לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2009, 00:41
  שירו שירו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.07.06
מה דעתכם?

נפגשתי עם בחור פעמיים.. בפגישה הראשונה הוא ניסה לנשק אותי ולא הסכמתי ואחרי הפגישה לא דיברתי איתו ולא כלום, אז הוא שלח הודעה לאן נלעמתי וזה.. נפגשנו שוב בפגישה השנייה התנשקנו ועוד פעם אחרי הפגישה לא דיברתי איתו.. שבוע אחרי בערך הוא שלח הודעה ושאל למה לא התקשרתי וזה.. אז אמרתי לו שזה לא מתאים לי סטוצים וכל זה אז הוא אמר אה הבנתי..
ואני לאדעת להסביר כל כך ישלי תחושה נורא חזקה בקשר אלינו.. זה משו מוזר אפעם לא הרגשתי ככה.. אני לאדעת אולי בגלל שהוא ממש כל מה שחלמתי עליו אז אני מרגישה את ההרגשה הזאת.. לאדעכת זה ממש מוזר.. היה לא מזמן מסיבה והוא יצא אליה גם אז הוא עבר לידי כמה פעמים ולא אמר כלום.. אחר כך עבר כזה לידי ופתאום נעצר והסתכל עלי ולא אמר כלום.. אחר כך עבר שוב ואז נתן לי מכה בצחוק כזה.. ולא התייחסתי.. במסיבה עצמה הוא הסתכל הרבה כאילו פשוט בהה בי במשך הרבה זמן.. לאדעת אם זה אומר משהו כל זה.. אבל חשבתי על זה מאז שאולי טעיתי שאמרתי את זה שאני לא בקטע של סטוצים מהר מדי, כי לא נתתי לו אפילו הזדמנות להכיר אותי.. אולי אני צריכה לחזור להיפגש איתו ושכלום לא יקרה חוץ מנשיקה ולתת לו זמן להכיר אותי? אין לי בעיה לנסות גם אם בסוף לא ניהיה יחד.. כי אני יודעת איך זה מנסים ונפגעים , קורה.. האם כדאי לי לנסות? או שאין מצב שהוא יתאהב וחבל על הזמן שלי ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר