לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2009, 07:35
  ג'וני ג'וני ג'וני ג'וני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.08
בעיה קשהה במיוחדדד - סיפור קצר שלי

שלום לכל האנשים היקרים.
אספר לכם סיפור קצר ואצפה ממכם לתגובות מכל סוג מסויים.

לפני כשנה וחצי שנתיים הכרתי בחורה, לאט לאט הקשר רקם עור וגידים והחלה להתפתח אהבה.
במורד הזמן התחלתי להגיע קרובות לביתה בסופי שבוע והיא אלי פעם פעם. הכרתי את משפחתה לאט לאט.
אחרי תקופה של בערך שנה התחלתי לחוש לא נוח בביתה. הרגשתי כי אחותה הקטנה אשר קטנה ממני בשנה מושכת אותי בצורה
מיוחדת , בצורה שגורמת לי לחשוב עליה גם אחרי שאני חוזר הבייתה.
אחותה מאוד דומה לה כלפי חוץ השונות מתבטאת בכמה פרטים חיצוניים לא משמעותיים.
הרגשתי לא נעים, לא הבנתי עד כמה החיים האלה יכולים להיות מוזרים, הרי אני אוהב את חברה שלי האהבה הראשונה האמיתית שלי, אבל בעצם אני נמשך וחושב כל הזמן על אחותה.
אחותה איננה מיוחדת במיוחד, היא בחורה רגילה מאוד ואני לא מוצא בה שום דבר שהיה גורם לי להמשך אליה בהתקלות מקרית ברחוב. היא נראת טוב אבל כך גם חברה שלי אני נמשך אליה באותה מידה שהיא נמשכת אלי, ויש בינינו תמיד פלירטוט רגעי כזה, היא נמשכת אלי גם אני חושב.
הרגשתי כי הדבר הזה הוא דבר חולף לגמרי, שאחרי תקופה זה יעבור, אבל כל פעם שאני "יורה" את כל הרגשות בזמן שאני לא נמצא באיזור שלה, ברגע שאני מגיע ופוגש בה המצברים מתמלאים חזרה ואני חוזר הבייתה עם מחשבות לא פוסקות.

בכל מקרה, אני רק רוצה לדעת אם מישהו חווה את זה פעם ואם הוא יודע מה מקור הבעיה בעצם,
הרי שוב דבר לא מיוחד בה בכלל, ואני בחור חושב לא חרמן חסר תקנה אני אוהב את חברה שלי.
אולי בעצם אני כל כך נמשך כי יש את "האסור" המובהק הזה או שבעצם אולי היחסים עם בת זוג מעל שנה, לעיתים גורמים לך למחשבות על משהי אחרת שנמשכת אליך גם כן.

אשמח אם תשתפו אותי.
אוהב כל אחד ואחד מהעוזרים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר