לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2009, 14:18
  משתמש זכר T&T T&T אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.07
זה לא קשור ללגעת
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "אבל אמרת שאתה לא אוהב..."

אני אוהב לראות אותה מחייכת (אני אפילו מרגיש טיפה קנאה כשמישהו אחר גורם לה לצחוק... ), כשאני לא איתה אני חושב כל הזמן "איפה היא?" ו"מה היא עושה עכשיו?", וכשאני כן איתה אני לא יכול להוריד את העיניים ממנה. מצד שני, לא הייתי מגדיר את זה כאהבה משום שכשאני איתה הלב שלי לא מחסיר פעימה, לא כל בחורה ברחוב נראית כמוה, אני עדיין יכול לשים לב למראה חיצוני של בנות אחרות (אם כי בנות אחרות לא מעניינות אותי, אבל אני מסוגל לקבוע אם הן יפות, שוות וכו'), ואני לא מגמגם או חש מבוכה רבה כשאני מדבר איתה.

רומק - היא איתי בכיתה החל מתחילת השנה הזאת, אנחנו מכירים כידידים החל מלפני חודשיים-שלושה, ובטיול השנתי (לפני כחודש, אולי פחות) התחלתי להרגיש את מה שאני מרגיש... בטיול השנתי, חשוב לציין, היא כל הזמן נתנה לי הרגשה שהיא גם מעוניינת, אולי זה רק אני, וגם באמת התחלתי להתקרב אליה עד שגיליתי שיש לה חבר ונסוגתי קצת (תאורי הקרבה והנסיגה הם מטפוריים, לא פיזיים...).

מה הייתם עושים במקומי?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-03-2009, 21:44
  משתמש זכר T&T T&T אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.07
זה קרה לי בעבר, פעם או פעמיים
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "אתה הופך אותה ליותר מדי. אתה..."

השנה ולפני שנתיים. האדרתי והעצמתי את אותן בנות (שוב, אלה היו שני מקרים נפרדים) בראשי, עד כדי כך שבאחד המקרים השתכנעתי שזאת אהבה... המקרה הראשון עבר אחרי יותר משנה, ולמרות אורכו אני בטוח שזאת לא הייתה אהבה, זה היה מראה חיצוני נטו (אם כי לא משיכה, פשוט יופי). אני מבין את זה כי אז (גם היום, אבל אז במיוחד) הייתי צעיר מאוד ולא הבנתי מהחיים שלי, ועכשיו אני כנראה מבין טיפה יותר... והמקרה השני בכלל עבר אחרי קצת יותר מחודש. זה פשוט עבר כשהתעקשתי בראש שלי שזה יעבור. אבל הפעם זה לא זה, זה אפילו לא אותו ה"זה שונה הפעם" שאמרתי לעצמי בפעמים הקודמות. הפעם שקלתי את זה הרבה מאוד, הפעם ניסיתי לשכנע את עצמי שזה לא נכון, שזה סתם ושזה כמו הפעם הקודמת. בהתחלה עוד הצלחתי להאמין לעצמי כשהייתי לבד, אבל כשראיתי אותה זה חזר בבום. אחר כך זה פשוט לא הלך. אני חושב שכיתה י' זה עדיין מאוד צעיר, אבל זה כבר נורמאלי להרגיש דברים כאלה, לא...?

ישן 20-03-2009, 11:58
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אני רוצה להסב את תשומת לבך לשני דברים:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי T&T שמתחילה ב "האם זה ראוי...?"

א. שלוש פעמים אתה ענית כבר שיש לה חבר. פתחת את האשכול כי אתה מתלבט וכשאמרו לך ללכת על זה - ענית שיש לה חבר. משמע: המצפון שלך פועל. המצפון שלך שם מסיבה טובה. תקשיב לו. מהמון סיבות:
1. גם אם תשיג אותה - תרגיש רע עם עצמך.
2. מתישהו, אתה תספר לה. מה תהיה התוצאה של זה?
3. אם אתה אוהב אותה - למה אתה רוצה לפגוע באושר שלה? כרגע היא מאושרת.
4. אמרת בעצמך שאומרים שהבחור ההוא נחמד. "מה ששנוא עלייך..."

ועוד ועוד...

אתה כבר הבנת, נכון?

ב. בניגוד לדעתו של DVM, אני לא חושב שאתה צריך לפעול ככה. בצבא יש משפט: זין הוא כמו בומרנג. כמה שתזרוק אותו חזק - ככה הוא גם יחזור אלייך... במילים אחרות: אם אתה שם זין על העולם - אל תתפלא מהתגובה לאחר מכן...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר