לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2009, 10:50
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ואלה שמתחילה ב "הכיוון הרגיל הוא לפי 440 אבל אם.."

הבסיס המדעי שמאחורי זה עדיין לא מבוסס מספיק. צר לי אבל לא ראיתי עדיין מחקרים שקובעים בצורה מדעית שמספקים את הדרישות המדעיות שמאחורי זה. ובכלל ריפוי DNA.
ושאני מתכוון למחקרים מדעים מדובר גם על סטיסטים שאומר:
בדיקה של כול התדרים ולכול תדר מיתגם של 500 אנשים. והוכחות חותכות שאכן קיים שיפור.
אבל בו נניח שכול זה באמת נכון ואז
אם הכיוון שלנו נעשה ב 417 ואתה מקבל את הדו ב 528 שזה יהיה התדר שאוזר רפואית (שאני מניח שאפשר גם להגיע לצליל הזה בדרך אחרת ) אז צריך לנגן על התדר הזה מספיק זמן ולהפיק לרוב רק את הציליל הזה. כך שמוזיקה מענינת זאת לא תהיה. ולכן האשכול הזה מתאים יותר לפורום רוחניות ומיסטיקה. או רפואה משלימה (אם היה פורום כזה בפרש)

נערך לאחרונה ע"י אודי גילת בתאריך 31-03-2009 בשעה 10:55.
חזרה לפורום
ישן 31-03-2009, 19:52
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ואלה שמתחילה ב "לפני ששוללים את זה.."

מי ביציעה את המחקר? מה היה המיתגם? מי הממנן של המחקר? מה זאת אומרת המים הגיבו הכי טוב?
ואני מניח שמי ששתה את המים לא שתה אותה בזמן שעברו שהיו תחת אורך הגל הספציפי הזה ואז אין משמעות לאיזה תדר העברתה את המים כי הם כבר לא בוויברציה.

ידועה שיש אורכי גל שמהבים השפעה על גוף האדם אבל לרוב מדובר על אורך גל שיוצר נזק לדוגמה גל אלקטרומגנטי, גלי מיקרוף גל אלפה וכול קרינה מיננת. לא תמיד מה שגורם למים השפעה גורם לאדם ולהפך.
לאנשים האילו אין שום מידה מדעי ושום בסיס להרצאה שלהם ולכן בתור משהו שקצט מבין בביאולוגיה אני שולל את זה אלה עם כן הם יראו הוכחות מדעיות לפי כול דרכי הבדיקה הדרושות. קל למכור לוקשים לאנשים שלא היתנסו במחקר מדעי.

האשכול הזה כלל לא קשור לפורום שלנו כמו שחשדתי ולכן הוא גם ינעל.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר