לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-04-2009, 21:03
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי niv12234 שמתחילה ב "קרבי"

אתה צריך לחשוב איזה עקרון חשוב לך יותר. אם חשוב לך לא לוותר לעצמך, לתרום למדינה ולהתעלות על עצמך, תשאר.
אם יהיה לך יותר טוב ביציאות יומיות, או בתפקידים עורפיים, ואתה מעדיף להיות יותר בבית ולצאת עם חברים, בקש העברה.

דעתי האישית, לא רק בשריון יש יציאות לא משהו, ויחסית ליחדות אחרות, מי יודע, אולי התנאים שלך דווקא ממש טובים (בעניין הזה, קטונתי. איני מבינה כ"כ בענייני צבא) בעיני, צבא זה דבר שחבל בו לוותר לעצמך. לא רק לך קשה, לא רק אתה לא יוצא כל יום לראות את החברים. אבל אם חוץ מעניין היציאות, טוב לך ביחידה ואתה לא מרגיש שאתה סובל, לא חבל? אל תוותר לעצמך. לוותר תמיד קל יותר. תזכור, צבא זה לא לנצח, 3 שנים ואתה אזרח. יהיו לך מספיק הזדמנויות לחגוג, לבלות ולראות חברים.. ויש גם חופשות בצבא.. אמנם פחות קל להפגש עם חברים, אבל זה לא לגמרי נעלם לך.

מה יותר חשוב לך?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-04-2009, 14:51
  niv12234 niv12234 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אתה צריך לחשוב איזה עקרון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פאקטשלי
אתה צריך לחשוב איזה עקרון חשוב לך יותר. אם חשוב לך לא לוותר לעצמך, לתרום למדינה ולהתעלות על עצמך, תשאר.
אם יהיה לך יותר טוב ביציאות יומיות, או בתפקידים עורפיים, ואתה מעדיף להיות יותר בבית ולצאת עם חברים, בקש העברה.

דעתי האישית, לא רק בשריון יש יציאות לא משהו, ויחסית ליחדות אחרות, מי יודע, אולי התנאים שלך דווקא ממש טובים (בעניין הזה, קטונתי. איני מבינה כ"כ בענייני צבא) בעיני, צבא זה דבר שחבל בו לוותר לעצמך. לא רק לך קשה, לא רק אתה לא יוצא כל יום לראות את החברים. אבל אם חוץ מעניין היציאות, טוב לך ביחידה ואתה לא מרגיש שאתה סובל, לא חבל? אל תוותר לעצמך. לוותר תמיד קל יותר. תזכור, צבא זה לא לנצח, 3 שנים ואתה אזרח. יהיו לך מספיק הזדמנויות לחגוג, לבלות ולראות חברים.. ויש גם חופשות בצבא.. אמנם פחות קל להפגש עם חברים, אבל זה לא לגמרי נעלם לך.

מה יותר חשוב לך?

זה הקטע שאני לא יודע מה יותר חשוב,כמו שאמרתי ממש חשוב לי לתרום כמה שיותר למדינה,אבל ממש קשה לי שחברים שלי בבית נהנים בזמן שאני טוחן..=\
ישן 03-04-2009, 15:21
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי niv12234 שמתחילה ב "[QUOTE=פאקטשלי]אתה צריך לחשוב..."

הם כבר התגייסו? או טרם?

שמע, הכי נוח זה להגיד "לעזאזל עם הכל, אני רוצה להנות!" יש לך גם מחויבויות. לפי דעתי, המחויבות הספציפית הזו- צבא, לא לחלוטין מנתקת לך את כל הבילויים. זה קל לוותר. אבל לשם מה?

אגיד לך דוגרי- אם טוב לך בצבא, וזה רק עניין של "אני מרגיש פרייאר, הם נהנים ואני לא", אז תפסיק עם זה. באמת. זו זכותך להרגיש ככה, אבל צריך גם לקחת אחריות ולא לעזוב הכל ברגע שמתחיל להיות קצת קשה. אתה כבר בוגר, אלו סה"כ 3 שנים, וככל שתפנים יותר מוקדם שלא הכל זה מסיבות והנאה, אתה תצא מחוזק ומחושל יותר לעתיד- וזה רק לטובתך!

קח את זה כשיעור לחיים. אם אתה שואל לדעתי, דעתי היא שתתמודד עם זה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:08

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר