לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2009, 23:19
צלמית המשתמש של איתי מאיר
  איתי מאיר איתי מאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.02
שלח הודעה דרך ICQ אל איתי מאיר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי UAL שמתחילה ב "חייל | מתלבט אם להתחיל ללמוד או לא"

המממ... אני כרגע חייל שלומד באו"פ. אני עובד במשמרות.

בגדול, זה אפשרי לשלב בין שניהם, ולדעתי, לאנשים מסויימים (ואם אתה מתעניין בזה, כנראה שאתה מסויים) זה אפילו הכרחי. אני לא הייתי שורד את הצבא בלי זה.

מידת ההשקעה הנדרשת תלויה בעצם בך... אתה יכול לקחת קורס קל אחד בסמסטר, ואז תצטרך להשקיע נניח 4-5 שעות בשבוע, ואתה יכול לקחת קורס רציני בסמסטר, ולהשקיע 6-10 שעות. אם ילך לך עם קורס אחד תוכל לאט לאט להגביר את הקצב (כמובן שאפשר לקחת על ההתחלה כמה קורסים, אבל כשמם כן הם, אתה תקרוס ). אני כרגע לקחתי לסמסטר הקרוב שלושה קורסים כשאחד מהם מתקדם. 18 נ"ז. נקווה שילך לי עם העומס הזה

חוץ מזה, כמובן שהזמן שזה יקח גם תלוי במיומנות הלמידה שלך, שמסמטר לסמסטר תשתפר (אני התחלתי כאחד שבבית ספר היה לו מחברת אחת להכול, שבסוף השנה היו בה 3 דפים. ירדו לי בממוצע 35 נקודות בכל מקצוע על שיעורי בית ונוכחות, משמע לא היה לי מושג מה זה לתרגל בבית).

לגבי לעבור מהאו"פ לטכניון ולאוניברסיטת תל-אביב, לדעתי, אם אתה באמת מחובר לנושא, לא תהיה לך בעיה. זה נקרא אפיק מעבר, תסתכל בקישור. בגדול, זה אומר שאם אתה משיג ציונים טובים (בדרך כלל 85+ לפחות) במספר קורסים שמקבילים לקורסים שאמורים להילקח בשנה א' באוניברסיטה (יש להם טבלה של קורסים כאלה) - אז האוניברסיטה שיש לה אפיק מעבר מתחייבת לקבל אותך ולהחשיב לך את הקורסים שלקחת כנקודות זכות לתואר (כלומר, להוריד הרבה מהעומס של השנה הראשונה), ללא קשר לבגרויות ופסיכומטרי, אלא על סמך הציונים בקורסים נטו.

חוץ מזה, אם אתה מתקבל על סמך בגרויות ופסיכומטרי ולא כחלק מאפיק מעבר, אתה תמיד יכול לבקש שיכירו לך בקורסים כלימודים קודמים, ובדרך כלל לא יעשו עם זה בעיות.

לדעתי, אם זה מעניין אותך, אם נראה לך שיש לך את הכח רצון לשבת וללמוד בשעות החופשיות שלך, אז לך על זה. מקסימום תפסיק אחרי סמסטר. שים לב שהסמסטר הבא מתחיל ב- 15.3 וסטודנטים חדשים יכולים להירשם בהרשמה מאוחרת עד 13.3.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר