוחות ואילו אני אישית שאינני נמנה עם חובבי המתוקים והעוגות בד"כ הסתפקתי בכוס אספרסו קצרצר (של "פורטופינו") שאפילו בו לא הצליחו לטעות....

סיימנו לקנח את הקינוחים, סיימנו את הקפה והיה נחמד לגלות שלמרות שבמסדרון המתינו לקוחות אף אחד לא דחק בנו ואף אחד לא שחרר לכוונינו תרמיזים ומבטים של "נו חבר'ה... יאללה תזמינו חשבון"...
אף אחד לא ישב לנו על הראש ונראה לי שיכלנו לשבת שם עוד חצי שעה בשקט ולהחליף חוויות על הארוחה המצויינת שאכלנו..
אבל לא נעים....

הזמנו חשבון שהסתכם בכ 850 ש"ח שזה לטעמי בהחלט סביר ביחס למה שהזמנו ולטיב המנות.

וכאן גם המקום להעלות את מילות הסיכום...

אז ככה, למי שחפץ בארוחת בשרים מצויינת במקום מיוחד בסגנון חוות סוסים אמריקאית, מי ששוהה באיזור הצפון בצימר או מגיע לאיזור צפת במקרה או שלא במקרה, זה המקום !
אישית אני אוהב להגיע לשם בימי (ורצוי אף יותר בלילות) החורף כחלק מבילוי של יומיים לפחות, להנות מארוחה כבדה ולחזור לצימר לשנת חורף טובה.....

"חוות בת יער" - נתונים טכניים:

פעילות: כל השבוע מ 10:00 ועד 24:00

גישה לנכים: יש.

חנייה: יש בשפע, מצריך הליכה רגלית קצרה של כ 50 מטר (ולא לשכוח מעיל בחורף)....

שירותים: צמודים ונקיים מאוד.

מחיר: סביר עד יקר למדי (אך שווה כל שקל).....

אשראי: מקבלים גם מקבלים.

עישון: חס וחלילה ! לא מעשנים במקום.

טלפון להזמנות ובירורים (לרוב זה מסתכם ב "איך מגיעים"?) : 046921788

שימו לב - רצוי להזמין מקום מראש (ולא לשכוח את האופצייה לסעודה פרטית בקרוניות)....

וקישור לאתר המסעדה והחווה בכלל:

http://www.batyaar.co.il/

מקווה שתהנו לפחות כמוני...

לבני.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-10-2008, 23:49
צלמית המשתמש של The Cheff
  The Cheff The Cheff אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב ""בת יער".... מסעדת הבשרים שבמעמקי יער/מצפה עמוקה......."

לפני מספר שעות אכלתי המבורגר 300 גרם תוצרת בית והביקורת שלך עשתה אותי רעב שוב
תענוג לקרא.

לגבי המחירים עם אכן על הגבוה יותר של הסביר אך לעניות דעתי מה שנחשב הוא איך אתה מפרש לגבי עצמך את העלות-תמורה, אם מבחינתך המחיר ששילמת הוא הוגן ושווה את התמורה שקיבלת אז מה טוב ופה נראה על פניו שזה המצב , לפחות היתה חוויה מתקנת לילדים שילמדו איך המבורגר צריך להיראות !

אגב, המקום הזכיר לי את חוות הבוקרים ברמה"ג...

וכמה הערות כלליות:
  • המרק נראה טוב וגם מחירו סביר
  • בהתחלה, כשראיתי את הפורטבלו במקום לראות את המנה העיקרית אחרי המרק, נבהלתי, "ליבני נהיה צמחוני ?!"
  • אתה בדר"כ לוקח את המצלמה לשירותים ?! (ועוד לשירותים שהם יוניסקס ?! טוב שלא עצרו אותך... )

הבלוג : http://www.Ugiyot.com
הגלריה : http://pbase.com/the_cheff

© 2004- כל הזכויות שמורות ל The Cheff, כל המעוניין להשתמש בטקסט או בתמונות (המוחתמות) המצורפות להודעה זו מוזמן לפנות במסר פרטי
.
ישן 12-10-2008, 22:44
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אכן חוויה מתקנת לילדים !...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי The Cheff שמתחילה ב "לפני מספר שעות אכלתי המבורגר..."

ולגבי המצלמה והשרותים - אני חושב ששירותים יכולים להוות מדד לגבי רמת הנקיון של מקום !
אני מצדי אצרף לכל סקירה גם תצלום של חדר השירותים, אני חושב שיש לכך חשיבות.
ואם בענייני שירותים עסקינן - בערב יום כיפור אכלנו ארוחה נהדרת במסעדת אבו קריסטו הוותיקה שבעיר העתיקה של עכו (ממש כמה שעות לפני שהתחילו שם המהומות ואני נשבע לך שהשארנו טיפ יפה)......
נכנסתי שם לשירותים ואני יכל לומר עם כל האחריות שאפשר היה להניח שם שולחן וכיסאות והייתי אוכל שם בלי בעיה !.. בחיי !
מעולם לא ראיתי חדר שירותים כל כך נקי כל כך מצוחצח וכל כך מריח טוב במסעדה ויודע מה?... גם לא בכל בית מלון !
מדהים !
ישן 21-02-2009, 12:57
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
היינו שם בשבת שעברה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב ""בת יער".... מסעדת הבשרים שבמעמקי יער/מצפה עמוקה......."

ימי ההולדת של הוריי חלים בהפרש של שבוע וחצי. לצערנו לא יכולנו לחגוג את ימי ההולדת שלהם עקב מבצע עופרת יצוקה- אחי גויס בצו 8 ונשלח לחברון, ובשלב מסוים גם אני גויסתי ונשלחתי לגזרת קלקיליה.
את שירות המילואים סיימתי ביום שישי שעבר, ולכן החלטנו לנסוע למחרת לחגוג ולאכול בבת-יער. כמובן שיש צורך להזמין מקומות מראש.

המנות שהזמנו:
לפתיחה: לחם הבית, חציל קלוי במתבל טחינה, ונזיד בוקרים.
עיקריות:
אבא- סטייק ניו-יורק 400 ג'
אמא- סטייק פילה 250 ג'
אחי- סטייק טי בון 400 ג'
אני- צלע עגל 500 ג'

אחי ואני שתינו בירות, ההורים שלי שתו דיאט קולה ודיאט ספרייט.
קינוח: רק אחי הזמין, מוס שוקולד.

החשבון הסתכם ב-630 ש"ח בדיוק (לא כולל שירות).

להלן מספר תמונות שצילמתי בפלאפון:

לפרטים נוספים:
http://www.rest.co.il/sites/Default.asp?txtRestID=1694
http://www.batyaar.co.il/restaurant.phtml

ישן 22-02-2009, 14:02
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי The Cheff שמתחילה ב "דבר ראשון הרשה להחמיא לך..."

אז זהו, שבכל הנוגע למקצועיות בשירות, מקצועיות המלצריות לוקה בחסר:
1. המלצרית שהגישה לנו את התוספות למנות העיקריות פגעה בטעות בכוס הבירה שלי ושפכה חלק נכבד מתכולתה. אומנם היא לקחה את הכוס למילוי מחדש, אבל...
2. מלצרית נוספת שהגישה לנו את הרטבים לסטייקים, שפכה בטעות את אחת הקעריות על השולחן/רצפה, כשהנעליים של אבא שלי הן תחנת ביניים.
3. כשהגישו לנו את החשבון, משהו נראה לי חשוד. משום מה הוסיפו לנו קינוח שני וכוס תה- שלא הזמנו. טעות בסך 31 ש"ח. מישהי הקלידה את אותו קינוח שני וכוס תה על השם שלנו, ובמקום 630 ש"ח, קיבלנו 661 ש"ח. כמובן שהטעות תוקנה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:38

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר