לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2009, 02:07
  yochaiTB yochaiTB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DVM שמתחילה ב "הכתבה בעובדה היום (אביתר דהן) - דעתכם?"

ממש ממש לא רוצה לגעת במה מגיע לכל אחד על שירות במלחמה, טיפולים פסיכולוגים ועד תנאים טובים מאוד לאנשים שלקו בהלם קרב ואפילו מאות או עשרות אלפי שקלים פיצוי על ליקוי שנגרם לו בגלל הצבא. אבל אני חושב שפה כרגיל עם אילנה דיין הציגו לנו תמונה מעוותת שמטרתה להשיג רייטינג גבוה ע"י יצירה של תמונה מעוותת בשביל הצופים של אי צדק גדול.
היה לבנאדם 60% נכות, ומהתמונות שנראו שם הוא רחוק מזה יש לו פציעה ביד והדבר הכי טוב שהם יכלו לטעון "פגיעה עצבית" אני חושב שאם נשים רגע בצד את העובדה שהוא פצוע מלחמה כי זה ממש לא תפקידם לבדוק סה"כ 60% נכות לאדם שיש לו בעיה ביד ימין והוא אפילו יכול לעבוד איתה זה המון הבנאדם כמעט בריא לגמרה מבחינה גופנית(נשים בצד מבחינה נפשית).
ותאנתם מבלי שיכלו לפרט בגלל שזה סודי, היה חשד לאי אמת.
עכשיו כשהוא היה בבית חולים כולו שבור עם תחבושות ולא יכל לעשות הרבה 60% הוגן אבל אחרי שהוא החלים ושני ידיו מתפקדות ונשארה לו פגיעה עצבית שלא מונעת ממנו לעבוד בעבודה רגילה לנהוג ללכת לעבודה, אם נשחרר את הקטע הנפשי שלא עלה בנושא, אפשר להניח שאחרי שהוא החלים יורידו לו את הנחות ל15% 10% או כל סכו"ם אחר יותר הולם. הטענה שנטענה ע"י המשרד לשיקום "התגלה אי אמת" אז חברה בו לא ניהיה תמימים אני חשוב שהבנאדם הלך לשם ואמר שהוא לא יכול להזיז את היד ובגלל זה הם גם אמרו שהם נעלצו לעשות את זה בתור סוג של "עונש"(שבזה אני לא תומך על מקרים מהסוג הזה), בגלל שהוא שיקר. אז נכון שמגיע לו יותר אבל אם נתמקד בענין של הנכות אני חושב שהם היו בסדר גמור +- ומי ששקר שם היה החייל, אם כל הכבוד ויש כבוד.
כמו שאמרתי הוא אולי צריך לקבל יותר, ואולי המקום להתלונן פה זה שמדינה לא נותנת מספיק בשביל הלומי קרב ופצועי מלחמה, אבל מבחינת המוסד שנותן בשביל כאלה בלי רגל על כאלה שהלכו להם הידים ונלחמים על נכות... תפקידו לוודאות שהכסף מגיע לאן שהוא צריך
60% נכות(הרבה כסף ודברים) על עצבים שנפגעו ביד? כשהוא יכול להזיז את היד לגמרה? כשהוא יכול לעשות כמעט הכל? WTF? זה הספין של אילנה דין לא בסדר שמתמקד דווקא במוסד ולא בעובדה שהצעיר בטח עשה הצגות שהיד שלו עדין לא בסדר כדי למשוך עוד קצת את הקיצבה קיבל עונש של 0% נכות. פייס. האילנה דיין הזאת שונא אותה על איך שהיא מציגה את האמת, עכשיו בטח אחד שבאותה מידה היה יכול לצאת בתור זה שמוודא שאנשים בלי פגם אמיתי לוקחים את הכסף של כאלה עם יפוטר טוב מאוד אילנה להמשיך לפגוע באנשים הטובים .

ומי שיגיב במגיע לו יותר כי... שלא ישכח שזה לא בידים של הפקיד או המנהל מהמוסד הזה זה תפקידם של הפוליטקאים.

נערך לאחרונה ע"י yochaiTB בתאריך 31-03-2009 בשעה 02:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-03-2009, 15:10
  High Hopes High Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי yochaiTB שמתחילה ב "ממש ממש לא רוצה לגעת במה מגיע..."

מסכים לגמרי, וגם עם שאר הדברים שנאמרו לגבי הדמגוגיה הזולה של גברת דיין
אני לא שופט את הבחור, אני לא מכיר אותו ולא מכיר את המקרה, אבל אני רוצה להאמין שאם המצב הגיע עד כדי כך שצריך היה להצמיד לו מעקב, כנראה שיש דברים בגו, ולפי התמונות שאילנה דיין בחרה בעצמה להראות, לא מגיע לו נכות (אני מסייג את הדברים, מפני ששוב, זה עניין של עריכה ואני לא יודע מה הוא סחב בתוך השקיות של המכולת)

אני כן יודע שיש אנשים שנלחמים במערכת בשביל לקבל נכות או טיפולים ועוברים מאבקים קשים, אבל הם אלה שנדפקים על ידי אנשים שמנסים לרמות את המערכת ולקבל כסף שלא מגיע להם

אנחנו אוהבים אותך!

www.nirgeiger.com

ישן 31-03-2009, 14:08
  MK82 MK82 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.07
כל התוכנית של אילנה דיין היא דמגוגיה זולה זה הכל.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DVM שמתחילה ב "הכתבה בעובדה היום (אביתר דהן) - דעתכם?"

לצערי במדינה הקטנה שלנו יש הרבה אנשים שמנסים לחלוב את הקופה הציבורית, אם זה
אמהות חד הוריות שהאבא לא עזב אף פעם את הבית ואם זה פועלי יהלומים שחותמים הבטלה
והולכים לעבודה ...
וכן גם בין חיילי צה"ל יש כאלו שחושבים ל"הסתדר" בחיים על חשבון הכיס שלי ושלכם.
אדם שנפצע במלחמה זכאי לפיצוי לשיקום ותמיכה המרבית לפי חומרת פציעתו ולא יותר !
וכן בגלל שיש כל כך הרבה מתחזים המערכת הפכה להיות כך כך חשדנית .

ולאותו בחור שראינו כולנו לשמחתי היה נראה שהוא די מתפקד , ואם הוא חושב שנגרם לו עוול
שיפנה לרשות המתאימה ויגיש קובלנה.
(אכי מעצבן שלוקחים את סיפור הקרב ואת הבעיטה ברימון כאילו שאלו דברים שצריך לקחת
בחשבון בזמן קביעת אחוזי נכות...)

להיות נכה צה"ל זה לא אומר שמגיע לך הכל .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר