לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2009, 14:59
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gilobarca שמתחילה ב "לא יודע מה לעשות - בדיכאון קשה כבר חודש"

הדבר הכי חשוב שאתה יכול לעשות כרגע הוא לצאת ממקום שבו אתה לא מרגיש בנוח, אחר כך תתחיל את הטיפול.
כי גם אם תגיע למקום שאתה מרגיש בו בנוח ותחשוב שהכל בסדר פתאום, זה לא פותר את הבעיה, הבעיה תחזור במצבים שונים בחיים, ולכן חשוב להתמודד ולטפל כמה שיותר מהר וכמה שיותר טוב!
אמנם לא הייתי בצבא, אבל במחלקה פסיכיאטרית כבר הייתי מאושפזת שלושה חודשים, ואני את הבעיות שלי גררתי והדחקתי עד שהתפתחו אצלי הפרעות אכילה ולכן אני יכולה להגיד לך מניסיון בתחום ה"דיכאון ונטיות אובדניות" שחשוב מאוד לטפל.
אני לא יודעת אם ככה זה פועל, אבל אולי אם תלחץ על הצבא כדי לדבר עם קב"ן, אולי אפילו תסביר שאתה מפתח נטיות אובדניות, אולי הם יזמנו לך קב"ן מוקדם יותר.
בעניין האוכל, תכריח את עצמך לאכול. ואם אתה רואה שאתה לא עומד בזה, תבקש ממישהו שאתה סומך עליו שידאג שתאכל. אצלי בבית אמא שלי דואגת שאני אוכל. ומחוץ לבית החברות דואגות לזה. גם אם אין לך תיאבון, ואני יודעת כמה זה קשה לאכול בלי תיאבון, חשוב לאכול.
בכל מקרה, חשוב שתזכור שההרגשה הזאת עוברת בסופו של דבר! גם אם כרגע זה נראה לך שההרגשה הקשה תישאר לנצח והתאבדות היא הדרך היחידה לסיים את זה תזכור שזה לא ככה! התאבדות לא פותרת שום דבר, היא אפילו תפתח בעיות חדשות אצל הסובבים אותך. עם הטיפול הנכון והסביבה הנכונה אתה תראה שבסופו של דבר אתה תהייה בסדר, יהיה טוב.
בהצלחה ושמור על עצמך!

נערך לאחרונה ע"י Light Sleeper בתאריך 10-04-2009 בשעה 15:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר