לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-04-2009, 13:06
  דנה=] דנה=] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
הוא לא מרגיש כלום =\

הכרתי מישהו לפני כ3 חודשים ,הוא בן 18 וחצי לא הייתה לו חברה אף פעם והוא לא התאהב.. תמיד הוא אמר לי שהוא לא מרגיש כעס וגם הוא לא בן אדם קנאי , בהתחלה נפגשנו רק עם חברים והוא אמר לי שהוא חושב עליי לפעמים מה שלא קרה לו עם אף אחת אחרת וששאלתי אותו אם יש לו אליי משהו אז הוא אמר לי לא יודע , והוא כל הזמן דיבר על חיבור שלא היה לו עם אף בחורה ואז שבוע שעבר בתחילת פסח נפגשנו לבד , התנשקנו ואמרתי לו שלא מתאים לי משהו סתם אז הוא אמר לי שהוא רוצה שננסה משהו רציני ובינתיים אנחנו יוצאים .. אחר כך דיברנו והוא אמר לי שאני שונה מכולן והוא לא יודע מה יש בי ושהוא לא מפסיק לחשוב עליי ושהיה בינינו חיבור כזה שהוא לא יודע להסביר אז שאלתי שוב אם יש לו משהו אליי אז הוא אמר לי שהוא לא יודע , נראה לי
הוא אומר לי דברים כמו " אם אני כועס זה רק כדיי ללמד מישהו לקח , זה כאילו אני כועס אבל מבפנים אני לא " ו"אני לא בן אדם קנאי " ושאלתי אותו אם הוא מתגעגע אליי אז הוא אמר "אני לא מתגעגע לאנשים " זה נשמע לי קצת מוזר שיש לו אליי משהו והוא לא מתגעגע .. אמרו לי שכנראה שהוא לא מחובר לרגשות שלו אבל אני לא יודעת אם יש לו אליי משהו באמת או שלא .
כי הוא לא יודע להגדיר רגשות , הוא לא מבין מה זה , ואני ממש מבולבלת ולא יודעת מה לעשות כי אם אני ישאר איתו עוד קצת אז אני יתאהב בו ובסוף אני יגלה שהוא לא יכול להתאהב .
בקיצור נראה לכם שיש לו אליי משהו ? אם כן למה הוא לא מתגעגע אליי ?
אני לא יודעת אם להמשיך עם הקשר או להפסיק כי הוא לא מחובר לרגשות או לא מרגיש .. ואולי לא יכול בכלל להתאהב בי למרות שהוא אמר שיש בי משהו אחר
בקיצור אולי זה טיפה לא מובן אבל אני בעצמי לא מבינה אותו ..
עזרה דחוףף ...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2009, 13:37
  -=Ohad=- -=Ohad=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06
להגיד לה בפנים את מה שאני חושב זה לא מספיק מכובד?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "אני חושב שגם הוא לא השתדל כ"כ..."

אני חושב,
שקצת נפגעת מזה שאמרתי לך שהתגובות שלך יותר מתעסקות בתפל מאשר בעיקר ובמקום לראות אם זה ככה, החלטת לנסות להעניש אותי חחחח,
אז תקשיב טוב,
אתה צריך להתבגר,
והיא צריכה להבין שהלב פח הזה הוא סתם פלוץ ושמי שאומר לה ת'אמת לא בהכרח מנסה לפגוע בה,
ואני צריך להפסיק להגיב בפורום הזה שהרמה שלו מדרדרת מיום ליום,
וכל האנשים הרציניים שהיו פה כבר לא נכנסים, ומה שקורה זה שילדים בני 16 שעוד לא נפלו להם הביצים נותנים עצות לילדים בני 12,
ועד שנכנס מישהו בן 18 עם בעיה אמיתית,
הוא מקבל עצות מטומטמות מילדים כמוך, שחושבים שהם חכמים גדולים... יש ?!?
ישן 17-04-2009, 14:53
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "להגיד לה בפנים את מה שאני חושב זה לא מספיק מכובד?"

אני מגיב אלייך אבל התגובה הזאת מופנת גם אלייך וגם אל dani90.

אם אתם לא מסוגלים להיות בוגרים יותר (ואני חולק עלייך. אני חושב כי לגילו של אדם אין בהכרח קשר למידת בגרותו, ניסיונו והבנתו) ולפתור את הבעיות שלכם (וזאת בהחלט בעיה שלכם אחד עם השני) בהגיון בין שניכם - אז אל תהיו פה.

ויכוחים כמו אלה כן מורידים את הרמה של הפורום.
התנגחויות כאלה בינכם לא עוזרות לאף אחד. לא לכבודכם, לא לפותח/ת האשכול ולא ולפורום.

רוצים לעזור? מצוין. ענו לשאלה שנשאלה ע"י פותח/ת האשכול.

לא מסתדרים אחד עם השני? קורה. גם לי יש אנשים שאני לא מסתדר איתם בפורומים שפה ואפילו בקרב המנהלים. אז מה? אני פשוט לא מגיב להם.

אני לא נועל את האשכול כי אני כן רוצה שיעזרו לפותחת האשכול כמה שרק אפשר ודיון רציני בנושא הרלוונטי הזה עוד קורה.

אני מקווה עוד לראות אתכם, שניכם, פה בפורום עוזרים לאנשים עם תשובות רציניות וטובות. יהיה לי חבל לאבד אתכם כי חבל לי על כל אחד ואחד. לכל אחד ראיה שונה על אותו הדבר ודעה שונה. וכמה שנשמע יותר דעות - כך נדע יותר ונבין יותר ונעזור יותר.

שבת שלום...

ישן 18-04-2009, 08:06
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי דנה=] שמתחילה ב "מישהו ביקש ממך לבוא לעזור לי..."

כן, כי ככה מתנהלים כאן הדיונים. אם מישהו מתנהג או מדבר אלייך לא יפה יש לך 3 אופציות:

1. לא להגיב
2. להסביר בצורה רגועה למה את חושבת שהוא טועה (או מה שזה לא יהיה שאתם באותו הרגע מתווכחים עליו)
3. ללחוץ על סימן תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהבתחתית ההודעה הפוגעת ולדווח לנו על כל פגיעה שאת מרגישה שפגעו בך, וזה יגיע אלינו, מנהלי הפורום ואנחנו נטפל בזה.

אני מצטערת אם נפגעת, אבל אני מבקשת לשמור על הרמה של הדיון. אני מניחה שרובינו הגדול לא רוצים שתצאי בהרגשה שלילית מהדיון ושזה לא ימנע ממך לכתוב פה בעתיד (ובמיוחד לא לרומק, זה שהגיב לך שהוא בתפקיד רכז הפורומים, והאינטרסים שלו טובים)

ישן 09-04-2009, 18:22
  dabbel tom dabbel tom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.08
שלח הודעה דרך ICQ אל dabbel tom
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דנה=] שמתחילה ב "הוא לא מרגיש כלום =\"

אממ , אני אישית אוהב אנשים כאלה שונים מיוחדים , אותי זה מאד מעניין , "אדם שלא מרגיש כלום" . בכל מקרה אם יש לך כוח אליו ויש לך כוח להפגע אז אני מציע שפשוט תגידי לו "אתה אומר שאתה לא מסוגל להתגעגע ,ומצד שני בעיינך אני מיוחדת , אז בא נפסיק לתקשר ונראה מה קורה אם לא תגעגע אז מה אכפת לך שלא ניפגש " משהו כזה אני לא הכי טוב בלנסח .
אבל עיזבי את זה , אני מאמין שאין בנאדם כזה שלא מסוגל להרגיש אולי הוא מדחיק את הרגשות שלו , או שהם פועלים אצלו ברמה מאד חלשה , אני לא מבין איך בנאדם יכול לחיות בלי רגשות .. , אז אני מאמין שהוא יכול להתאהב .
שורה תחתונה , אני מציע לך תראי איך זה אם את רואה שאת לא חשובה לו מספיק תעזבי אותו לפני שתיפגעי , זה הכל , ואם יש לך כוח אז באמת תנסי להבין אותו למה הוא ככה .
ישן 13-04-2009, 10:08
  דנה=] דנה=] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי david32SY שמתחילה ב "וואו מזכיר אותי, אני כמעט אף..."

עכשיו אנחנו כבר לא יחד .. אבל זה לא שהוא לא מתגעגע .. אני לא יודעת למה אבל חשוב לו להגיד כל פעם שהוא לא מרגיש .. אני לא מתגעגע אפילו למשפחה , אני לא מחובר לרגשות שלי . אדם שלא מחובר לרגשות שלו הוא לא אמור לדעת את זה לא ?
ואם ששואלים אותו דברים ספציפיים כמו אתה חושב עליי ? אתה רוצה לראות אותי ? יפריע לך אם לא ניפגש יותר .. אז הוא אומר שכן .
בשישי הוא אמר לי שהרגשות לא מתחזקים אליי ושאל מה איתנו ואמרתי לו שזהו נגמר .. וכל פעם שאמרתי זהו הוא הגיב בצורה מוזרה כאילו כן אכפת לו פתאום .. הוא אמר שהוא לא יכול לשמוע את הזהו הזה וזה מציק לו והוא לא יודע למה .
ואז הוא אמר שלפחות ניפגש בתור ידידים ואתמול סיימתי את זה סופית כי אמרתי לו שלא מתאים ידידים שיש לי רגשות אליו והוא התווכח ובסוף אמר מה שטוב לי שאני יעשה .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:05

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר