לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2009, 20:27
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי matto שמתחילה ב "איך להתגבר על החברה?"

קודם כל- אני מבקשת ממך שלא תתן לשום בחורה ושום אדם את הכח הזה להפיל אותך כך שפתרון חלש כ"כ וטיפשי כ"כ כמו התאבדות יראה לך כצעד רלוונטי.

אז תצא מזה. קח את כל המכתבים האלו ושרוף אותם. התאבדות זו לא אופציה, ועוד בגלל מה? בגלל בחורה? חשוב בהגיון. האם בגלל סיבה כזו אתה מוכן לוותר על החיים שלך? זו הבחירה החלשה ביותר והמטופשת ביותר. יש המון בחורות. מתוכן יש גם כמה מקסימות שרק מחכות שתגלה אותן. אל תעשה צעד פזיז, כי זה לא יפתור לך את הבעיות.

קח את עצמך בידיים! אתה לא נמצא במצב הכי גרוע בעולם, זה לא סוף העולם- החיים ממשיכים. אז נכון, נפרדתם. אבל ההפסד כולו שלה. תאחל לחברה שלך חיים טובים ותתמקד בחיובי, בדברים הטובים שאתה יכול לקחת מהקשר הזה.

המצב שאתה בו עכשיו עדיף על פני השארות במערכת יחסים שאין בה אהבה, או שהאהבה חד צדדית. למה, לא מגיע לך מישהי שתעריך את מה שאתה נותן לה? מגיע! בזה שהיא עזבה אותך היא עשתה לשניכם טובה. אם יש משהו שאמא שלי כל הזמן מזהירה אותי מפניו, זה השארות בזוגיות מתוך רחמים, או כי לא נעים.
היא נתנה לך עכשיו את ההזדמנות לצאת ולמצוא מישהי שתעריך אותך יותר ותעניק לך יותר. קח את העבר, זכור אותו לטובה ותניח לו. עבור להווה ולעתיד, אל תתקע במה שהיה וכמה נורא שזה נגמר, כי זה רק יזיק לך.

אז מה אפשר לעשות? לך לחבר טוב, דבר איתו, תתעודד קצת, צאו ביחד לבלות, להשתחרר קצת. תעסיק את עצמך בקריאה, בחברים, לימודים/ צבא.. תתרענן, אל תשקע במרה שחורה. במבט לאחור תראה שזה לא שווה את ההתעסקות.. ומי יודע, אולי זה היה אמור לקרות עכשיו, למשהו נפלא שיקרה לך בעתיד?

שטוף פנים, הרגע. יהיה בסדר גמור. אני מבטיחה לך!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר