לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-03-2009, 19:53
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
האגדה מספרת כי פעם ניסו לחטוף עובד של עירית ת"א
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי winter_forever שמתחילה ב "ערבים ניסו לחטוף עובד של עיריית ירושלים"

הם חיכו לו בפתח המשרד ב08:00 אבל ב10:30 הם התייאשו. המזכירה אמרה להם שכל רגע הוא מגיע אבל בשניה שהם קפצו לשרותים הוא נכנס לישיבה ומשם דרך הדלת הסודית להפסקת תה.
המזכירה הציעה להם לחטוף מישהו אחר, אולי ממחלקת המים אבל הם רצו לחטוף דווקא מהארנונה אז ניסו לסדר להם איתו פגישה בארוחת צהרים. הפראיירים נכנסו לחדר אוכל הציבורי וקיבלו עוף מכובס בזמן שהקורבן אכל בעזרת כרטיס מנהלים בפאפאגיו או משהו דומה. ב15:00 הם כמעט שמו עליו יד אבל אז המזכירה התנצלה ואמרה שהיום הוא אוסף את הילדה מהגן ושינסו מחר וסגן ראש העיר רמז להם לשקול טוב את הנושא שכן יש בעיריה עוד 500 כמוהו ואף אחד לא ישים לב אם יעלם. בסוף הם התייאשו מכל הענין של החטיפה והצביעו לוילוז'ני.

רק אצל הירושלמים הכל תמיד יותר דרמטי...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-03-2009, 05:37
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא אכפת לי למה אתה, איש דתי שעויין את המציאות, מתייחס. אני עוסק בעובדות
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "שוב אתה מערב מין שאינו מינו"

עובדתית, העם שאתה הכי אוהב בעולם, מעורב בפשיעה ביחס גדול פי כמה מחלקו באוכלוסיה. אתה מתנגד לזכותנו לשבת בכל י-ם, ומציג זאת כאילו הבעיות שלנו עם הערבים מתחילות ונגמרות בזה. ובכן,
כמה שזה נשמע מגוחך שבכלל צריך להסביר את זה למישהו שגר כאן אי אלו עשורים - הבעיות שלנו עם
הערבים ממש לא קשורות בכמה שטח, כסף או נשק תיתן להם, שכן הם רוצים ה-כ-ל.
אתה רוצה פתרון מוחלט וקבוע לסכסוך היהודי-ערבי? גרש/הרגו את כל היהודים, ואז הערבים לא יהרגו
יותר יהודים, וינוחו היהודים בשלום על משכבם (הערבים אמנם יהרגו אז אחד את השני, אבל לנו זה
כבר לא ישנה, הא, דן?...).
ישן 24-03-2009, 06:28
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
העם שאני הכי אוהב בעולם ומהווה חלק בלתי נפרד ממנו הוא עם ישראל
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא אכפת לי למה אתה, איש דתי שעויין את המציאות, מתייחס. אני עוסק בעובדות"

אתה כדרכך הנלוזה, על מנת להטיל בי דופי, יורה בעצמך ומשקר במצח נחושה בהקשר לעולם הפשע בו מעורבים בני עמי שאני מנחש שהם גם בני עמך.

אינני מתנגד לישיבתנו בכל ירושלים. ישנן לי השגות בהקשר להגדרת כל ירושלים. לכל מי שמסתובב בירושלים, אין בעיה להבחין, שאין מדובר בעיר אחת מאוחדת. קיימת ירושלים היהודית וקיימת ירושלים הערבית. העובדה שיצרנו שילוב בלתי אפשרי בין שתיהן, זהו "מוקש" שאנחנו שמנו ועלינו יהיה לפרק אותו בזהירות מירבית ובחוכמה, על מנת למנוע פיצוץ נוראי.

לא פעם כתבתי בפירוט את היסטוריית היחסים בינינו ובין תושבי הארץ הערביים במאת השנים האחרונות. לא כבושי 1967 הם שיצרו את הבעיה. הבעיה קיימת מאז שיבתנו ב"המונני" לארצנו ארץ ישראל. הערבים אינם חפצים בקיומינו, בלשון המעטה. אבל לא יעזור להם מאומה - אנחנו כאן בזכות ולא בחסד ולעיתים נדרש למימוש הזכות גם השימוש בכוח, בתבונה ובמדתיות. חבל שאתה אינך מנסה להבין את השקפתי ותמיד מסרס את דברי ושם בפי ו/או במחשבותי, דברים הזרים לי לגמרי.

אינך צריך להסביר לי שהערבים רוצים ה-כ-ל. הם יכולים לרצות ועלי להבטיח את זכות הקיום שלי ושל מדינתי שהיא מדינתי היחידה. לפיכך, נראה לי שהפרדות מהערבים ומהשטחים, שספחנו ו/או נשלטים על ידינו בעקבות מלחמת 1967 ומתן זכויות שוויוניות מלאות לערבים אזרחי מדינת ישראל - הוא הפתרון המתאים .

חבל שאני צריך לחזור על משנתי (הפעם בקיצור רב) מדי פעם - אולי יגיע היום, שתבין מהי ולמרות חילוקי הדעות (אני בטוח שהן רק מהיד אל המקלדת), תמנע מפרוש מוטעה או מסולף של עמדותי.

ישן 24-03-2009, 06:35
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אתה לא אוהב את עם ישראל, אלא את העם הישראלי, ואתה אוהב אותו כמו שילדות אוהבות חדי קרן
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "העם שאני הכי אוהב בעולם ומהווה חלק בלתי נפרד ממנו הוא עם ישראל"

חד קרן היא חיה נפלאה, קסומה, מרגשת ומסעירה - מה חבל שהיא דמיונית, כמו העם הישראלי שלך...
לכל מי שמסתובב בי-ם אין בעייה להבחין שמאחורי כל שכונה "ישראלית" יש שכונה יהודית, ואם תמסור
את השכונה ה"ישראלית" לרש"ף, הרי שהיהודים בשכונה שמאחוריה, ינותקו, ויצטרכו לעזוב או לחיות
באיום.
אתה צודק, נסיגה לגבולות ההבטחה המקודשים של 4 ביוני 1967 (הגבולות שהובטחו לנו במעמד מתן
אוסלו, ולכבודם ילדי ישראל חוגגים מדי שנה את חגיגות השלום, ליד פסל מעלה עשן של אוטובוס...) אכן
תפתור את הבעייה, יחד עם "מתן זכויות שיוויוניות" לערביי הביטוח הלאומי. כך נגיע אל היעד שכולנו
חפצים בו: ארבע מדינות שבהן הפלסטינים מהווים רוב: ירדן, איו"ש, רצועת עזה, ומדינת החד-קרן של
דן...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:59

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר