לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2009, 12:57
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "גגלף "תחנות שוטר כאן..."

או שתחכה לערב שאני אתפנה להקליד. זה לא נאום רק כמה משפטים בקשר.
אם אתה כותב מור"ק על עמק הבכא, אולי עדיף שתאיר זווית קצת פחות ידועה כמו סיפורום של הטנקים בפיקוד אמנון לביא ונח טימינקר שנשארו לבד להילחם בסורים כשכל הגדוד הלך ל"מלא מחדש" והסורים החליטו לחזור.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-03-2009, 15:13
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
יוסיפון, אולי אתה תכתוב משהו בקשר לזה...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "או שתחכה לערב שאני אתפנה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוסיפון
או שתחכה לערב שאני אתפנה להקליד. זה לא נאום רק כמה משפטים בקשר.
אם אתה כותב מור"ק על עמק הבכא, אולי עדיף שתאיר זווית קצת פחות ידועה כמו סיפורום של הטנקים בפיקוד אמנון לביא ונח טימינקר שנשארו לבד להילחם בסורים כשכל הגדוד הלך ל"מלא מחדש" והסורים החליטו לחזור.

...כי לי לפחות לא ידוע דבר.

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

ישן 17-03-2009, 17:43
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "יוסיפון, אולי אתה תכתוב משהו בקשר לזה..."

גגל את השמות וכנראה שתגיע למידע שנאסף כאן בפורום, בין השאר לקראת ותוך כדי סיור שקיימנו עם נח ברמת הגולן לאורך התחמנות שעבר הגדוד: ממצפה גדות, דרך נפח, מחנה עגבניה ועד לעמק הבכא. אחרי הסיור עוד נכנסנו למרום גולן לצפות בסרט על הקרב ולהאזין להקלטות הקשר.

ישן 18-03-2009, 16:29
צלמית המשתמש של b.a
  b.a b.a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.05
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי צ'ומפי שמתחילה ב "מדוע בכלל עזבו את הרמפות האלה?"

סבורני כי הלך רוחם של המפקדים וחייליהם בקרבות עמק הבכא , כמו גם בקרבות אחרים ביום הכיפורים (למשל, חטיבה 679) אמור לשמש כאות ומופת בכל קורס פיקודי בצה"ל. רק דבקותם של אלה במטרה, חרף אבידות בלתי נסבלות, וסד"כ שהוקטן עד כדי שליש הסד"כ המלא, אפשרו לצה"ל להפוך את גלגל המלחמה, ולהביא להדיפת הצבא הסורי, אשר נתוני הפתיחה שעמדו לרשותו היו עדיפים כמה מונים. כאשר אני נזכר בלוחמים אלה, כמו גם בלוחמים בחזית הדרום, שהפכו את תמונת המערכה בקרבות הצליחה, קשה לי שלא להשוותם לסיפורי הקרבות שפורסמו לאחר מלחמת לבנון השניה...(ראה למשל "קורי העכביש" או "שבויים בלבנון"). מן הראוי שמערכת ההכשרה והחינוך הצהלית תיתן דעתה לצורך בהקניית ערכים של נחישות ודבקות במשימה, על דרך של לימוד המור"ק שהנחילו קהלני, אורי אור, אמנון רשף ורבים וטובים אחרים.

ישן 07-10-2021, 12:19
צלמית המשתמש של helpy4
  משתמש זכר helpy4 helpy4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.05.11
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי yaari שמתחילה ב "כתבה על אביגדור קהלני ("ידיעות אחרונות" מוסף "7 ימים" 17.9.2021)"

קצת קשור לאשכול ולפקודות שהובאו כאן
הטון בקול של הקודקודים בקשר - הוא גורם מכריע לדעתי- סוג של כריזמה שמניעה אותך קדימה
יש כאלה שיש להם את זה וישנם כאלה שנשמעים כמו מדריכים בצופים
הראשון ששמעתי בקשר היה אמי פלנט - הוא וגרם לי להרגיש שאפילו אם יצווה עלי לאכול אבק שריפה - הייתי אוכל
היינו בתרגיל עם שריונרים בשיזפון (קורס קצינים) המפקד או המחט היה אמי
בקשר הוא נקרא נשר
זוכר שנפגשתי איתו לאחר שנה או שנתיים והוא תת אלוף - דיבר איתי ואני כולי רועד ומרגיש כאילו שגובהו כ3 מטר ואני גמד
בדיעבד שיחזרתי את המשפטים שהחלפנו והרושם התחלף, הוא דיבר כמו אבא לבן וזה מצא חן בעיניי
כי עד כה חשבתי שהוא הסגן של אלוהים והנה הוא מדבר כמו פלורנס נייכטינגל שרוצה להניק אותי

יש חשיבות עצומה לטון של הקודקוד בקשר - לימים אימצתי לעצמי את הטון הפסקני שלא מאריך ומכביד במילים
להיות ענייני ותו לא.

ויתכן שהטון של קהלני והתנועה שלו קדימה מבלי לחכות - היא היא שגרמה לשאר הטנקים להתקדם (נדמה לי שטנק אחד היה ללא פגזים בכלל)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:20

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר