לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-04-2009, 12:04
  נאפליו נאפליו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.06
כפילויות ב INCLUDE

חג שמח

אני בונה פרויקט ב C ואני משתמש בכמה מודולים על ידי שאני עושה INCLUDE לקבצים מסוימים.
הבעיה היא שכול קובץ שאני עושה לו INCLUDE מבצע INCLUDE לקובץ אחר וככה נוצרים לי כפילויות ב INCLUDE ואז יוצא מצב שהוא מגדיר מודל פעמים או שהוא פשוט לא מכיר שום דבר
client.h
קוד:
#ifndef CLIENT_H_ #define CLIENT_H_ #include <stdio.h> #include <conio.h> #include <stdlib.h> #include "list.h" typedef struct { char name[80]; char phone[20]; long id; char city[80]; char address[80]; int active; List DemandList; }client;

demands.h

קוד:
#ifndef DEMANDS_H_ #define DEMANDS_H_ #include "property.h" //#include "list.h" typedef struct { char action_type; //sell,buy,rent long TotalPrice; //a maximum price to pay char action; //willing to buy or sell char city[80]; int NumRooms; }demand; #endif

list.h

קוד:
#ifndef LIST_H_ #define LIST_H_ #include <stdio.h> #include "demands.h" #include "property.h" .... ...

property.h

קוד:
#ifndef PROPERTY_H_ #define PROPERTY_H_ //#include "client.h" typedef struct { char type[80]; long price; char action; char city[80]; int NumRoom; float size; //client clients[2]; }asset; #endif

הבעיה היא בקובץ האחרון

ברגע שאני מוריד את הערות מ
client clients[2]
ומה

//#include "client.h"

הוא פשוט מוציא לי 80 שגיאות שהוא לא מכיר שום טיפוס בתוכנית
אשמח מאוד מאוד לעזרה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר