לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2009, 00:02
  CoffeePie CoffeePie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.08
איך הרסתי את חיי - סיפור אמיתי

אקיצר היה לי אחלה חיים - שום מחויבות לשום כלום, הורים שמרשים לי להיות על המחשב כל היום (החל מגיל 15)

אבל, לא חשבתי על דברים עד הסוף!

לא טרחתי לפצח את סוד הוריי, לעמוד על קנקנם

שכחתי קצת מהמנטליות של אנשים אחרים, שכאילו יש אנשים שתופסים את החיים אחרת ועובדים קשה כל יום כי החיים מחייבים אותם ושהם יכולים לבוא לך באבו אבוה אם אתה לא עושה משהו עם עצמך (עובדים סוציאליים ובכלל מנטליות אחרת כזאתי)

כלומר, היו לי חיים טובים ,אבל מה נדפק?

שחוויית האינטרנט שלי לא הייתה עשירה מספיק... וחוץ מזה זה שלא למדתי בכלל באמת עשה אותי מטומטמת לגמרי כמו שאבא שלי הזהיר אותי P= אבל הוא עדיין נתן לי לא ללכת לבית ספר =S

אקיצר הרסתי לעצמי הרבה דברים בחיים =/

אני חושבת מה שהייתי צריכה לעשות זה שפרשתי בגיל 15 (לאחר 9 שנות לימוד מוצלחת כשהאחרונה נסתיימה בהצטיינות - אבל ללא בגרות בכלל) - פשוט להירשם ל4 בגרויות בחורף ו4 בגרויות בקיץ אקסטרני, אבל לא לחרוש לחרוש, אלא לחפש כל מיני תחכומים או לשבת ביני לבין עצמי בערך איזה ממוצע אני רוצה בבגרות... כלומר, ברור שהאידיאל זה בגרות עם ממוצע מעל 100 - אבל ככה סתם בשביל לספק את מעמדי בחברה (?) לצאת עם איזה ממוצע 80+ ככה... שזה אפשרי גם כשלומדים מעט מאוד, נדמה לי, עם קורסי רענון מאיזה מורה או משהו. כלומר משהו שגוזל ממני הכי מעט זמן ומספיק זמן כדי לגלוש באינטרנט כמו אהבלה (ואני אכן בן אדם אהבל).

אקיצר אחרי זה בגיל 16 (שבגיל 16 מה שעשיתי זה להיות באטינטרנט כל היום) במקום זה להתחיל ללמוד באיזה בית ספר לא מחייב לאיזה משהו מטומטם (אמנות אולי) ככה שהולכים רק פעם בשבועיים ושיש שם חבר'ה שטוב לי איתם (כי משמיעה סיפורים מאנשים לא תמיד נופלים בעבודה/לימודים בסביבה שמחבבת אותך - לפעמים גם יש הצקות ילדותיות גם בגיל מתקדם =S)

אקיצר איזה חיים זה, הא?

גיל 15 סיימתי את כל הבגרויות ברמה סבירה.

גיל 16 התחלתי לחייב את עצמי לאיזה משהו מאעפן + רשיון נהיגה.

וחוץ מזה, החיים מושלמים כי יש איזה כת סודית שרצו לצרף אותי אליה...... אבל עכשיו הרסתי לעצמי את החיים, אני עמוק בחרא =( אוף עצוב לי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-04-2009, 10:03
  CoffeePie CoffeePie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "את אתה או את? [QUOTE]אני..."

אני נקבה

אממ
לא סיימתי בגרויות בגיל 15, יש לי רק בגרות אחת (לשון - 90)

אבל, הפואנטה היא שיכל להיות לי חיים מושלמים כי ההורים שלי מרשים לי לעשות מה שבא לי כולל לשבת בבית כל היום (היום בת 20, יושבת בבית כל היום החל מגיל 15)

אז אם, בגיל 15, הייתי יושבת ובוחנת את חיי - מסמכית/אקדמית/את חיי משפחתי, וכו' וכו' וכו'
ככה מסדרת לעצמי חיים יפים ומאורגנים ושוברת את הראש איך לוודא שאשמור על סטטוס מחוסר המחויבות שלי (שבתכל'ס זה כולה אומר להתרחק מעובדים סוציאליים וכאלה ככל הניתן או אם כבר חייבת אז לעשות הכל רק דרך עובדים סוציאליים שהם לא מניאקים)
הייתי יכולה לתכנן את חיי למשעי:
א) לסיים את כל הבגרויות כמה שיותר מהר וכמה שיותר בקלות
ב) ו, לא יודעת, עדיין לא באמת חשבתי על זה עד הסוף, אבל יש איזשהי כת סודית שרצו לצרף אותי אליה שהורגת אותך בגיל 27, ואם הייתי יודעת את זה אז הייתי מתכננת את החיים שלי סביב המוות שלי... כלומר, גם ההורים שלי מרשים לי לעשות מה שבא לי ואפילו ממנים לי לעשות מה שבא לי - וגם בגלל הכת החיים שלי מתוכננים למשעי וכוללים בעיקר כיופים מטורפים:
אז הייתי יכולה לתכנן את החיים שלי ככה שרוב החיים שלי הם לעשות דברים שכיף, פשוט כיף, ורק המינימום של המינימום ההכרחי (בגרות/פסיכומטרי/רשיון נהיגה - שגם זה לא בטוח)

אבל עכשיו אני בת 20 ואני יושבת בבית כל היום ולא עושה כלום למרות שאני מחוייבת מבחינת המדינה לעשות עם עצמי משהו (עובדים סוציאלים מנייאקים כבר אמרתי?) וגם אני לא מוצאת מה לעשות באינטרנט ולא מצליחה למצוא אנשים לדבר איתם כבר שלוש שנים ברצף בערך (שזה עצוב, ממש עצוב) וגם נכנסתי לצרות שמכניסים אותי ואת משפחתי עמוק לחרא אבל אני לא עושה דבר בנידון...

אקיצר לא הלך לי P=
ישן 04-04-2009, 10:36
  אסי מפטוטה אסי מפטוטה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.07
למה לא ניצלת את הצבא להתחלה חדשה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי CoffeePie שמתחילה ב "אני נקבה אממ לא סיימתי..."

יכולת ללכת למסגרת חדשה רחוקה מהבית, ללכת לדוגמא לחייל קרבי להתקדם(זה מה שידידה שלי עשתה אחרי שההורים שלה התגרשו, פתחה דף חדש בצבא , התרחקה מהבית, והתקרבה הרבה יותר לעזה
קיצר קחי את עצמך בידיים

ד"א, זה מזכיר לי שאני יכולתי ללכת למודיעין, אבל זילזלתי, במבחנים,לא הראתי מוטיבציה בראיון , למרות שאמשלי הזהירה אותי.
אוקיי אז אפשר לומר ששילמתי על זה ביוקר, במודיעין אני כבר לא יהיה , וה4 חודשים של הטירונות
היו בלי ספק ה4 חודשים הכי קשים בחיים .. בחיים לא חשבתי שאני ישן עם שק"ש מתחת לכיפת השמיים,
יסחוב טיל, ועוד שטויות .. קיצר אני כן מתבאס טילים שאנלא במודיעין, ויכולתי לצאת עם מקצוע(ערבית)
אבל מה לעשות ממשיכים הלאה.. אין מה לבכות על שנה שהלכה.. אפילו לא על 4.. פשוט תחליטי עכשיו להפסיק לבכות ולהתחיל לעשות..

עריכה::ומזה הקטע עם הכת הזאת? ברצינות את שוקלת את זה? הורגת אותך בגיל 27?? את דוגרי בת 20 כי פתאום נראה לי שמישהו מסתלבט עלינו פה

נערך לאחרונה ע"י אסי מפטוטה בתאריך 04-04-2009 בשעה 10:44.
ישן 05-04-2009, 19:16
  DVM DVM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CoffeePie שמתחילה ב "איך הרסתי את חיי - סיפור אמיתי"

ציטוט:

ב) ו, לא יודעת, עדיין לא באמת חשבתי על זה עד הסוף, אבל יש איזשהי כת סודית שרצו לצרף אותי אליה שהורגת אותך בגיל 27, ואם הייתי יודעת את זה אז הייתי מתכננת את החיים שלי סביב המוות שלי... כלומר, גם ההורים שלי מרשים לי לעשות מה שבא לי ואפילו ממנים לי לעשות מה שבא לי - וגם בגלל הכת החיים שלי מתוכננים למשעי וכוללים בעיקר כיופים מטורפים:
אז הייתי יכולה לתכנן את החיים שלי ככה שרוב החיים שלי הם לעשות דברים שכיף, פשוט כיף, ורק המינימום של המינימום ההכרחי (בגרות/פסיכומטרי/רשיון נהיגה - שגם זה לא בטוח)

אני ממליץ למנהלים של הפורום להביא את הפרטים של פותחת האשכול לאיזה ער"ן או משהו בסיגנון, זה לא צחוק.

את צריכה טיפול פסיכולוגי דחוף.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:00

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר